18:53

18:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, χωρίς νικητή.

18:49

Ο Γιαννίτσης παίρνει την κεφαλιά, ο Καπνίδης μπαίνει στην περιοχή και με αριστερό διαγώνιο σουτ νικάει τον Καρατζιοβαλή.

18:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:47

Ο Κάμπος ζήτησε από τον Γιαννίτση να βγαίνει μπροστά.

18:45

87': Κίτρινη στον Γκίνο.

18:42

Όσο μπορεί πιέζει ο Άρης.

18:38

79': Πολύ άστοχο το απευθείας φάουλ του Τορομανίδη.

18:35

77': Ο Ρένια βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Προβατίδης κάνει σουτ στην κίνηση και ο Φυσέκης αποκρούει.

18:33

74': Κόρνερ κερδίζει ο Άρης. Ο Φερνάντες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:28

69': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, στη θέση του Μαϊμούτ ο Τσαμουρλίδης.

18:26

67': Φοβερή επέμβαση του Φυσέκη σε κεφαλιά του Γιαννίτση.

18:23

65': Καλή η κεφαλιά του Γιαννίτση, λίγο άουτ περνάει η μπάλα.

18:22

64': Σουτ από μακριά κάνει ο Σουνάς, αλλά σημαδεύει τον Φυσέκη.

18:21

62': Πολύ κακή η εκτέλεση, ο Σουνάς στέλνει την μπάλα άουτ!

18:20

62': Πέναλτι για τον Άρη! Κάνει χέρι ο Λειβαδιώτης μετά την προσπάθεια του Σουνά.

18:20

61': Ο Ρένια κοντρολάρει και από μέσα δεξιά κάνει ένα δυνατό σουτ, αλλά πάνω στον Φυσέκη.

18:18

60': Ο Σημτσάκης αντί του Πελτέκη για τους φιλοξενούμενους.

18:17

59': Κίτρινη στον Πελτέκη.

18:17

58': Ο Σταυρόπουλος στη θέση του Παπαδόπουλου για τον Άρη.

18:13

54': Από φάουλ του Σουνά ο Φερνάντες κάνει την προβολή και ο Φυσέκης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

18:11

53': Άστοχο το σουτ του Πελτέκη από μακριά.

18:08

Επικίνδυνοι οι φιλοξενούμενοι στις αντεπιθέσεις.

18:04

46': Ο Φλώρος κερδίζει τις κόντρες, δοκιμάζει και το σουτ από μακριά και αναγκάζει τον Καρατζιοβαλή να πέσει στην αριστερή του γωνιά και να διώξει.

18:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:02

Στον αγωνιστικό χώρο επέστρεψαν οι δύο ομάδες.

17:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:45

17:41

42': Δοκάρι για τον Άρη! Η κεφαλιά από τον Καπνίδη βρίσκει λίγο στον Φυσέκη και σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι.

17:40

41': Κόρνερ κερδίζει ο Άρης, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:36

37': Ο Καπνίδης φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Εθνικού, αλλά ο Φυσέκης βγαίνει έγκαιρα, του κλείνει το οπτικό πεδίο και αποκρούει το πλασέ του.

17:33

35': Ο Γκαϊδατζής κάνει σουτ με την μπάλα να αναπηδάει και ο Καρατζιοβαλής πέφτει στη δεξιά του γωνιά και αποκρούει.

17:30

Πιέζει ο Άρης που ψάχνει την ισοφάριση.

17:26

27': Εύκολα μπλοκάρει ο Φυσέκης την κεφαλιά του Καπνίδη από την μπαλιά του Παπαδόπουλου.

17:24

25': Ο Σουνάς κοντρολάρει ωραία από την πάσα του Παπαδόπουλου, κάνει και το σουτ από μέσα δεξιά και ο Φυσέκης αποκρούει.

17:23

Ο Γκαϊδατζής κερδίζει κατά κράτος τη μονομαχία με τον Γιαννίτση, μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει καλά και νικάει τον Καρατζιοβαλή.

17:22

24': ΓΚΟΛ για τον ΕΘΝΙΚΟ!

17:21

Αρκετές οι δυνατές μονομαχίες στα πρώτα λεπτά.

17:18

19': Ο Γκίνο κάνει το σουτ από τη γραμμή της περιοχής, εύκολα μπλοκάρει ο Φυσέκης.

17:15

Πολλά τα λάθη, άναρχο το παιχνίδι.

17:12

13': Μπαίνει ο Λειβαδιώτης αντί του Παρασκευά για τους φιλοξενούμενους.

17:11

Υπάρχει πρόβλημα με τον Παρασκευά, ο οποίος θα γίνει αλλαγή.

17:10

Εύκολα απομακρύνει η άμυνα του Άρη από το γέμισμα του Γκαϊδατζή.

17:05

Ψάχνουν από νωρίς το γκολ οι γηπεδούχοι.

17:02

Δυνατά έχει μπει ο Άρης.

16:59

1': Ξεκίνησε το ματς.

16:58

16:50

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το ματς του Άρη με τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης.