19:06

19:05

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο Πλατανιάς νικάει με 3-0.

19:03

90'+1: Ο Γιάννου κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Ολιμπά μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

19:01

18:57

85': Εκτός ο Τσουράκης, στη θέση του ο Μαχαμάτ για τον Πλατανιά.

18:56

Ο Δημήτρης κάνει ωραία σέντρα, ο Τόρες πηδάει μόνος του, παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα εκμεταλλευόμενος και την κάκιστη έξοδο του Γιαννακόπουλου.

18:56

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:54

82': Κίτρινη στον Μπανανά.

18:52

81': Εξαιρετική εναλλαγή της μπάλας από τους παίκτες του Πλατανιά, άστοχο το σουτ του Τόρες.

18:50

79': Δοκάρι για τον Πανιώνιο και απίστευτη χαμένη ευκαιρία. Ο Μπούζας δίνει στον Γιάννου, εκείνος κάνει ένα αδύναμο πλασέ και ο Μπουμάλ από το ένα μέτρο στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

18:49

77': Βγάζει τη σέντρα ο Αποστολόπουλος και ο Τόρες για εκατοστά δεν προλαβαίνει με προβολή να μπει στην πορεία της μπάλας.

18:48

76': Ο Ζαραδούκας μπήκε αντί του Μιλούνοβιτς για τον Πλατανιά.

18:45

74': Στη θέση του Ιμπαγάσα ο Μπούζας για τον Πανιώνιο.

18:43

Ο Τετέ κρατάει ωραία την μπάλα, την κατάλληλη στιγμή κάνει την πάσα, ο Γουνδουλάκης από κοντά δεν μπορεί να νικήσει τον Γιαννακόπουλο αλλά ο Μιλούνοβιτς σκοράρει με κοντινό πλασέ.

18:42

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:40

68': Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Γουνδουλάκης αντί του Μπεριάν.

18:37

66': Άστοχο το σουτ του Μιλούνοβιτς από τη γραμμή της περιοχής.

18:36

65': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Κολοβός βγαίνει και μπαίνει ο Πάνος.

18:34

63': Έψαξε χώρο ο Μπεριάν, έκανε το σουτ και ο Γιαννακόπουλος μπλόκαρε.

18:31

59': Κόκκινη στον Οικονόμου (δεύτερη κίτρινη για φράγμα).

18:30

58': Ντεμπούτο για τον Κόρμπο, ο οποίος μπαίνει αντί του Σιώπη.

18:27

Ο Αποστολόπουλος κάνει καλή ενέργεια, ο Τόρες τσιμπάει την μπάλα και ο Μιλούνοβιτς από κοντά τη στέλνει στα δίχτυα με ψύχραιμο πλασέ όντας ανενόχλητος.

18:27

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:24

52': Κίτρινη στον Σιώπη.

18:21

50': Δοκάρι για τον Πανιώνιο με τον Κολοβό. Ο 20χρονος μπήκε στην περιοχή, κέρδισε τις κόντρες και σούταρε με δύναμη από αριστερά στην κλειστή γωνία του Ολιμπά.

18:18

47': Κίτρινη στον Μπεριάν.

18:17

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:16

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45'+2: Ο Μπουμάλ εκτελεί φάουλ και ο Ολιμπά μπλοκάρει ξανά με άνεση, όπως και στα πρώτα λεπτά.

17:59

45': Κίτρινη στον Αγκιλέρα.

17:57

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό ο Πανιώνιος για να πάει με ανέπαφη την εστία του στα αποδυτήρια.

17:53

39': Μεγάλη διπλή ευκαιρία του Πλατανιά. Ο Γιαννακόπουλος αρχικά αποκρούει σουτ του Τόρες από μέσα δεξιά. Στην εξέλιξη της φάσης ο Ισπανός παίρνει ξανά την μπάλα και ο Γιαννακοπουλος αποκρούει και πάλι.

17:52

38': Ο Αποστολόπουλος κάνει τη σέντρα, ο Τετέ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα αρκετά άουτ.

17:50

37': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, στα χέρια του Γιαννακόπουλου η μπάλα.

17:46

32': Από πλάγια δεξιά εκτός περιοχής ο Τσουράκης κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:45

Στο ίδιο μοτίβο εκτυλίσσεται ως τώρα το παιχνίδι από το πρώτο λεπτό.

17:41

26': Ο Τετέ δίνει στον Τσουράκη, εκείνος γυρίζει και κάνει το σουτ και ο Γιαννακόπουλος αποκρούει.

17:40

26': Κερδίζει φάουλ σε πλάγια θέση ο Πλατανιάς, εύκολα διώχνει η άμυνα του Πανιωνίου.

17:36

22': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά, ο Τσουράκης γυρίζει στον Αγκιλέρα κι εκείνος αμαρκάριστος από το σημείο του πέναλτι στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:32

18': Ο Αποστολόπουλος από δεξιά βγάζει τη σέντρα, ο Τόρες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:31

Οι παίκτες και των δύο ομάδων προτιμούν κοντινές μεταβιβάσεις για να μη χαθεί η κατοχή. Απόρροια αυτού να μην ολοκληρώνονται επιθέσεις.

17:27

Έχει πάρει ο Πλατανιάς τον έλεγχο και κυκλοφορεί την μπάλα.

17:24

10': Απευθείας εκτελεί το φάουλ ο Μπουμάλ από δεξιά, μπλοκάρει ο Ολιμπά.

17:22

8': Σουτ από μακριά κάνει ο Τσουράκης, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

17:20

6': Δυνατό σουτ του Σιωπη εκτός περιοχής, ο Ολιμπά παραχωρεί κόρνερ.

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:15

1': Κίτρινη στον Οικονόμου.

17:15

1': Σέντρα στον αγώνα.

17:13

16:59

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Πλατανιά με τον Πανιώνιο.