4
-
2
21:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:20

90+2': Κίτρινη ο Μπέρτος.

21:17

90': Τρία λ επτά οι καθυστερήσεις.

21:15

87': Κίτρινη ο Λουσέρο.

21:14

86': Νέο ΔΟΚΑΡΙ η Ξάνθη. Ο Σολτάνι σε θέση βολής, αλλά σημαδεύει στο αριστερό κάθετο δοκάρι πάλι.

21:13

85': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Το σουτ του Κλωναρίδη μέσα από την περιοχή φεύγει μόλις άουτ.

21:09

81': Ο Ρούντι στη θέση του Καπετάνου που αποθεώνεται.

21:08

80': ΔΟΚΑΡΙ η ΞΑΝΘΗ. Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Καπετάνου λίγο έξω από την περιοχή, στο αριστερό κάθετο δοκάρι σταματάει η μπάλα.

21:03

75': Κίτρινη ο Παπαστεριανός.

21:01

73': Ο Ομπόντο στη θέση του Βασιλακάκη. Αναγκαστική κι αυτή.

21:01

72': Ατομική ενέργεια και σουτ του Ντίνα μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

20:55

67': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟ. Ο Πέτριτς βγαίνει τετ α τετ και πλασάρει, σώζει ο Κυριακίδης.

20:53

Ο Ντίνας από αριστερά κάνει το γύρισμα και ο Καρέλης με ψύχραιμο τελείωμα μειώνει.

20:53

65': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:52

64': Ο Χουχούμης στη θέση του Νάνο.

20:51

Ο Παπαστεριανός παίζει το 1-2 με τον Σολτάνι και κάνει την κάθετη για τον Καπετάνο, που με άψογο πλασέ νικάει τον Στιλ και κάνει το 4-1.

20:51

63': ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

20:50

Ενοχλήσεις στον προσαγωγό ο Νάνο, που ζήτησε αλλαγή. Ετοιμάζεται ο Χουχούμης.

20:49

61': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται πλασαριστά και χάνεται η μπάλα. Κατοχή ο Παναθηναϊκός.

20:48

60': Ο Ντίνας στη θέση του Λαγού.

20:48

60': Ο Δώνης στη θέση του Ζέκα.

20:47

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ. Ο Καρέλης μπήκε στην περιοχή από αριστερά και έκανε τη σέντρα σουτ, ο Κυριακίδης μονομάχησε με τον Πέτριτς και ο τερματοφύλακας της Ξάνθης πρόλαβε να μπλοκάρει πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

20:40

Ο Κλέιτον εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και ο Σολτάνι με έναν περίτεχνο τρόπο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 3-1 η Ξάνθη.

20:40

52': ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

20:39

52': Κόρνερ για την Ξάνθη αυτή τη φορά.

20:39

51': Κόρνερ ο ΠΑΟ. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:36

48': Ο Καρέλης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ.

20:34

46': Κίτρινη ο Λαγός.

20:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:31

20:18

45+3': Τέλος ημιχρόνου.

20:15

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:15

45': Ευκαιρία για τον ΠΑΟ. Ο Ζέκα μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, πάνω από τα δοκάρια.

20:14

44': Κίτρινη σε Καπετάνο και Σίλντενφελντ που είχαν μία κοκορομαχία.

20:12

43': Κίτρινη ο Ζέκα.

20:10

41': Τρομερή ευκαιρία για την Ξάνθη. Σέντρα του Κλέιτον, ο Σολτάνι από το ύψος της μικρής περιοχής και αμαρκάριστος αστοχεί.

20:08

39': Σουτ του Παπαστεριανού έξω από την περιοχή άουτ.

20:07

38': Ο Παπαστεριανός στη θέση του Φλίσκα.

20:06

37': Πρόβλημα με τον Φλίσκα που φαίνεται πως δεν μπορεί να συνεχίσει. Ετοιμάζεται ο Παπαστεριανός.