16:33

16:33

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, στο 1-1 έμειναν Στόουκ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

16:32

90'+2: Ο Ασαϊντί μπαίνει στην περιοχή, συγκλίνει, κάνει κι ένα αδύναμο σουτ και ο Ντε Χέα μπλοκάρει.

16:31

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:29

Άναρχο εντελώς το ματς στα τελευταία λεπτά.

16:26

Στα τελευταία λεπτά έχει πέσει και η Στόουκ.

16:22

81': Ο Ασαϊντί στη θέση του Αρναούτοβιτς για τη Στόουκ.

16:21

80': Από πολύ μακριά ο Σόουκρος κάνει ένα σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:20

79': Ο Γιανουζάι από αριστερά βγάζει καλή σέντρα, ο Φαν Πέρσι πηγαίνει πρώτος στην μπάλα, αλλά είναι άστοχος.

16:17

76': Τρίτα διαδοχικά κόρνερ για τη Στόουκ, η οποία όμως δεν καταφέρνει να κάνει τελική προσπάθεια.

16:15

75': Κλείνει τις αλλαγές του ο Φαν Χάαλ, ο Ραφαέλ στη θέση του Γιανγκ.

16:14

Η Γιουνάιτεντ άντεξε στην πολύ μεγάλη πίεση της Στόουκ και τώρα προσπαθεί να ισορροπήσει.

16:10

69': Δοκάρι για τη Στόουκ με την κεφαλιά του Κράουτς να σταματάει στο αριστερό δοκάρι του Ντε Χέα και στη συνέχεια η μπάλα να φεύγει κόρνερ.

16:08

68': Ο Μάτα δίνει στον Φαν Πέρσι, εκείνος κάνει πλασέ - λόμπα και στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ.

16:05

Ο Κράουτς κάνει την κεφαλιά, η μπάλα βρίσκει ξεκάθαρα στο χέρι του Σμόλινγκ, αλλά ο διαιτητής δε δίνει πέναλτι.

16:04

64': Διπλή αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ, μπαίνουν Γιανουζάι και Ερέρα, βγαίνουν οι Φαλκάο και Σο.

16:02

62': Η Γιουνάιτεντ κερδίζει κόρνερ, το οποίο εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνει ο Κράουτς.

16:01

Απομάκρυνε η άμυνα της Στόουκ από το φάουλ που εκτέλεσε ο Ρούνεϊ.

15:57

Αρκετά τα λάθη στις μεταβιβάσεις για τους "κόκκινους διαβόλους".

15:54

Δυσκολεύονται οι παίκτες της Γιουνάιτεντ να ακολουθήσουν την ενέργεια και τη δύναμη που βγάζουν οι της Στόουκ.

15:50

Δυναμικά έχει ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο, πολλή ενέργεια βγάζουν οι γηπεδούχοι.

15:46

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:31

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:30

15:29

45': Ο Σμόλινγκ κόβει τον Ντιουφ και παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

15:26

Δυσκολεύεται να αναπτυχθεί η Γιουνάιτεντ.

15:23

Από τα πλάγια προσπαθεί η Στόουκ. Επιχειρούν να κερδίζουν κόρνερ οι παίκτες της.

15:19

35': Κόρνερ κερδίζει η Στόουκ, αλλά ο Σμόλινγκ κερδίζει τη μάχη με τον Κράουτς.

15:16

Καλό ρυθμό και δυνατές μονομαχίες έχει το ματς.

15:13

29': Ο Γουίλσον παίρνει την κεφαλιά από το φάουλ του Αρναούτοβιτς και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:11

Από το κόρνερ του Ρούνεϊ ο Κάρικ παίρνει την κεφαλιά και ο Φαλκάο με πλασέ από το ύψος της περιοχής σκοράρει.

15:11

26': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ!

15:08

Το παιχνίδι της κάνει τώρα η Στόουκ, η οποία κλείνει όλους τους χώρους όταν έχει την μπάλα η Γιουνάιτεντ.

15:04

19': Μεγάλη ευκαιρία για τη Στόουκ, ο Ντιουφ κλέβει την μπάλα από τον Έβανς, τον περνάει και αστοχεί σημαδεύοντας με πλασέ την απέναντι γωνία.

15:03

18': Ο Ρούνεϊ εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:01

Αρκετά τα λάθη και για τις δύο ομάδες.

14:57

13': Κόρνερ κερδίζει η Γιουνάιτεντ. Ο Μάτα το εκτελεί και ο Μπέγκοβιτς βγαίνει και μπλοκάρει.

14:54

Αρκετές οι μονομαχίες, έχει μεταφερθεί στον χώρο του κέντρου το παιχνίδι.

14:50

Δε θα μπορούσε να έχει ξεκινήσει καλύτερα το παιχνίδι για τη Στόουκ, η οποία είναι μία ομάδα που στηρίζεται πολύ στις στημένες φάσεις.

14:47

Ο Αρναούτοβιτς εκτελεί κόρνερ, ο Κράουτς παίρνει την κεφαλιά και από κοντά ο Σόουκρος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με ψύχραιμο πλασέ.

14:47

2': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΟΟΥΚ!

14:45

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

14:43

Στον αγωνιστικό χώρο έχουν βγει οι δύο ομάδες.

14:31

Καλησπέρα και καλή χρονιά, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Στόουκ με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.