1
-
1
19:12

Κανείς από τους δύο αντιπάλους δεν μπορεί να είναι ικανοποιημένος με το τελικό 1-1

19:12

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

19:11

90'+3: Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ποτουρίδης έδιωξε πάνω στη γραμμή το σουτ του Καραμάνου μετά από σέντρα του Κιβρακίδη

19:08

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

83': Σέντρα-σουτ του Μπρίτο, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ με γροθιές ο Αθανασιάδης

19:01

82' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό, Τζάνης αντί Ρομέου

18:58

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ατρόμητος, ο Καραμάνος στη θέση του Μπάλλα

18:50

73' Αλλαγή για τον Πανθρακικό, Κάσες αντί Χασομέρη

18:46

68': Κίτρινη κάρτα για τον Μπάλλα

18:40

62': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, έδιωξε δύσκολα ο Αθανασιάδης σε κόρνερ

18:39

61': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Μπρίτο αντί Λαζαρίδη και Ναπολεόνι αντί Γεωργίου

18:36

Σκόρερ ο Παπάζογλου, που βρήκε δίχτυα με διπλή προσπάθεια. Προηγήθηκε σέντρα του Κατσουράνη από τα δεξιά και κεφαλιά-πάσα του Ούμπιντες προς τον υψηλόσωμο φορ, ο οποίος σκόραρε εντέλει με κεφαλιά

18:36

58': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο

18:30

53': Τίποτα το αξιοσημείωτο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

18:23

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:05

45'+4: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, τέσσερα ήταν τελικά τα λεπτά του έξτρα χρόνου

18:04

Έχει αποβληθεί ο Ρικάρντο Σα Πίντο λόγω των έντονων διαμαρτυριών του για τη φάση του πέναλτι. Στον πάγκο κάθεται ο γυμναστής Σωτήρης Ρούσσης, μια και ο βοηθός του Πορτογάλου τεχνικού, Τιάγκο, είναι τιμωρημένος.

18:01

45': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

17:58

42': Κίτρινη κάρτα για τον Γκορμπούνοφ

17:58

42': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό, ευστόχησε ο Ιγκόρ από την άσπρη βούλα

17:57

41': Πέναλτι για τον Πανθρακικό για σπρώξιμο του Κούρου στον Ιγκόρ, αν και δεν είναι ξεκάθαρο πως υπάρχει παράβαση

17:56

40': Κεφαλιά του Παπάζογλου μέσα από την περιοχή, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

17:48

32': Κίτρινη κάρτα στον Σερφά

17:45

29': Απαντά στις ευκαιρίες ο Ατρόμητος, ο Αθανασιάδης έκανε άσχημη έξοδο, ο Γεωργίου έκανε απευθείας το σουτ από το ύψος της περιοχής και ο Ιγκόρ απομάκρυνε πάνω στη γραμμή

17:43

27': Σημαντική ευκαιρία για τον Πανθρακικό με την κεφαλιά του Ιγκόρ ύστερα από τη σέντρα του Ρομέου από δεξιά να φεύγει ελάχιστα άουτ

17:36

21': Παραλίγο αυτογκόλ από τον Κιβρακίδη στην προσπάθειά του να γυρίσει την μπάλα στον Γκορμπούνοφ, που απέκρουσε με διπλή προσπάθεια

17:33

17' Ο Ούμπιντες έκανε το διαγώνιο σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα πέρασε λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη

17:30

14': Κίτρινη κάρτα για τον Μεχία

17:28

12': Κίτρινη κάρτα για τον Κιβρακίδη

17:24

8' Ο Κούρος σέντραρε από αριστερά, ο Παπάζογλου έκανε το τακουνάκι από κοντά, αλλά ο Αθανασιάδης μπλόκαρε

17:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Μεχία, Ρομέου, Εμπό, Μελίσσης, Ποτουρίδης, Λαδάκης, Χασομέρης, Ιγκόρ, Ντιγκινί, Τσουμάνης
Αναπ: Πασχαλάκης, Λίτσκας, Ζδράβος-Ρίζος, Κάσες, Αράμπα, Σερφά, Τζάνης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κατσουράνης, Κούρος, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Γεωργίου, Παπάζογλου, Μπάλλας, Κιβρακίδης, Δημούτσος, Ούμπιντες
Αναπ: Μπάρκας, Μπρίτο, Ναπολεόνι, Τάτος, Νάστος, Καραμάνος, Παπασπύρος
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών), Βοηθοί: Γεωργαράκος (Αθηνών), Σταθόπουλος (Ηλείας), 4ος: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)