Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, στο 0-0 έμειναν Τότεναμ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

15:47

15:45

Κυρίως με τα στημένα του Έρικσεν προσπαθεί στα τελευταία λεπτά η Τότεναμ.

15:42

86': Κίτρινη στον Ραφαέλ.

15:41

85': Ο Έρικσεν εκτελέι φάουλ από μακριά, ο Φάσιο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:38

82': Εξαιρετική ενέργεια από τον Κέιν, βγάζει πολύ ωραία πάσα στον Μέισον, αλλά το τελείωμα του τελευταίου φεύγει ψηλά.

15:35

79': Διπλή αλλαγή για την Τότεναμ, Ντεμπελέ και Λαμέλα μπαίνουν, Τάουνσεντ και Σαντλί βγαίνουν.

15:34

78': Απευθείας φάουλ από μακριά κάνει ο Έρικσεν, αλλά ο Ντε Χέα αποκρούει.

15:32

76': Βγαίνει ο ΜακΝάιερ και μπαίνει ο Σο για τη Γιουνάιτεντ.

15:31

Κυκλοφορεί με άνεση την μπάλα η Γιουνάιτεντ στον χώρο του κέντρου, αφού οι παίκτες της Τότεναμ βρίσκονται έξω από την περιοχή σε διπλή ζώνη άμυνας.

15:28

73': Αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ, ο Σμόλινγκ αντί του Έβανς.

15:28

72': Ο Φάσιο κάνει το σουτ και ο Ντε Χέα μπλοκάρει με άνεση.

15:27

71': Κίτρινη στον ΜακΝάιερ.

15:24

68': Σέντρα από δεξιά από τον Ραφαελ, ο Μάτα κάνει το σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

15:22

67': Ωραία ενέργεια από τον Τάουνσεντ, κάνει και το σουτ, αλλά ο Ντε Χέα μπλοκάρει.

15:19

Δεν μπορεί να κρατήσει καθόλου την μπάλα στην κατοχή της η Τότεναμ.

15:16

Γλιτώνει την κίτρινη κάρτα ο Φαν Πέρσι για μαρκάρισμα κοντά στο σημαιάκι του κόρνερ.

15:14

Και στο δεύτερο ημίχρονο η Γιουνάιτεντ είναι ανώτερη.

15:11

55': Ο Μάτα από δεξιά βγάζει σέντρα και ο Φαν Πέρσι από καλή θέση στέλνει την μπάλα ψηλά με σουτ στην κίνηση.

15:08

52': Δύο κόρνερ μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα κερδίζει η Τότεναμ.

15:06

50': Κίτρινη στον Γιανγκ.

15:05

49': Ένα ακόμη κόρνερ για τη Γιουνάιτεντ, το παραχώρησε ο Βερτόνχεν. Εκτελεί ο Μάτα, και νέο κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:02

46': Αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ, ο Ραφαελ αντί του Βαλένσια.

15:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

14:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

14:45

14:44

45': Εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ από τον Γιανγκ εκτός περιοχής, ο Λορίς εκτινάσσεται και παραχωρεί κόρνερ.

14:42

42': Ο Γιανγκ από αριστερά κάνει τη σέντρα, ο Ρούνεϊ πιάνει την σκαστή κεφαλιά και ο Λορίς μπλοκάρει.

14:39

39': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ. Ο Κάρικ βγάζει μόνο του τον Φαν Πέρσι, εκείνος κάνει υποδειγματικό κοντρόλ, αλλά από τη μικρή περιοχή καθυστερεί και δίνει στον Λορίς τη δυνατότητα να αποκρούσει.

14:38

38': Ο Ντέιβις εκμεταλλεύεται τον χώρο που βρίσκει, κάνει κάποια μέτρα με την μπάλα, αλλά το σουτ του είναι άστοχο.

14:34

35': Ο Φαλκάο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, συγκλίνει προς τα μέσα, αλλά το σουτ του δεν είναι ιδιαίτερα δυνατό. Εύκολα μπλοκαρει ο Λορίς.

14:30

Δεν πατάει καλά η Τότεναμ και κυρίως η άμυνά της, η οποία δυσκολεύεται να διώξει την μπάλα κάποιες φορές από τη περιοχή.

14:26

27': Κίτρινη στον Τάουνσεντ.

14:26

26': Κίτρινη στον Σταμπουλί.

14:22

23': ΔΟΚΑΡΙ για τη Γιουνάιτεντ από την εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Μάτα. Στην εξέλιξη της φάσης ο Κίρικες διώχνει στη γραμμή προ του Φαν Πέρσι.

14:20

21': Ο Τάουνσεντ συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει και το σουτ στην απέναντι γωνία, αλλά ο Ντε Χέα μπλοκάρει.

14:18

19': Από την εξαιρετική πάσα του Μάτα ο Φαλκάο βγαίνει μόνος του, αλλά κάνει το πλασέ πέφτοντας και ο Λορίς μπλοκάρει εύκολα.

14:16

Στο έδαφος ο Φαλκάο μετά από μία μονομαχία με τον Βερτόνχεν.

14:14

Δεν έχει γρήγορο ρυθμό ως τώρα το παιχνίδι

14:10

11': Παραχωρεί κόρνερ ο Κίρικες. Ο Ρούνεϊ το εκτελεί και ο Σταμπουλί απομακρύνει.

14:07

7': Ο Φαλκάο εντός περιοχής προσπάθησε να σουτάρει, αλλά ο Φάσιο του έβαλε την κόντρα.

14:04

Η Γιουνάιτεντ έχει μπει πιο δυνατά.

14:01

Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

13:58

13:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Τότεναμ με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.