-
1
19:09

19:08

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο ΠΑΣ νίκησε με 2-1 και πέρασε ως πρώτος. Αποκλεισμός για τον Απόλλωνα.

19:04

19:01

87': Σουτ από τον Ντασιόπουλο, αποκρούει ο Σωτηρίου στην κλειστή του γωνία.

18:57

83': Σουτ στην κίνηση με το αριστερό κάνει ο Νάκος, εντελώς άστοχο.

18:54

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Πετράκης, ο Τσουκαλάς αντί του Αυγενικού.

18:54

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Παπαδόπουλος αποκρούει σουτ του Γιάκου και στη συνέχεια δεύτερο του Σαπαλίδη.

18:53

79': Ο Σαπαλίδης αντί του Ηλιάδη για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:52

78': Διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα, στη θέση του Ακασού ο Μαυροκεφαλίδης, ενώ ο Καπετάνος μπαίνει αντί του Τσούτση.

18:51

77': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, στη θέση του Κρητικού ο Νάκος.

18:51

77': Καλό σουτ από τον Νατσιόπουλο, πέφτει στην αριστερή γωνία και αποκρούει ο Σωτηρίου.

18:50

Πιέζει ο Απόλλων, αφού χρειάζεται οπωσδήποτε να ισοφαρίσει.

18:47

73': Εύκολα μπλοκάρει ο Σωτηρίου το μακρινό σουτ του Νατσιόπουλου.

18:44

70': Συγκλίνει προς τα μέσα και κάνει το σουτ ο Ηλιάδης, αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά.

18:41

Στην Κέρκυρα παραμένει η λευκή ισοπαλία. Ο Απόλλων αποκλείεται αν μείνουν έτσι τα πράγματα και ο ΠΑΣ περνάει πρώτος.

18:38

Ψύχραιμη εκτέλεση πέναλτι από τον Μανιά, ο οποίος στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνια του Παπαδόπουλου. Δεξιά έπεσε εκείνος.

18:38

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:37

62': Πέναλτι για τον ΠΑΣ! Ο Γιάκος ανατρέπεται στην περιοχή από τον Καράμπελα και η απόφαση είναι σωστή.

18:31

57': Από πολύ μακριά ο Τσούτσης κάνει ένα σουτ και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

18:27

53': Κίτρινη στον Ευαγγελόπουλο.

18:21

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, στη θέση του Μπερτέν ο Παπαστεριανός.

18:20

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:19

Στον αγωνιστικό χώρο και πάλι οι δύο ομάδες.

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:58

Δεν έχει συνέλθει πλήρως ο ΠΑΣ μετά το γκολ που δέχτηκε.

17:55

39': Ο Νατσιόπουλος εκτελεί φάουλ, η μπάλα σκάει μπροστά από τον Σωτηρίου κι εκείνος δυσκολεύεται να μπλοκάρει.

17:52

Απίστευτο λάθος από τον Σκόνδρα, ο οποίος δεν βάζει δύναμη στο γύρισμά του προς τον Σωτηρίου, ο Τσούτσης παίρνει την μπάλα και με λόμπα ισοφαρίζει σε 1-1.

17:51

35': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:49

33': Ο Κρητικός εκτελεί κόρνερ, ο Σκόνδρας παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πάει παράλληλα με την εστία.

17:46

30': Από αρκετά πλάγια εντός περιοχής ο Μανιάς κάνει ένα διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:44

Με το πόδι στο γκάζι συνεχίζει ο ΠΑΣ, ο οποίος είναι από το πρώτο λεπτό καλύτερος.

17:41

Τραγικό λάθος από τον Μπερτέν, ο οποίος δίνει στον Γιάκο και ο τελευταίος από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:41

25': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:40

Παρατηρήσεις από τον Διλμπέρη στους παίκτες του.

17:36

20': Κόρνερ κερδίζει ο ΠΑΣ, εύκολα απομακρύνει η άμυνα του Απόλλωνα.

17:32

16': Γυρνάει ωραία ο Κρητικός, αλλά το τελείωμά του εντός περιοχής είναι κακό.

17:29

Δεν μπορούν να κρατήσουν μπάλα ο φιλοξενούμενοι.

17:25

9': Ο Μανιάς κοντρολάρει, γυρίζει, σουτάρει εκτός περιοχής και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

17:23

7': Κάτι σαν σουτ κάνει ο Ευσταθίου, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Σωτηρίου.

17:21

Ελέγχει απόλυτα το ματς ως τώρα ο ΠΑΣ Γιάννινα.

17:17

2: Κοντράρει το σουτ του Κρητικού, η μπάλα πάει στον Γιάκο, εκείνος σουτάρει και ο Παπαδόπουλος παραχωρεί κόρνερ.

17:16

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

Σωτηρίου, Στρούνα, Μπέριος, Σκόνδρας, Ναδάλες, Αυγενικού, Γαρουφαλιάς, Ηλιάδης, Κρητικός, Γιάκος, Μανιάς.
Αναπ: Γιαννιώτης, Τσουκαλάς, Χαρίσης, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Νάκος, Σαπαλίδης.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
Παπαδόπουλος Π., Αναστασίου, Ακασού, Ευαγγελόπουλος, Μπερτίν, Γαλανόπουλος, Καράμπελας, Κουρούπης, Νατσιόπουλος, Ευσταθίου, Τσούτσης.
Αναπ: Βρονταράς, Καπετάνος, Παπαστεριανός, Κιόσε, Παπαδόπουλος Β., Μαυροκεφαλίδης, Καπνόπουλος.
Διαιτητής ο Αναστάσιος Παπαπέτρου από την Αθήνα, βοηθοί οι Νικόλαος Γεωργαράκος (Αθηνών) και Σπυρίδων Χουλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας).