19:07

19:07

Ολοκληρώθηκε το ματς, στο 1-1 έμειναν οι δύο ομάδες.

19:06

90'+4: Ο Βούκσεβιτς έχει επιλογές αλλά αποφασίζει να σουτάρει και ο Καβουσάκης μπλοκάρει.

19:04

90'+2: Ο Κούτρης βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Γιουσούφ κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Κώτσιος απομακρύνει σε κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:03

90'+1: Ο Γιουσούφ στρώνει στον Παμλίδη, εκείνος πιάνει μονοκόμματο σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:02

19:01

Ο Λεβαδειακός είναι η ομάδα που ψάχνει το γκολ.

18:58

86': Ο Κονέ κάνει την προσποίηση, σουτάρει με το αριστερό και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:57

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Εργοτέλης, μπαίνει ο Κούτρης αντί του Ρέντζα.

18:56

84': Ο Γιακουμάκης αντι του Μιλοσάβλιεφ για τον Λεβαδειακό.

18:52

80': Πέρασε απ' όλους η σέντρα του Τζανακάκη, δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας ο Γιουσούφ.

18:50

78': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, μπαίνει ο Παλίδης αντί του Στογιάνοβιτς.

18:46

75': Ο Βούκσεβιτς εκτελεί φάουλ από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:44

Αποβάλλει τον Λαμπράκη από τον πάγκο του Εργοτέλη ο Μάνταλος.

18:39

67': Ο Χαντί βγαίνει για τον Εργοτέλη, στη θέση του ο Μπουρσέλης.

18:38

Με αντεπιθέσεις και έξυπνες κάθετες μπαλιές προσπαθεί να αναπτυχθεί ο Εργοτέλης.

18:36

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα ο Λεβαδειακός και στο δεύτερο ημίχρονο.

18:32

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, στη θέση του Τομάς ο Γκόμεζ.

18:32

61': Ο Σοτέλο κάνει γυριστό εντός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:30

59': Σουτάρει από δύσκολη γωνία ο Καζναφέρης, αλλά ο Σηφάης κλείνει τη γωνία του και αποκρούει.

18:28

57': Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Φιντέλεφ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:27

56': Πολύ καλή εκτέλεση φάουλ του Κοζορώνη από μακριά, πέφτει ο Σηφάκης στη δεξιά γωνιά του και παραχωρεί κόρνερ.

18:24

Με ανορθόδοξο τρόπο αναπτύσσονται και στα πρώτα λεπτά του δευτέρου 45λεπτου οι δύο ομάδες.

18:21

49': Εντελώς άστοχο το σουτ που κάνει ο Καζναφέρης εκτός περιοχής.

18:18

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Μπορνταγκαράι στη θέση του Ορτέγκα.

18:17

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:16

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

Ο Καβουσάκης βγαίνει και προλαβαίνει τον Σοτέλο την τελευταία στιγμή.

18:01

17:59

Ανώτερος ο Λεβαδειακός στο μεγαλύτερο κομμάτι του πρώτου ημιχρόνου.

17:55

40': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Με ωραία κάθετη ο Ορτέγκα βγάζει μόνο του τον Σοτέλο, εκείνος από κοντά κάνει το πλασέ και ο Καβουσάκης αποκρούει. Στην εξέλιξη της φάσης ο Σοτέλο κάνει νέο πλασέ και ο Καβουσάκης αποκρούει πεσμένος.

17:51

Μπορεί να έχει δύο γκολ το ματς, αλλά οι φάσεις είναι ελάχιστες.

17:49

Έχει κλείσει τον Εργοτέλη στα καρέ του ο Λεβαδειακός.

17:45

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Λεβαδειακός αλλά τα χαλάει όταν φτάνει κοντά στην εστία του Καβουσάκη.

17:42

Δεν έχει ρυθμό το παιχνίδι.

17:39

24': Απευθείας φάουλ με δύναμη εκτελεί ο Κονέ, αποκρούει ο Καβουσάκης.

17:35

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Λεβαδειακός.

17:32

17': Κίτρινη στον Γεωργιάδη.

17:30

15': Κίτρινη στον Ρέντζα.

17:29

14': Πολύ κακό και πολύ άστοχο το σουτ του Σκέμπη.

17:28

13': Κίτρινη στον Στογιάνοβιτς.

17:25

Ο Γιουσούφ παίρνει την μπάλα από αριστερά εκτός περιοχής, μπαίνει προς τα μέσα, κάνει και το διαγώνιο σουτ πέφτοντας και σκοράρει.

17:25

10': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:22

Ωραία κάθετη πάσα από τον Μιλοσάβλιεφ, ο Σοτέλο πηγαίνει πρώτος στην μπάλα, περνάει τον Καβουσάκη κι έχοντας βγει πλάγια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:22

7': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά και για τις δύο ομάδες.

17:15

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:03

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Λεβαδειακού με τον Εργοτέλη.