Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, η ΑΕΚ πήρε τη νίκη με 4-0.

19:51

90'+2: Ο Τσεμπέτσι περνάει τον Σαρρή, μπαίνει στην περιοχή, αλλά ο Ανέστης έχει βγει ξανά έγκαιρα και αποκρούει με τα πόδια.

19:49

19:47

88': Ο Πλατέλλας κάνει σουτ από πλάγια αριστερά και ο Γκέκας αποκρούει.

19:44

85': Ωραίο γυριστό του Μάνταλου, η μπάλα φεύγει εκτός εστίας.

19:42

Ο Μάνταλος βγάζει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Πεταυράκης κάνει το παράλληλο γύρισμα και από κοντά ο Ντούνης σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:41

83': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:37

Ο Πλατέλλας αλλάζει με τον Μάνταλο και με ωραίο δυνατό σουτ από αριστερά στέλνει την μπάλα στην κλειστή γωνία του Γκέκα.

19:37

78': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:36

Ο Φωστήρας θέλει αλλά δεν μπορεί να γίνει απειλητικός. Εκτός των άλλων παίζει με 10 με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ανεβάσει παίκτες στην αντίπαλη περιοχή.

19:33

75': Ο Ντούνης αντί του Ζόριτς για την ΑΕΚ.

19:31

Ο Μάνταλος αναλαμβάνει την εκτέλεση και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Γκέκα, ο οποίος πέφτει σωστά αλλά δεν μπορεί να αποκρούσει.

19:30

72': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:30

71': Κίτρινη στον Τεγούση γιατί τραβάει τον Ζόριτς και τον γκρεμίζει.

19:29

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ!

19:28

70': Ο Ματσούκας αντί του Σακελλαρίου για τον Φωστήρα.

19:26

Με τις αλλαγές και την αποβολή έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

19:24

65': Για τον Φωστήρα ο Τσεμπέτσι αντί του Ράμα.

19:23

65': Αλλαγή για την ΑΕΚ. εκτός ο Φαγιέ και στη θέση του ο Τζανετόπουλος.

19:22

64': Ο Ζόριτς με το αριστερό κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής και ο Γκέκας πέφτει και μπλοκάρει.

19:20

62': Κίτρινη στον Αραβίδη.

19:20

Ο Ράμα δέχτηκε ένα μαρκάρισμα πριν λίγο και δεν θα συνεχίσει.

19:17

59': Κόκκινη στον Μουστόγιαννη, ο οποίος μέσα σε οκτώ λεπτά παίρνει δεύτερη κίτρινη.

19:14

Ο Ρόβας κάνει ένα γύρισμα προς την περιοχή, αλλά ο Ζόριτς δεν πάει στην μπάλα.

19:11

53': Ο Μάνταλος εκτελεί συρτά φάουλ προς το πέναλτι, ο Πλατέλλας ξεμαρκάρεται αλλά δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε.

19:10

51': Κίτρινη στον Μουστόγιαννη.

19:07

Με δύο φάουλ του Μάνταλου προσπάθησε στα πρώτα λεπτά να απειλήσει η ΑΕΚ.

19:05

46' Κίτρινη στον Μεντί.

19:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:47

45'+2: Ο Μάνταλος εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά και η μπάλα πάει πάνω από τα δοκάρια του Γκέκα.

18:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:43

44': Ο Μουστόγιαννης κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής χωρίς ιδιαίτερη δύναμη και ο Ανέστης μπλοκάρει εύκολα.

18:42

43': Ο Ράμα εκτελεί φάουλ από καλό σημείο, ο Ανέστης εκτινάσσεται και αποκρούει.

18:41

41': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Φωστήρα, ο Τεγούσης βγάζει μόνο του τον Μήτκα, ο Ανέστης βγαίνει γρήγορα, του κλείνει το οπτικό πεδίο και αποκρούει το πλασέ του.

18:39

Παρατηρήσεις στον Μεντί, ο οποίος γλιτώνει την κάρτα για το μαρκάρισμα που έκανε.

18:37

38': Ο Αραβίδης σουτάρει με δύναμη με το αριστερό αλλά στο κέντρο της εστίας κι έτσι ο Γκέκας μπλοκάρει.

18:37

Ο Πλατέλλας κάνει το κοντρόλ εντός περιοχής, αλλά αργεί να αποφασίσει τι θα κάνει την μπάλα και χάνει την ευκαιρία.

18:34

Χωρίς δυσκολία κυκλοφορεί την μπάλα η ΑΕΚ, η οποία δεν δείχνει διατεθειμένη να φορτσάρει.

18:30

Ο Πλατέλλας μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, σουτάρει διαγώνια και στέλνει την μπάλα στην άλλη γωνία της εστίας του Γκέκα.

18:29

30': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:27

27': Μεγάλη ευκαιρία για τον Φωστήρα από το λάθος του Σαρρή. Ο Ανέστης προλαβαίνει να κλείσει τον Ράμα και να αποκρούσει το πλασέ του, ενώ στη συνέχεια μπλοκάρει το αδύναμο σουτ του Τεγούση.

18:26

26': Κίτρινη στον Φαγιέ

18:23

Λάθος του βοηθού, η μπάλα έχει περάσει τη γραμμή από το πλασέ του Φαγιέ όπως δείχνει το ριπλέι.

18:22

22': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Μεγάλη ευκαιρία από την εκτέλεση του Μάνταλου. Ο Φαγιέ από τη μικρή περιοχή κάνει το πλασέ, αλλά πάνω στη γραμμή διώχνει ο Τεγούσης.

18:19

20': Ο Αραβίδης σκοράρει με κεφαλιά, αλλά το γκολ του σωστά ακυρώνεται.

18:17

17': Ο Ανάκογλου στη θέση του Κορδέρο για την ΑΕΚ.

18:16

Έχει πρόβλημα ο Κορδέρο, ο οποίος θα αντικατασταθεί.

18:13

Προσπαθεί ο Φωστήρας να κρατήσει λίγο την μπάλα στην κατοχή του αλλά δεν τα καταφέρνει.

18:10

11': Ο Ρόβας κάνει τη σέντρα, ο Πλατέλλας παίρνει την κεφαλιά, αλλά εκείνη δεν έχει δύναμη και ο Γκέκας μπλοκάρει.

18:09

10': Κίτρινη στον Σακελλαρίου.

18:06

6': Κίτρινη στον Ζόριτς.

18:05

Έχει στην κατοχή της την μπάλα από το πρώτο λεπτό η ΑΕΚ.

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.