16:23

16:23

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς γκολ.

16:22

90'+3: Ο Κλωναρίδης κάνει εξαιρετική προσπάθεια, η μπάλα φτάνει στον Καρέλη και ο Βελλίδης αποκρούει εντυπωσιακά το σουτ του.

16:20

16:18

90': Έξω ο Ακόστα, μέσα ο Γιάκος για τους γηπεδούχους.

16:16

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Κοροβέσης βγάζει σέντρα, η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι, ο Τσουκαλάς βάζει το πόδι του και ο Στιλ αποκρούει στην κλειστή του γωνιά.

16:16

87': Ο Μπεργκ βγάζει μόνο του τον Καρέλη, εκείνος εκτός περιοχής προσπαθεί να νικήσει με λόμπα τον Βελλίδη, αλλά στέλνει την μπάλα πιο ψηλά απ' ό,τι θα έπρεπε.

16:14

86': Μπερδεύεται ο Μανιάς με το Ακόστα, η μπάλα μένει στον πρώτο κι εκείνος με σουτ από τα όρια της περιοχής τη στέλνει ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι.

16:14

85': Κλείνει τις αλλαγές του ο Αναστασίου, στη θέση του Μπούι ο Κλωναρίδης.

16:13

84': Ο Ζέκα γυρνάει την μπάλα, ο Καρέλης κάνει το σουτ από μέσα αριστερά, αλλά δε σημαδεύει σωστά.

16:11

82': Κίτρινη στον Μπεργκ.

16:09

80': Βγαίνει ο Ίλιτς για τον ΠΑΣ, στη θέση του ο Μανιάς.

16:08

Ο ΠΑΣ είναι η ομάδα που ψάχνει το γκολ.

16:05

76': Αδύναμο το σουτ του Κοροβέση, μπλοκάρει εύκολα ο Στιλ.

16:05

76': Κίτρινη στον Μπούι.

16:02

Πάρα πολλά τα λάθη και για τις δύο ομάδες.

16:01

71': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, ο Δώνης αντί του Ατζαγκούν.

15:57

68': Κόρνερ κερδίζει ο ΠΑΣ. Δεν απομακρύνει καλά ο Ζέκα, ο Τσουκαλάς κάνει ένα γυριστό, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

15:54

Πολύ καλό παιχνίδι για άλλη μία φορά μέσα στη σεζόν κάνει ο Τσάβες.

15:50

61': Ο Ίλιτς δεν μπορεί να γυρίσει από τη μικρή περιοχή, η μπάλα δεν απομακρύνεται αλλά πέφτει στα πόδια του Τσουκαλά ο Στιλ.

15:49

Δεν έχει μπει καλά στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός.

15:46

57': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, μπαίνει ο Μπεργκ στη θέση του Ντίνα.

15:43

54': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Ίλιτς κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Κοροβέσης παίρνει την κεφαλιά από κοντά, αλλά με τα πόδια αποκρούει ο Στιλ.

15:42

Θα μπει ο Μπεργκ για τους "πράσινους".

15:39

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός, περιμένει στο μισό γήπεδο ο ΠΑΣ Γιάννινα.

15:36

47': Κίτρινη στον Λαγό.

15:34

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:19

Ολοκληρώνεται το πρώτο ημίχρονο.

15:19

45'+14: Κερδίζει κόρνερ ο Παναθηναϊκός, απομακρύνει εύκολα η άμυνα του ΠΑΣ.

15:16

Ο Στρουνα προσπαθεί να βρει τον Ίλιτς στην περιοχή, αλλά ο Σέρβος δεν καταφέρνει να κοντρολάρει.

15:12

45'+8: Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Καρέλης γυρνάει από πλάγια την μπάλα και ο Ατζαγκούν δεν μπαίνει στην πορεία της για ελάχιστα εκατοστά.

15:11

45'+7: Από πολύ μακριά ο Χαρίσης κάνει ένα σουτ και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

15:08

Είναι λογικό να προσπαθούν να βρουν τα πατήματά τους οι δύο ομάδες.

15:05

Οι καθυστερήσεις, όπως είχαμε ενημερώσει, θα είναι 14 λεπτά.

15:01

42': Δυνατό σουτ από τον Ατζαγκούν και εντελώς άστοχο.

15:01

41': Επανέναρξη της αναμέτρησης.

14:56

Το παιχνίδι ξεκινάει από το 40ο λεπτό και θα δοθούν 14 λεπτά καθυστερήσεις.

14:50

Καλησπέρα και καλή χρονιά, σε 10 λεπτά ξεκινάει και πάλι το ματς του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Παναθηναϊκό.

Βελλίδης, Στρούνα, Κοροβέσης, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Ακόστα, Τσουκαλάς, Ίλιτς, Χαρίσης, Τσάβες, Ναδάλες.
Αναπ: Σωτηρίου, Μπέριος, Ηλιάδης, Σκόνδρας, Σαπαλίδης, Γιάκος, Μανιάς.
Στιλ, Μπούρμπος, Τριανταφυλλόπουλος, Ταυλαρίδης, Χουχούμης, Λαγός, Ζέκα, Μπούι, Ντίνας, Ατζαγκούν, Καρέλης.
Αναπ: Κοτσόλης, Σπυρόπουλος, Κουτρουμπής, Κλωναρίδης, Μπεργκ, Δώνης, Πράνιτς.
Διαιτητής ο Αρετόπουλος (Τρικάλων) με βοηθούς τους Φραγκιαδάκη (Δωδεκανήσου) και Μερκενίδη (Μακεδονίας). 4ος ο Μαντάκης (Ημαθίας).