18:53

18:53

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, η Άρσεναλ νίκησε με 2-1 τη Γουέστ Χαμ.

18:52

90'+5: Ο Βαλένσια από κοντά παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:51

90'+5: Κίτρινη στον Κοκελέν.

18:48

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

90': Ο Νόλαν σουτάρει με δύναμη και ο Σέζνι πέφτει στη δεξιά γωνιά του και μπλοκάρει.

18:46

89': Ο Τσάμπερλεϊν βγαίνει και στη θέση του ο Τσέιμπερς για την Άρσεναλ.

18:43

86': Πολύ ωραία ενέργεια από τον Τσάμπερλεϊν, ο οποίος τα χαλάει με το τελείωμά του όταν μπει στην περιοχή.

18:41

84': Στη θέση του Γουέλμπεκ ο Γκιμπς για την Άρσεναλ.

18:40

83': Κίτρινη στον Τόμκινς.

18:37

80': Κίτρινη στον Ντεμπισί.

18:36

79': Ο Καθόρλα σουτάρει, ο Αντριάν αποκρούει, η μπάλα καταλήγει ξανά στον πρώτο και το σουτ που κάνει φεύγει ψηλά.

18:35

78': Νόλαν και Ντεμέλ μπαίνουν για τη Γουέστ Χαμ, Ο'Μπράιαν και Κουγιατέ βγαίνουν.

18:34

77': Λάθος από τον Ντάνουνινγκ, ο Γουέλμπεκ παίρνει την μπάλα, κάνει κάποια μέτρα, αλλά δεν τελειώνει καλά τη φάση.

18:33

76': O Σάντσεζ μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει και στην κλειστή γωνία του Αντριάν, ο οποίος αποκρούει με το πόδι.

18:30

74': Εντυπωσιακή επέμβαση του Αντριάν, ο οποίος λέει "όχι" στον Τσάμπερλεϊν.

18:27

71': Πολύ άστοχο το σουτ του Αμαλφιτανό από μακριά.

18:22

66': Εντυπωσιακή κούρσα από τον Γουέλμπεκ, ο οποίος κάνει και το διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα εκτός εστίας.

18:20

63': Από μακριά κάνει ένα σουτ ο Ριντ και δε δυσκολεύει τον Σέζνι.

18:18

61': Αλλαγή για τη Γουέστ Χαμ, στη θέση του Σακό ο Βαλένσια.

18:16

59': O Κουγιατέ από αριστερά βγάζει τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Σακό με προβολή δεν βρίσκει την μπάλα για ελάχιστα εκατοστά.

18:13

56': Ο Τσάμπερλεϊν δίνει στον Καθόρλα, εκείνος κάνει το σουτ και ο Αντριάν πέφτει στη δεξιά του γωνιά και αποκρούει.

18:11

Ο Τόμκινς από δεξιά κάνει ωραία προσπάθεια, βγάζει και τη σέντρα και ο Κουγιατέ με κεφαλιά μειώνει.

18:11

54': ΓΚΟΛ για τη ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ!

18:10

54': Ωραία σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Σακό, ο Μερτεζάκερ προλαβαίνει τον Κάρολ.

18:08

Προσπαθεί να παίξει με κάτω την μπάλα η Γουέστ Χαμ, αλλά δεν της βγαίνει ως τώρα.

18:05

48': Κίτρινη στον Σάντσεζ.

18:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

17:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:45

45': Ο Ντάουνινγκ κάνει σουτ από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

17:44

Ο Τσάμπερλεϊν μπαίνει από δεξιά, κάνει και το παράλληλο γύρισμα και ο Γουέλμπεκ με κοντινό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:43

44': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

17:40

Ο Καθόρλα το εκτελεί, στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Αντριάν, ο οποίος πέφτει αριστερά.

17:40

41': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

17:39

40': Πέναλτι για την Άρσεναλ! Ο Ριντ μπερδεύεται και τελικά ανατρέπει τον Καθόρλα.

17:38

38': Ο Ντάουνινγκ βρίσκει έξυπνα τον Τόμκινς, εκείνος από πλάγια κάνει ένα διαγώνιο πλασέ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:36

Δεν υπάρχουν τελικές φάσεις, δεν μπορεί η μία ομάδα να διασπάσει την άμυνα της άλλης.

17:33

Η Άρσεναλ δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα παρότι αυτό το στυλ παιχνιδιού της αρέσει.

17:30

30': Ένα ακόμη κόρνερ κερδίζουν οι γηπεδούχοι, διώχνει ο Σέζνι μετά την εκτέλεση.

17:27

Σαφώς ανώτερη η Γουέστ Χαμ ως τώρα.

17:23

24': Ο Αλέξις σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στα σώματα και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:20

21': Πολύ άστοχο το σουτ του Ριντ από μακριά, κανένας λόγος ανησυχίας για Σέζνι.

17:20

20': Η μπάλα πάει στον Κάρολ, εκείνος σουτάρει παράλληλα προς την εστία και τελικά η Γουέστ Χαμ κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:18

19': Ο Κουγιατέ από μακριά δοκιμάζει με αδύναμο πλασέ να νικήσει τον Σέζνι χωρίς επιτυχία.

17:15

Ορεξάτος ο Σονγκ, ο οποίος έχει και επιπλέον κίνητρο, αφού αποκάλυψε πως επιθυμούσε να επιστρέψει στην Άρσεναλ, αλλά δεν τον ήθελε ο Βενγκέρ.

17:12

Εντυπωσιακό ρυθμό έχει ως τώρα το παιχνίδι.

17:09

9': Την τελευταία στιγμή ο Ο'Μπράιαν κόβει τον Αλέξις.

17:05

5': Ο Σονγκ σκοράρει με σουτ εκτός περιοχής, αλλά το γκολ ακυρώνεται γιατί υπήρχε παίκτης ακάλυπτος μπροστά από τον Σέζνι. Ο βοηθός θεώρησε ότι επηρέαζε τη φάση.

17:01

1': Έχει ξεκινήσει το παιχνίδι.

16:57

Στον αγωνιστικό χώρο βρίσκονται οι δύο ομάδες.

16:47

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Γουέστ Χαμ με την Άρσεναλ.