2
-
0
16:59

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:56

90+3': Ο Βασιλόπουλος στη θέση του Γκίνο.

16:54

90': Ο Μπαϊμάκης στη θέση του Καρατζιοβαλή.

16:50

87': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

16:50

86': Ο Ρένια στη θέση του Καπνίδη.

16:44

81': Ευκαιρία για τη Θύελλα, η καλύτερή της στον αγώνα. Ο Κόλα έκανε το σουτ από το ύψος της περιοχής, λίγο άουτ.

16:41

78': Νέο κόρνερ για τον Άρη. Μετά από φάση διαρκείας ο Γιαννίτσης σκοράρει, αλλά έχει καταλογιστεί οφσάιντ. Λάθος η υπόδειξη του βοηθού, ήταν σε κανονική θέση ο παίκτης του Άρη.

16:39

76': Καλή ατομική προσπάθεια του Ατματσίδη, κακό όμως το τελείωμά του, άουτ.

16:38

75': Κόρνερ για τον Άρη. Διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μισαηλίδης.

16:34

71': Κίτρινη για τον Δ. Κοντογουλίδη.

16:33

70': Καθαρίζει αυτή τη φορά ο Κοντογουλίδης μετά την εκτέλεση του Ατματσίδη.

16:32

69': Κόρνερ για τον Άρη. Διώχνουν σε νέο κόρνερ οι της Θύελλας.

16:32

69': Σέντρα του Μπάμπαρη, κεφαλιά του Μισαηλίδη, μπλοκάρει ο Καρατζιοβαλής.

16:27

Ψηλά στο κέντρο της εστίας σημαδεύει ο Πόι, καμία τύχη για τον Κοντογουλίδη.

16:27

64': ΓΚΟΛ ο ΆΡΗΣ.

16:26

63': Ο Βελλίδης στη θέση του Κλάζογλου.

16:25

62': Κίτρινη ο Μπάμπαρης.

16:25

62': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ, το δεύτερο. Καταλογίζεται σε μαρκάρισμα του Μπάμπαρη στον Καπνίδη, δεν φαίνεται να έχει δίκιο αυτή τη φορά ο διαιτητής.

16:19

56': Ο Στασινόπουλος στη θέση του Χαϊτίδη.

16:16

53': Ο Δ. Κοντογουλίδης στη θέση του Θεοδουλίδη.

16:16

53': Καλή στιγμή για τον Άρη με τον Πόι να μην τελειώνει σωστά τη σέντρα του Γκίνο από δεξιά.

16:10

47': Κόρνερ για τη Θύελλα. Απομακρύνουν οι του Άρη.

16:09

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:07

15:51

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

15:47

44': Κίτρινη ο Γιαννίτσης.

15:42

39': Νέο κόρνερ για τους κίτρινους. Διώχνουν οι αμυντικοί.

15:41

38': Κόρνερ για τον Άρη. Επιθετικό φάουλ στον Κοντογουλίδη.

15:39

Ο Πόι εκτελεί στην δεξιά γωνία του Κοντογουλίδη που πέφτει στην αντίθεση, 1-0 οι κίτρινοι.

15:39

35': ΓΚΟΛ για τον ΆΡΗ.

15:37

35': Κίτρινη ο Μισαηλίδης.

15:37

35': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΆΡΗ. Ο Γκίνο ανατρέπεται από τον Μυσαηλίδη και ο Δράγκος καταλογίζει πέναλτι. Σωστή η υπόδειξη.

15:37

34': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Προβατίδης, το σουτ του Πόι σταματάει στα σώματα.

15:35

31': Απομακρύνουν το κόρνερ οι αμυντικοί της Θύελλας.

15:34

30': Νέα ευκαιρία για τον Άρη. Ο Κοντογουλίδης σώζει σε κόρνερ την κεφαλιά του Καπνίδη.

15:32

29': Ο Προβατίδης γεμίζει στην περιοχή, κεφαλιά του Γιαννίτση στην αγκαλιά του Κοντογουλίδη.

15:30

27': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ του Προβατίδη.

15:29

26': Νέα ευκαιρία για τον Άρη. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Παπαδόπουλου από πλάγια θέση, δύσκολα σε κόρνερ ο Κοντογουλίδης.

15:27

24': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Πόι έκανε τη σέντρα από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Καπνίδη, εντυπωσιακή επέμβαση του Κοντογουλίδη.

15:24

20': Ο Άρης έχει την πρωτοβουλία, αλλά δεν μπορεί να γίνει απειλητικός μέχρι τώρα με εξαίρεση τη στημένη φάση του 3'.

15:14

11': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Προβατίδης, καθαρίζει ο Κοντογουλίδης.

15:08

5': Κόρνερ για τη Θύελλα. Επιθετικό φάουλ, κατοχή για τον Άρη.

15:06

3': Ευκαιρία για τον Άρη. Γίνεται το γέμισμα από τον Προβατίδη στην καρδιά της περιοχής, ο Γιαννίτσης κάνει τη γυριστή κεφαλιά, μόλις άουτ.

15:03

1': Ξεκίνησε το ματς.

15:03

Όλα έτοιμα για τη σέντρα.

15:01

Στον αγνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:50

Στη 2η θέση με 20 βαθμούς ο Άρης, στους 16 η Θύελλα που ισοβαθμεί στην 4η θέση με Δόξα Δράμας, Έβρο Σουφλίου και Καμπανιακό.

14:45

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει η αναμέτρηση Άρης-Θύελλα Φιλώτα για την 11η αγωνιστική του 1ου ομίλου στη Γ' Εθνική.

ΑΡΗΣ
Kαρατζιοβαλής, Γκίνο, Γιαννίτσης, Λιόλιος, Φερνάντες, Λεμονής, Προβατίδης, Παπαδόπουλος, Πόι, Ατματσίδης, Καπνίδης.
Αναπ: Xoυζούρης, Ντούνγκα, Συμεωνίδης, Μπαϊμάκης, Λιόνης, Ρένια, Βασιλόπουλος.
Α. Koντογουλίδης, Σιδηρόπουλος, Σιμηχανίδης, Μπάμπαρης, Κλάζογλου, Μισαηλίδης, Θεοδουλίδης, Χαϊτίδης, Ζηνόβιος, Κόλα, Μαρκόπουλος.
Αναπ: Bελλίδης, Στασινόπουλος, Γετίμης, Μιχαηλίδης, Ανδρεάδης, Δ. Κοντογουλίδης, Γ. Σιδηρόπουλος
Διαιτητής είναι ο Δράγκος (Χαλκιδικής) με βοηθούς τους Μαλανδρή (Χαλκιδικής) και Παπαδάκη (Ημαθίας)