3
-
2
21:23

90+5': Τέλος του αγώνα.

21:23

90+5': Εκτελεί ο Κολοβός, μπλοκάρει ο Ιτάνζ.

21:22

90+4': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Πανιώνιο, λίγο έξω από την περιοχή.

21:19

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:19

90': Ο Ρισβάνης στη θέση του Αργυρόπουλου.

21:18

90': Ο Σαββίδης στη θέση ο Περέιρα.

21:17

89': Γκολ για τον Πανιώνιο, που ακυρώνεται για οφσάιντ. Στο όριο και ίσως λίγο μπροστά ο Οικονόμου, πολύ δύσκολη φάση.

21:16

88': Κίτρινη ο Σκόνδρας.

21:15

87': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ιμπαγάσα, σωστή η απόφαση για πολύ σκληρό μαρκάρισμα του Αργεντινού με τα δύο πόδια.

21:13

86': Ο Μασούρας στη θέση του Τασουλή.

21:09

81': Εκτελεί ο Ιμπαγάσα, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:09

81': Νέα ευκαιρία ο Πανιώνιος. Ο Κολοβός μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, με τα πόδια σε κόρνερ ο Ιτάνζ.

21:08

80': Καλή εκτέλεση του Μπουμάλ, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Ιτάνζ.

21:07

79': Φάουλ σε καλή θέση για τον Πανιώνιο, στον άξονα και μερικά μέτρα έξω από την περιοχή.

21:04

77': Μακρινό σουτ του Μπουμάλ, πάνω από τα δοκάρια.

21:03

76': Ο Φούντας στη θέση του Σιώπη.

21:01

Ο Αθανασιάδης σημαδεύει την αριστερή γωνία, ο Παπαδόπουλος πέφτει στη δεξιά και ο ΠΑΟΚ κάνει την ανατροπή.

20:59

72': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:59

71': Κίτρινη για Παπαδόπουλο και Ιμπαγάσα που είχαν μία κοκορομαχία.

20:57

70': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Το κερδίζει ο Παπαδόπουλος σε μαρκάρισμα του Οικονόμου, δεν είναι ξεκάθαρη η φάση, αμφισβητούενο το πέναλτι.

20:54

66': Μέσα Γκολάσα και Παπαδόπουλος, έξω Τζανδάρης και Σαλπιγγίδης.

20:49

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς εκτελεί, απομακρύνουν οι αμυντικοί.

20:46

59': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ωραίος συνδυασμός για τους κυανέρυθρους, το διαγώνιο σουτ του Γιάννου σταματάει στον Ιτάνζ.

20:44

57': Ο Κολοβός κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

20:43

55': Χωρίς κάποια φάση στο β' μέρος με τον ΠΑΟΚ να έχει κατοχή, αλλά να μην βρίσκει διαδρόμους.

20:36

48': Κίτρινη ο Μαντούρο.

20:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.