3
-
0
19:08

90+4': Τέλος του αγώνα.

19:07

90+4': Αποβάλλεται ο Μανιάς με δύο κίτρινες κάρτες, καθώς έβγαλε τη φανέλα στον πανηγυρισμό και έσπασε το σημαιάκι.

19:07

Ο Μιχαήλ στρώνει στον Μανιά, ο οποίος με δυνατό αριστερό σουτ μέσα από την περιοχή ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0.

19:06

90+3': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ.

19:05

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

89': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

19:01

87': Ευκαιία ο ΠΑΟΚ. Μετά από ωραία κάθετη του Σπυρόπουλου, ο Αθανασιάδης πλασάρει με τη μία από καλή θέση, σε ετοιμότητα ο Βελλίδης.

19:01

86': Ο Μανιάς στη θέση του Τσάβες.

18:57

84': Ο Ντάσιος στη θέση του Κοροβέση.

18:56

82': Η μπάλα φτάνει στον Αθανασιάδη που στρώνει στον Τζανδάρη, απογοητευτικό το σουτ του, ψηλά άουτ.

18:55

81': Νέο κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Διώχνουν σε νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι.

18:54

80': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Διώχνει με γροθιές ο Βελλίδης.

18:51

78': Κόρνερ ο ΠΑΣ. Εκτελείται πλασαριστά και ο ΠΑΟΚ παίρνει την κατοχή.

18:51

77': Ο Κουλούρης στη θέση του Περέιρα.

18:50

76': Κίτρινη ο Τζανδάρης.

18:48

74': Κίτρινη ο Κοροβέσης.

18:47

Ταχύτατη αντεπίθεση για τον ΠΑΣ με τον Τσάβες να βγάζει τον Κοροβέση τετ α τετ, άψογο το πλασέ του και 2-0 ο ΠΑΣ.

18:47

73': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ Γιάννινα.

18:45

72': Καλή στιγμή ο ΠΑΣ. Σέντρα του Ναδάλες, κεφαλιά υπό πίεση του Ακόστα άουτ.

18:45

71': Κόρνερ ο ΠΑΣ. Εκτελεί ο Ακόστα, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:44

70': Ο Περέιρα εκτελεί ο κόρνερ, διώχνουν οι του ΠΑΣ.

18:43

69': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία ανάπτυξη από αριστερά, γύρισμα του Τζανδάρη, ο Περέιρα από τη μικρή περιοχή δεν μπορεί να σκοράρει. Κόρνερ καθώς έχει βρει τη μπάλα στον Ναδάλες.

18:41

67': Σε 3-5-2 αλλάζει το σχήμα ο Αναστασιάδης.

18:40

66': Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Κίτσιου.

18:38

64': Κόρνερ ο ΠΑΣ. Διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

18:36

62': Ο Ακόστα στη θέση του Ίλιτς.

18:31

57': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνουν πάλι στο πρώτο δοκάρι οι αμυντικοί.

18:29

55': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Πάλι ο Περέιρα, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μιχαήλ.

18:28

54': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:26

52': Καλό αριστερό σουτ του Λίλα, άουτ.

18:20

46': Φιλόδοξη ενέργεια του Τσάβες, που θέλησε να αιφνιδιάσει τον Ιτάνζ από μακριά χωρίς όμως επιτυχία.

18:19

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.