16:53

16:53

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

16:53

90'+4: Πολύ κακό το σουτ του Μαλόν ακριβώς έξω από τη γραμμή της περιοχής.

16:49

16:47

88': Σώζει τη Βέροια ο Βέρτζος, ο οποίος κόβει την πάσα του Καμαρά προς τον Ναβάρο την ύστατη στιγμή.

16:46

86': Ο Καλτσάς εκτελεί φάουλ με σέντρα, ο Χογκ διώχνει με τις γροθιές.

16:43

84': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ματζουράκης, ο Μπαρέρα αντί του Χουάνμα.

16:40

82': Βγαίνει ο Χωριανόπουλος, στη θέση του ο Ναβάρο για την Καλλονή.

16:39

81': Ο Γεωργιάδης στη θέση του Μπαργκάν για τη Βέροια.

16:35

Με διάθεση έχει μπει στο παιχνίδι ο Καμαρά.

16:31

73': Αλλαγή για την Καλλονή, ο Μίνγκας βγαίνει και μπαίνει ο Καμαρά.

16:31

73': Βγαίνει ο Παυλίδης και μπαίνει ο Κάμπορα για τη Βέροια.

16:30

72': Αδύναμο το σουτ του Μπεν, η μπάλα κοντράρει και ο Χογκ μπλοκάρει.

16:27

69': Ο Μαλόν παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:26

67': Δοκάρι για τη Βέροια, από το σουτ του Καλτσά σε θέση μέσα δεξιά. Στην εξέλιξη της φάσης το σουτ του Άρτσε κοντράρει και φεύγει κόρνερ η μπάλα.

16:22

64': Ωραία ενέργεια από τον Μπεν, ο οποίος στη συνέχεια πιάνει πολύ δυνατό σουτ, κι εντυπωσιακή η επέμβαση του Χογκ.

16:21

63': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Άρτσε αντί του Μπατιόν.

16:19

60': Ο Καλτσάς εκτελεί φάουλ, ο Ραούλ Μπράβο παίρνει την κεφαλιά αλλά είναι εντελώς άστοχη.

16:15

Πολύ αργό το ματς στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

16:12

54': Ο Χογκ βγαίνει γρήγορα και μπλοκάρει προ του Μπεν.

16:09

51': Ο Αναστασιάδης παίρνει μία αδύναμη κεφαλιά και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει εύκολα.

16:05

Η μπάλα στρώνεται στον Τσαμπούρη, το σουτ του σταματάει στα σώματα, όμως, στη συνέχεια πάει στον Καλτσά που αστοχεί από τα όρια της περιοχής.

16:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:44

44': Ο Μπεν παίρνει την μπάλα από δεξιά, συγκλίνει προς τα μέσα, αλλά το σουτ του είναι εντελώς αδύναμο.

15:41

41': Ο Αναστασιάδης απομακρύνει την μπάλα, ο Μπαργκάν κοντρολάρει, αλλά το τελείωμά του είναι κάκιστο.

15:38

Χωρίς τελικές προσπάθειες τα τελευταία λεπτά.

15:34

Πολλά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

15:30

Φλύαρη η υπεροχή της Βέροιας στα τελευταία λεπτά.

15:26

26': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Τσαμπούρης, εντελώς άστοχο το σουτ του.

15:23

23': Κίτρινη στον Καλτσά της Καλλονής.

15:21

Όλα δείχνουν ότι θα συνεχίσει ο παίκτης της Βέροιας.

15:19

Πρόβλημα αντιμετωπίζει ο Καλτσάς.

15:18

18': Κίτρινη στον Μπατιόν.

15:16

Ο Μίνγκας εκτελεί κόρνερ, ο Αντέγιο παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Χουάνμα με δεύτερη ψηλοκρεμαστή νικάει τον Καντιμοίρη.

15:16

16': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

15:15

15': Ο Χουάνμα προσποιείται, βρίσκει χώρο για να σουτάρει, αλλά ο Καντιμοίρης βγάζει με τα πόδια το διαγώνιο πλασέ του.

15:13

13': Ο Τσαμπούρης δίνει στον Χουάνμα, αλλά το σουτ του τελευταίου από θέση μέσα δεξιά φεύγει ψηλά.

15:12

Δεν μπορεί να συνέλθει η Καλλονή.

15:09

Ο Κεϊτά πέφτει, ο Μπεν κλέβει την μπάλα, κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Καλτσάς με πλασέ στην κίνηση ανοίγει το σκορ.

15:08

8': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

15:07

7': Ο Αναστασιάδης διώχνει, ο Μπατιόν πιάνει σουτ στην κίνηση και η μπάλα χτυπάει στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

15:06

6': Φεύγει ψηλά το απευθείας φάουλ του Μίνγκα.

15:05

Κυκλοφορεί την μπάλα στα πρώτα λεπτά η Βέροια.

15:03

Σε κάκιστη κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

15:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

14:59

14:50

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Βέροιας με την Καλλονή.