16:56

Ολοκληρώθηκε το ματς χωρίς σκορ.

16:52

16:49

88': Ο Βασιλείου αντί του Άλβες για τον Παναιτωλικό.

16:46

85': Ο Κοροβέσης δίνει στον Ναδάλες, εκείνος μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:43

81': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Παπουτσογιαννόπουλος αντί του Φωτάκη.

16:40

79': Κίτρινη στον Γοδόι.

16:38

77': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

16:37

76': Βγαίνει για τους φιλοξενούμενους ο Ίλιτς και μπαίνει ο Μανιάς.

16:33

72': Ο Γιάκος μπαίνει αντί του Τσάβες για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:30

69': Εκτός ο Βιγιαφάνιες, στη θέση του ο Μύγας για τον Παναιτωλικό.

16:28

Και ο Μπρακάλι αντιμετωπίζει πρόβλημα.

16:25

Μικροπρόβλημα αντιμετωπίζει ο Βιγιαφάνιες.

16:23

Έχει ανεβεί ξανά στα τελευταία λεπτά ο Παναιτωλικός.

16:19

58': Ο Βιγιαφάνιες δεν διστάζει από πολύ μακριά να δοκιμάσει το πόδι του, λίγο άουτ η μπάλα.

16:18

57': Ο Τσάβες κλέβει την μπάλα και αλλάζει παιχνίδι για τον Κοροβέση, εκείνος κάνει το διαγώνιο σουτ από αριστερά εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:14

53': Ο Τσάβες με μαγική πάσα βγάζει μόνο του τον Κοροβέση από πλάγια αριστερά, αλλά το πλασέ του φεύγει άουτ.

16:13

52': Το εκτέλεσε ο Μαρτίνες, η μπάλα χτυπάει στο τείχος, αλλάζει πορεία και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

16:12

51': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό.

16:09

48': Από το κόρνερ του Φωτάκη ο Ετζενγκέλε παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:07

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:04

15:48

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:47

15:44

43': Πολύ άστοχο το σουτ του Ετζενγκέλε από μακριά.

15:39

38': Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί εξαιρετικά φάουλ και ο Βελλίδης πραγματοποιεί απίστευτη επέμβαση.

15:37

36': Κόρνερ κερδίζει ο ΠΑΣ. Άσχημα εκτελεσμένο από τον Ίλιτς, διώχνει εύκολα η άμυνα των γηπεδούχων.

15:34

33': Ο Κέβιν κάνει σουτ από μακρια, ο Βελλίδης πέφτει στη δεξιά γωνιά του και παραχωρεί κόρνερ.

15:33

Από τα πλάγια αναπτύσσεται κυρίως ο Παναιτωλικός.

15:29

28': Ο Μαρτίνες εκτελεί κόρνερ, ο Ετζενγκέλε παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:26

Κυριαρχεί ως τώρα ο Παναιτωλικός, χάνει πολύ εύκολα την μπάλα ο ΠΑΣ.

15:22

Στο 61% η κατοχή για τον Παναιτωλικό.

15:20

19': Ο Σκόνδρας στη θέση του Γαρουφαλιά, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

15:19

18': Ο Φωτάκης εκτελεί το κόρνερ, ο Κούσας παίρνει την κεφαλιά και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

15:18

16': Ο Μαρτίνες από αρκετά εκτός περιοχής κάνει το σουτ και ο Βελλίδης πέφτει στην αριστερή του γωνιά και παραχωρεί κόρνερ.

15:17

Γλιτώνει με παρατηρήσεις ο Γαρουφαλιάς για το μαρκάρισμά του στον Άλβες.

15:13

12': Δοκάρι για τον Παναιτωλικό! Αναταραχή στην άμυνα του ΠΑΣ, η μπάλα δεν απομακρύνεται από την περιοχή και ο Βιγιαφάνιες με δυνατό σουτ από μέσα αριστερά τη στέλνει στο δεξί δοκάρι του Βελλίδη.

15:10

8': Κίτρινη στον Τσουκαλά.

15:08

7': Ο Κοροβέσης κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:06

Η μπάλα φεύγει από τα χέρια του Μπρακάλι, αλλά γρήγορα διορθώνει το λάθος του.

15:02

14:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:47

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Μπρακάλι, Μπεχαράνο, Κούσας, Ετζενγκέλε, Κέβιν, Γοδόι, Φωτάκης, Κάπελ, Μαρτίνες, Βιγιαφάνιες, Άλβες
Αναπ: Στεφανάκος, Κωνσταντινόπουλος, Μαλεζάς, Μήλιος, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλείου
Βελλίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Γαρουφαλιάς, Τσουκαλάς, Ακόστα, Κοροβέσης, Τσάβες, Ιλιτς
Αναπ: Σωτηρίου, Ντάσιος, Γιάκος, Αυγενικού, Μανιάς, Σκόνδρας, Σαπαλίδης