2
19:10

Τελικό αποτέλεσμα... 3-2 ο ΟΦΗ την Κέρκυρα.

19:08

90'+1: Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Στάθης, μέσα ο Φαζός.

19:07

90'': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:06

Συμπληρώσαμε τα 90' στο ''Γεντί Κουλέ''...

19:02

85': Σουτ του Κουτσιανικούλη, η μπάλα μόλις άουτ. Απειλεί και με τέταρτο γκολ ο ΟΦΗ.

18:59

Ο Μιλιάζες, ευστοχεί από την άσπρη βούλα, κάνει το χατ τρικ και ο ΟΦΗ μια μεγάλη ανατροπή, 3-2 το σκορ!

18:59

82': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ!

18:58

81': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ με τον Κουτσιανικούλη να το κερδίζει από μαρκάρισμα του Ζουμπουλάκη!

18:57

79': Σέντρα - σουτ Ροβίθη, άουτ η μπάλα! Πιέζει ο ΟΦΗ!

18:55

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σουτ του Λαμπρόπουλου, ο Σετκούς αποκρούει.

18:53

Κίτρινη στον Μπανούση.

18:53

76': Νέα καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σέντρα Μιλιάζες, σουτ Μακρή, άουτ η μπάλα!

18:52

76' Σουτ Κουτσιανικούλη, ο Σετκούς διώχνει δύσκολα.

18:49

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο με τον ΟΦΗ να έχει αριθμητικό πλεονέκτημα και να ψάχνει το τρίτο γκολ της νίκης.

18:46

''ΟΦΗ ΟΦΗ'' από τον κόσμο των Κρητικών.

18:45

69': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Κέρκυρα με τον Σιόντη να παίρνει την θέση του Καϊκούτ.

18:45

Ο Μιλιάζες από τα 11 βήματα ευστοχεί, 2-2 το σκορ.

18:44

68': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ!

18:44

ΚΟΚΚΙΝΗ στον Βενέτη για το χέρι που έκανε. Με δέκα η Κέρκυρα.

18:43

Ο Στάθης έκανε το σουτ, ο Βενέτης έδιωξε την μπάλα με το χέρι και ο Θάνος δίνει πέναλτι.

18:43

66': Ο ΟΦΗ κερδίζει ΠΕΝΑΛΤΙ!

18:41

65': Εκτός ο Μερεμπασβίλι, στην θέση του ο Ροβίθης. Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:40

62': Κεφαλιά του Καϊκούτ, η μπάλα πέρασε άουτ. Καλή στιγμή για την Κέρκυρα.

18:36

H Κέρκυρα έχει οπισθοχωρήσει...

18:34

Έχουν ανεβάσει την πίεση τους οι Κρητικοί.

18:34

57': Απειλεί ο ΟΦΗ, με τον Τζορτζ να μην προλαβαίνει, πάντως, να κάνει το σουτ...

18:29

52': Ο Μονιάκης βγαίνει εκτός και στην θέση του περνάει ο Τζορτζ.

18:29

Ο Τζορτζ θα είναι η 1η αλλαγή του ΟΦΗ... Προσπαθεί να αλλαξει την κατάσταση ο Αναστόπουλος.

18:27

Ο Ζορμπάς έβγαλε την σέντρακαι ο Μαρκόφσκι σε κενή εστία έκανε το 1-2.

18:26

49'': ΓΚΟΛ η ΚΕΡΚΥΡΑ!

18:22

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:21

46': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Στην θέση του Χαβίτο ο Μαρκόφσκι.

18:19

Όλα έτοιμα για την σέντρα του δευτέρου ημιχρόνου στο ''Γεντί Κουλέ''.

18:05

Τέλος ημιχρόνου... 1-1 το σκορ.

18:03

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:01

45': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Χαβίτο σε κενή εστία πλασάρει αλλά αστοχεί.

18:01

44': Αναγκαστική αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κρητικός παίρνει την θέση του Ντιόγκο.

18:01

44': Κίτρινη κάρτα στον Ναγιάρ για σκληρό μαρκάρισμα στον Μερεμπασβίλι.

17:55

Μετά από ασίστ του Ναγιάρ ο Καϊκούτ βρέθηκε στο τετ α τετ με τον Λορία και με ψηλοκρεμαστό πλασέ έκανε το 1-1.

17:54

38': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!