16:52

Ολοκληρώθηκε το ματς, σημαντική νίκη για τον Παναιτωλικό.

16:49

16:47

89': Κλείνει τις αλλαγές του ο Χάβος, ο Κουτρομάνος αντί του Γοδόι.

16:46

Προσωπική ενέργεια από τον Καλτσά, ωραίο και το σουτ του με το οποίο στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Μπρακάλι.

16:46

88': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

16:44

87': Ωραία φέρνει την μπάλα μπροστά του ο Παυλίδης, αλλά το σουτ του είναι αδύναμο και μπλοκάρει ο Μπρακάλι.

16:41

84': Ο Βασιλείου αντί του Άλβες για τον Παναιτωλικό.

16:39

Φλύαρη η υπεροχή της Βέροιας.

16:35

77': Σουτ από μακριά από τον Βεργώνη, ο Μπρακάλι μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

16:34

Βιαστικές οι προσπάθειες των γηπεδούχων.

16:30

73': Οι παίκτες της Βέροιας αλλάζουν ωραία την μπάλα, τελικός αποδέκτης ο Μπεν, το σουτ του οποίου φεύγει ψηλά.

16:28

Ο Καντιμοίρης βγαίνει γρήγορα και σώζει το τέταρτο γκολ.

16:25

68': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Μύγας.

16:23

65': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια, ο Μπρακάλι αποκρούει το σουτ του Παυλίδη εντός περιοχής.

16:21

Εξαιρετική αντεπίθεση για τον Παναιτωλικό, ο Μαρτίνες δίνει στον Βιγιαφάνιες κι εκείνος με εξαιρετικό διαγώνιο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:20

62': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια, την τελευταία στιγμή διώχνει η άμυνα του Παναιτωλικού.

16:16

Ανεβασμένη η Βέροια στα τελευταία λεπτά.

16:13

55': Αλλαγές για τη Βέροια, στη θέση των Κάμπορα και Σέντρικ οι Παυλίδης και Βεργώνης.

16:12

Από την πάσα του Άλβες ο Βιγιαφάνιες βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Βέροιας, κερδίζει κατά κράτος τον Σέντρικ και με διαγώνιο πλασέ κάνει το 0-2.

16:11

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:09

Κακό το ματς, πολλά τα λάθη.

16:05

Καλύτερα έχει μπει και στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός.

16:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:02

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

15:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:43

44': Κίτρινη στον Κούσα.

15:41

41': Από την προσπάθεια του Ντουμίτρου η Βέροια κερδίζει κόρνερ και στη συνέχεια και δεύτερο. Ωστόσο, περνούν ανεκμετάλλευτα.

15:39

39': Κίτρινη στον Ετζενγκέλε.

15:36

36': Ο Κάπελ κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει.

15:35

Ελέγχει το παιχνίδι ο Παναιτωλικός.

15:32

32': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Η μπαλιά πέρασε για τον Ντουμίτρου, αλλά εκείνος πλάσαρε πάνω στον Μπρακάλι από κοντά.

15:31

Δεν έχει συνέλθει η Βέροια μετά το γκολ.

15:28

Ο Μαρτίνες κάνει μακρινή μπαλιά, Καλί προσπαθεί να απομακρύνει, αλλά παίρνοντας την κεφαλιά στέλνει την μπάλα προς τα πίσω. Ο Κάπελ μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει ψύχραιμα ανοίγοντας το σκορ.

15:27

27': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:23

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

15:19

Προσπαθεί να πιέσει ψηλά η Βέροια και αυτό αποφέρει καρπούς.

15:17

Αρκετά τα λάθη στις μεταβιβάσεις.

15:15

15': Κίτρινη στον Γοδόι.

15:12

Δεν υπάρχει ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

15:08

Μικρή διακοπή με τον Κέβιν να βρίσκεται στο έδαφος.

15:07

Πιο δραστήριος ο Παναιτωλικός στα πρώτα λεπτά.

15:04

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

14:58

Βγήκα στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:56

Αρκετές οι απουσίες για τη Βέροια, ο τηλεοπτικός φακός συλλαμβάνει στις εξέδρες τον Ραούλ Μπράβο.

14:47

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Βέροιας με τον Παναιτωλικό, το πρώτο της Σούπερ Λίγκας για το 2015.