0
-
0
19:03

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:01

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:55

85': Γύρισμα του Ρατς, ο Κάτσε σουτάρει με τη μία πάνω από τα δοκάρια.

18:53

84': Ο Ναγιάρ στη θέση του Ρόχας.

18:53

83': Καλό και δυνατό σουτ του Κάτσε έξω από την περιοχή, πέφτει στη γωνία του και μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

18:50

80': Σουτ του Ρατς έξω από την περιοχή, άουτ.

18:45

76': Τρομερή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα πάρε-βάλε του Ρατς, ο αμαρκάριστος Παπαδόπουλος από την καρδιά της περιοχής στέλνει την μπάλα μόλις άουτ.

18:39

69': Ο Μακ στη θέση του Σαββίδη.

18:38

68': Ο Κόντος στη θέση του Μπόρχα Σάντσες.

18:38

68': Ο ΠΑΣ Γιάννινα έκανε το 2-1 επί της Καλαμαριάς. Με τα μέχρι τώρα αποτελέσματα προκρίνονται ΠΑΣ και Κέρκυρα. Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται γκολ για να τσεκάρει το εισιτήριο.

18:34

65': Κίτρινη ο Μαρκόφσκι.

18:31

62': Ο Αθανασιάδης στη θέση του Τζανδάρη.

18:29

59': Καλή και δυνατή μακρινή εκτέλεση φάουλ του Χαβίτο, άουτ.

18:28

59': Κίτρινη ο Τζανδάρης.

18:25

56': Ο Χαβίτο εκτελεί, επιθετικό φάουλ του Μαρκόφσκι.

18:24

55': Εκτέλεση φάουλ του Χαβίτο, κεφαλιά του Παρασκευαΐδη, σε κόρνερ ο Ιτάνζ.

18:19

50': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, η πρώτη στον αγώνα. Σαββίδης και Παπαδόπουλος συνδυάζονται ωραία, το σουτ του τελευταίου από το ύψος της περιοχής φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

18:15

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:15

46': Ο Ρατς στη θέση του Ποζατζίδη.

18:14

Όλα έτοιμα για τη σέντρα του β' μέρους.

18:01

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

17:59

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:53

39': Ο Ζουμπουλάκης στη θέση του Γκόμεζ.

17:52

39': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Γκολάσα, διώχνουν οι αμυντικοί.

17:52

ΠΑΣ Γιάννινα-Καλαμαριά 1-1 στο 36'.

17:51

38': Πρόβλημα με τον Γκόμεζ που δεν μπορεί να συνεχίσει στο ματς.

17:40

28': Κίτρινη ο Κωνσταντινίδης.

17:36

24': Διαμαρτυρίες του ΠΑΟΚ για χέρι πέναλτι. Η μπάλα βρίσκει όντως στο χέρι του πεσμένου παίκτη της Κέρκυρας, ακούσιο το θεωρεί ο Δημητρόπουλος.

17:35

22': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Κακή εκτέλεση από τον Κάτσε, φεύγει άουτ η μπάλα.

17:25

12': Κίτρινη ο Παρασκευαΐδης.

17:19

6': Ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Χαβίτο εκτελεί απευθείας φάουλ από πλάγια θέση, δύσκολα με τα πόδια απομακρύνει ο Ιτάνζ.

17:17

5': Εκτελεί πάλι ο Χαβίτο, κακή κεφαλιά του Μαρκόφσκι, διώχνουν οι αμυντικοί.

17:17

4': Κόρνερ η Κέρκυρα. Εκτελεί ο Χαβίτο, νέο κόρνερ από τον Παπαδόπουλο.

17:13

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:12

17:05

Νίκη ή τουλάχιστον ίδιο αποτέλεσμα με την Καλαμαριά θέλουν από την πλευρά τους οι Φαίακες.

17:03

Νίκη δική του και ευχάριστα μαντάτα από τα Γιάννινα θέλουν οι Θεσσαλονικείς για να προκριθούν από τον 8ο όμιλο.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Κέρκυρα-ΠΑΟΚ για τον θεσμό του Κυπέλλου.

ΚΕΡΚΥΡΑ
Κουτζαβασίλης, Παρασκευαϊδης, Γκόμες, Ρόχας, Μαρκόφσκι, Κρητικός, Χαβίτο,Σάντσες, Σιόντης, Ντιμιτρόφσκι,Ντιόγκο.
Αναπ: Σέτκους, Βενέτης, Ζόρμπας, Κοντος, Ζουμπουλάκης, Γεωργακόπουλος
Ιτάνζ, Κωνσταντινίδης, Σκόνδρας, Βίτορ, Ποζατζίδης, Μαντούρο, Τζανδάρης, Κάτσε, Σαββίδης, Γκολάσα, Παπαδόπουλος.
Αναπ: Γιακουμής,Ρατς, Κουλούρης, Πόζογλου, Αθανασιάδης, Μακ, Πουγγουρας.
Διαιτητής είναι ο Αλέξανδρος Δημητρόπουλος του συνδέσμου Φθιώτιδας. Βοηθοί του η Χρυσούλα Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής) και ο Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας). 4ος ο Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας).