1
16:56

Λήξη της αναμέτρησης. Πανθρακικός - Αστέρας Τρίπολης 1-1.

16:54

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Μεχία, ο Θεοδωρόπουλος αποκρούει, η μπάλα φτάνει στον Χασομέρη, που σε κενή εστία πλασάρει άουτ.

16:53

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Γκόιαν.

16:51

90'+2: Σουτ του Μπαράλες, η μπάλα κοντράρει στον Εμπό και καταλήγει στον Αθανασιάδη.

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

88': Τρίτη αλλαγή και για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης αντί του Κάσες.

16:44

85': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Στάικος Βεργέτης. Ο Ζησόπουλος αντί του Τσοκάνη.

16:44

85': Εκτέλεση φάουλ από τον Πέρεθ, η κεφαλιά του Εμπό φεύγει άουτ.

16:42

83': Σέντρα του Πέρεθ, αλλά το πλασέ του Μπαϊκαρά περνά άουτ.

16:41

82': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Πέρεθ αντί του Τσουμάνη.

16:39

79': Σέντρα Παπαγεωργίου, κεφαλιά Μπαϊκαρά, εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

16:37

78': Σουτ του Ντιγκινί, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

16:35

Μικρή διακοπή γιατί ο Μπαράλες βρίσκεται στο έδαφος και του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες. Ύστερα από ένα λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

16:30

71': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γιαννιώτας αντί του Μουνάφο.

16:27

68': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Επιθετικό φάουλ στον Αθανασιάδη, σταματά η φάση.

16:26

67': Πρώτη αλλαγή και για τον Πανθρακικό. Ο Χρήστου αντί του Τζάνη.

16:22

63': Σέντρα από τον Μάσα από τα αριστερά, ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα περνά άουτ.

16:21

61': Σουτ του Μάσα, καμία ανησυχία για τον Αθανασιάδη.

16:20

61': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μπακασέτας αντί του Φερνάντες.

16:17

58': Κίτρινη κάρτα στον Πασχαλάκη στον πάγκο.

16:17

57': Ο Μάσα βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Πανθρακικού, πλασάρει, άουτ.

16:15

55': Μακρινό σουτ Παντελιάδη, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

16:09

50': Σουτ του Μεχία, εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

16:08

49': Ο Κουρμπέλης στρώνει στον Παντελιάδη, που πιάνει πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα πάνω από την εστία του Αθανασιάδη.

16:05

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου.

15:46

45'+1: Σουτ του Φερνάντες, ψηλά άουτ.

15:45

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:44

44': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη.

15:43

43': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Περνά ανεκμετάλλευτο.

15:42

42’: Εκτέλεση φάουλ από τον Μπαράλες, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

15:31

Βολίδα του Γκόιαν, που καταλήγει στη δεξιά γωνία του Αθανασιάδη, και οι Αρκάδες φέρνουν στα ίσα το ματς.

15:31

31': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:30

30': Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

15:29

29': Δυνατό σουτ του Λούι από το ημικύκλιο, εκτινάσσεται και διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

15:28

28': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

15:26

26': Σουτ του Μεχία, ο Θεοδωρόπουλος διώχνει σε κόρνερ.

15:24

24': Σουτ Ντιγκινί από το ύψος της μεγάλης περιοχής, πάνω από την εστία του Θεοδωρόπουλου.

15:23

23': Ο Τζάνης πιάνει δυνατό σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει σε κόρνερ.

15:21

21': Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη.

15:17

17': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Περνά ανεκμετάλλευτο.

15:12

12': Κακό σουτ Κουρμπέλη σχεδόν από το ημικύκλιο, άουτ.

15:09

9': Σουτ του Μάσα, η μπάλα κοντράρει, ο Μάσα πιάνει νέο σουτ, πάνω στον Αθανασιάδη.

15:09

Σέντρα Ντιγκινί από τα αριστερά, ο Τζάνης πιάνει την κεφαλιά στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα και ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους.

15:08

8': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

15:06

5’: Ο Μάσα εκτελεί το φάουλ, ο Μπαράλες προσπαθεί να σουτάρει, αλλά η μπάλα κολλάει στο χορτάρι, ο Τσοκάνης πιάνει το σουτ, αλλά αποκρούει ο Αθανασιάδης.

15:02

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος λόγω της βροχόπτωσης.

15:01

Έναρξη της αναμέτρησης.

14:58

Η ομάδα της Κομοτηνής χρειάζεται πάση θυσία τους τρεις βαθμούς της νίκης γιατί βρίσκεται στη 16η θέση με 10 πόντους.