21:23

21:23

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς γκολ.

21:21

90'+2: Κίτρινη στον Αθανασιάδη.

21:20

21:16

87': Ο Βασιλακάκης κάνει τη σέντρα, ο Καπετάνος παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

21:15

86': Εκτός ο Τζάνης, μέσα ο Ζδράβος για τον Πανθρακικό.

21:13

84': Παραχωρεί κόρνερ ο Ποτουρίδης, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:11

Πιέζει η Ξάνθη, αλλά δεν μπορεί.

21:08

79': Ο Φλίσκας αντί του Ομπόντο για την Ξάνθη.

21:07

78': Βγαίνει ο Ρομέου για τον Πανθρακικό, στη θέση του ο Ιγκόρ.

21:05

75': Ο Σολτάνι κάνει την προσποίηση, φέρνει την μπάλα στο αριστερό, αλλά το σουτ του είναι εντελώς άστοχο.

21:03

73': Ο Μπέρτος παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει με ευκολία.

20:59

70': Κίτρινη στον Τζάνη.

20:56

67': Μπαίνει ο Ρούντι αντί του Κλέιτον για την Ξάνθη.

20:56

67': Δοκάρι για την Ξάνθη και στο δεύτερο ημίχρονο. Ωραία κίνηση από τον Καπετάνο, γυρνάει πολύ γρήγορα, σουτάρει αμέσως και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:53

Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ούτε για λίγο ο Πανθρακικός.

20:50

Κυκλοφορεί την μπάλα η Ξάνθη, αλλά τίποτα περισσότερο.

20:47

58': Η Ξάνθη κερδίζει κόρνερ, ο Λουσέρο το εκτελεί ξανά στο πρώτο δοκάρι και η άμυνα απομακρύνει εύκολα.

20:45

Προβληματισμένος με τη συμπεριφορά της ομάδας του ο Λουτσέσκου, βλέπει ότι δυσκολεύεται να διασπάσει την άμυνα του Πανθρακικού.

20:41

52': Κίτρινη στον Ρομέου.

20:39

Με μεγαλύτερη διάθεση από το πρώτο ημίχρονο έχει μπει ο Πανθρακικός.

20:35

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:34

Στον αγωνιστικό χώρο και οι δύο ομάδες.

20:18

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:17

20:16

Ούτε υποψία ευκαιρίας δεν έχει ο Πανθρακικός, ο οποίος αρκείται στο να αμύνεται καλά.

20:13

41': Σουτ από μακριά κάνει ο Μπαξεβανίδης, αποκρούει ο Αθανασιάδης και στη συνέχεια μπλοκάρει.

20:09

38': Η Ξάνθη βγαίνει στην αντεπίθεση, ο Λουσέρο δίνει αριστερά στον Καπετάνο, ωραίο το διαγώνιο πλασέ του και εξαιρετική η επέμβαση του Αθανασιάδη.

20:07

Μπαίνει μέσα στην περιοχή ο Καπετάνος, αλλά τον κόβει ο Ρομέου.

20:04

Εκεί που θέλει, πηγαίνει το παιχνίδι ο Πανθρακικός ως τώρα.

20:01

Πολύ αργός ο ρυθμός του ματς.

19:57

Διστακτικές οι δύο ομάδες, δεν θέλουν να πάρουν κανένα ρίσκο.

19:54

Κυκλοφορούν την μπάλα οι φιλοξενούμενοι, αλλά μόνο μακριά από την περιοχή της Ξάνθης.

19:50

Έχει ισορροπήσει ο Πανθρακικός, πολλές οι μάχες στον χώρο του κέντρου.

19:46

Μονόλογος της Ξάνθης τα πρώτα λεπτά του αγώνα.

19:42

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Βασιλακάκης.

19:40

9': Η Ξάνθη κερδίζει κόρνερ, αλλά ο Λουσέρο δεν το εκτελεί καλά και η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.