19:14

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη και πρόκριση για τον Πανθρακικό.

19:11

19:11

90': Πολύ ψηλά το σουτ του Βασίλη Πατσατζόγλου.

19:08

Νέα μικρή διακοπή.

19:05

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός.

19:01

82': Μακρινό σουτ από τον Βασίλη Πατσατζόγλου, μπλοκάρει χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία ο Πασχαλάκης.

18:58

78': Ο Μαναρίτσας αντί του Γούρντεν για τον Ηρακλή Ψαχων.

18:57

Μικροτραυματισμός για τον Γουόρντεν και διακοπή.

18:55

76': Αλλαγή για τον Πανθρακικο, ο Χασομέρης βγαίνει και μπαίνει ο Λαδάκης.

18:52

Ετοιμάζει αλλαγή ο Ρόκα.

18:48

Ο Τσιμόντζι με υποδειγματικό πλασέ στην κίνηση μειώνει για τους φιλοξενούμενους.

18:47

68': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ ΨΑΧΝΩΝ!

18:44

Μετά από αυτό το γκολ ο Πανθρακικός βρίσκεται αγκαλιά με την πρόκριση δεδομένου ότι ο Ατρόμητος χάνει από την ΑΕΚ με 3-0.

18:41

Ο Αράμπα κάνει σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα περνάει κάτω από τα πόδια του Μανιάτη.

18:40

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:40

Πατούν καλύτερα στα τελευταία λεπτά οι φιλοξενούμενοι.

18:36

56': Σουτ της απελπισίας από τον Γουόρντεν, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

18:34

54': Ο Γουόρντεν βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Νάκας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:32

52': Ο Λίτσκας μπαίνει από πλάγια κι ενώ έχει τον Αράμπα δοκιμάζει ένα διαγώνιο σουτ και ο Μανιάτης αποκρούει.

18:30

50': O Λίτσκας κλέβει την πάλα, κάνει κι ένα αδύναμο πλασέ και ο Μανιάτης μπλοκάρει.

18:28

48': Ξαφνικό σουτ από τον Γουόρντεν, εντελώς άστοχο.

18:26

46': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Αράμπα αντί του Ιγκόρ.

18:26

46': Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών, ο Μπακομήτρος αντί του Κοτίτσα.

18:26

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:07

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:05

44': Ο Ιγκόρ κάνει σουτ με το εξωτερικό εκτός περιοχής, ο Μανιάτης αλλάζει λίγο την πορεία της μπάλας κι εκείνη σταματάει στο αριστερό δοκάρι.

18:03

Ο Ιγκόρ βγάζει μόνο του τον Χασομέρη, κι εκείνος προλαβαίνει την έξοδο του Μανιάτη και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με πλασέ.

18:03

42': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:01

41': Απίστευτη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Ιγκόρ βγάζει γλυκιά σέντρα, ο Λίτσκας κάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Μανιάτης αποκρούει. Στη συνέχεια της φάσης ο Λίτσκας κάνει πολύ δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:01

39': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό, ο Ιγκόρ δίνει στον Χασομέρη, κι εκείνος από καλή θέση στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μανιάτη.

17:58

38': Κάνει το σουτ ο Ιγκόρ εκτός περιοχής, αλλά η μπάλα πάει πάνω στον Μανιάτη.

17:55

35': Σουτ από πολύ μακριά από τον Νάκα, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

17:51

32': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών, ο Παληγεώργος αντί Σικαλιά.

17:49

Ο Ντιγκινί παίζει πιο πίσω σήμερα και προσπαθεί να περάσει τόσο κάποια κάθετη όσο και σουτάρει εκτός περιοχής.

17:46

Κυκλοφορεί την μπαλα ο Πανθρακικός, αλλά δεν βρίσκει διαδρόμους.

17:42

Ψάχνονται ακόμη οι παίκτες των γηπεδούχων, παρόλο που θέλουν οπωσδήποτε τη νίκη.

17:38

17': Ο Ντιγκινί δοκιμάζει το αριστερό του από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:34

Πιέζουν αρκετά οι φιλοξενούμενοι και δυσκολεύουν πολύ τον Πανθρακικό στα πρώτα λεπτά.

17:31

10': Αδύναμη η γυριστή κεφαλιά του Βασίλη Πατσατζόγλου, εύκολα μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

17:27

Ο αγωνιστικός χώρος δυσκολεύει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.

17:23

3': Σουτ στην κίνηση από τον Ζδράβο, δεν το πιάνει όπως θα ήθελε και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:21

17:18

Τώρα βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:11

Μονόδρομος η νίκη για τον Πανθρακικό αν θέλει να προκριθεί. Δεν έχει ελπίδες ο Ηρακλής Ψαχνών.

16:59

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Πανθρακικού με τον Ηρακλή Ψαχνών.