0
-
0
19:10

90+5': Τέλος του αγώνα.

19:07

90+3': Έξω ο Χουάνμα, μέσα ο Γιώργου.

19:06

90+2': Ο Πίτου Γκαρσία εκτελεί κόρνερ, διώχνει ο Χογκ.

19:04

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

88': Κίτρινη ο Χογκ.

19:02

88': Ο Τάτος έκανε την ατομική προσπάθεια και το σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

19:01

87': Ο Καμαρά στη θέση του Μίνγκα.

19:01

86': Κόρνερ ο Ατρόμητος. Εκτελεί ο Γκαρσία, διώχνουν πάλι οι αμυντικοί.

18:58

84': Εκτελεί πάλι ο Πίτου Γκαρσία, διώχνει ο Μπαρέρα.

18:58

83': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, νέο κόρνερ.

18:57

83': Ο Τάτος στη θέση του Φυτανίδη.

18:50

76': Ο Μανούσος στη θέση του Χωριανόπουλου.

18:49

75': Κακό σουτ από καλή θέση για τον Χουάνμα, ψηλά άουτ.

18:47

72': Κίτρινη ο Κιβρακίδης.

18:45

71': Κατσουράνης και Καραμάνος αντί των Παπάζογλου και Δημούτσου. Ντεμπούτο για τον Κώστα Κατσουράνη με τη φανέλα του Ατρόμητου.

18:43

69': Μαρινή κεφαλιά του Κεϊτά από εκτέλεση φάουλ, κανένα πρόβλημα για τον Γκορμπούνοφ.

18:43

68': Κίτρινη ο Δημούτσος.

18:41

67': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ο Μπρίτο βγαίνει τετ α τετ και πλασάρει πάνω από τον Χογκ, διώχνει ο Τσαμπούρης πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

18:40

66': Κίτρινη στον Πίτου Γκαρσία.

18:39

65': Σέντρα του Κούρου, κεφαλιά του Παπάζογλου πάνω από την εστία.

18:37

63': Κίτρινη ο Χουάνμα.

18:30

56': Ακυρώνεται γκολ του Ναπολεόνι που υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ μετά από απόκρουση του Χογκ σε μακρινό σουτ του Κιβρακίδη. Οριακή η φάση και δεν είναι ξεκάθαρη.

18:28

54': Κίτρινη ο Χωριανόπουλος.

18:27

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Διώχνουν οι της Καλλονής.

18:27

52': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Παπάζογλου ελίσσεται και σουτάρει μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Χογκ.

18:25

50': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Μίνγκας, καθάρισε ο Γκορμπούνοφ.

18:20

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:03

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

18:02

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:01

44': Ωραίο πλασέ του Μίνγκα μέσα από την περιοχή, λίγο άουτ.

18:01

43': Μακρινό και άστοχο σουτ του Τσαμπούρη.

17:59

42': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, άουτ η κεφαλιά του Λαζαρίδη.

17:55

38': Ο Ούμπιντες εκτελεί το φάουλ, η κεφαλιά του Φυτανίδη φεύγει άουτ.

17:46

29': Ωραία κάθετη του Μπρίτο για τον Κούρο, ταχύτατη έξοδος από τον Χογκ, που καθαρίζει τη φάση.

17:43

27': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για την Καλλονή με την κεφαλιά του Αντέτζο να φεύγει άουτ.

17:42

26': Απάντηση από την Καλλονή με διπλή επέμβαση του Γκορμπούνοφ, που είπε όχι τόσο σε σουτ του Μίνγκα, όσο και σε πλασέ του Καλτσά μέσα από τη μικρή περιοχή.

17:41

24': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα του Κιβρακίδη, η κεφαλιά του Ναπολεόνι από καλή θέση αναγκάζει σε εντυπωσιακή επέμβαση τον Χογκ.

17:37

21': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Πίτου Γκαρσία και Ούμπιντες συνδυάζονται, ο Αργεντινός βγαίνει τετ α τετ, αλλά πλασάρει μόλις άουτ.

17:35

18': Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, είναι για τον Ατρόμητο. Ο Παπάζογλου βρέθηκε σε θέση βολής και σούταρε, πρόλαβε ο Αναστασιάδης και έβαλε την προβολή.

17:29

12': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, καθαρίζει ο Χογκ.

17:21

5': Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση μέχρι τώρα. Ο Ατρόμητος έχει αναλάβει την πρωτοβουλία.

17:16

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:13

Στον αγωνιστικό χώρο μπαίνουν οι δύο ομάδες.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Ατρόμητος-Καλλονή.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Πίτου Γκαρσία, Κούρος, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Μπρίτο, Κιβρακίδης, Δημούτσος, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Παπάζογλου.
Αναπ: Μπάρκας, Κατσουράνης, Τάτος, Αγκουαζί, Νάστος, Καραμάνος, Γεωργίου.
ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Αναστασιάδης, Καλτσάς, Αντέτζο, Τσαμπούρης, Πιπίνης, Χωριανόπουλος, Κεϊτά, Μίνγκας, Μπαρέρα, Χουάνμα.
Αναπ: Άλεξιτς, Κριπιντίρης, Γ. Γεωργίου, Ναβάρο, Μανούσος, Αγρίτης, Καμαρά.
Διαιτητής είναι ο Λιαχούδης του Συνδέσμου Μακεδονίας. Βοηθοί του είναι οι Ευθυμιάδης, Ποντίκης των Συνδέσμων Πιερίας και Πρέβεζας, αντίστοιχα.