1
-
0
19:16

Αν και οι φιλοξενούμενοι τους άγχωσαν στο φινάλε, οι Περιστεριώτες κατάφεραν να πάρουν ένα σημαντικό τρίποντο. Παράπονα και από τις δύο ομάδες για τις αποφάσεις του Κομίνη, ο οποίος άφησε τα σκληρά μαρκαρίσματα στο παιχνίδι.

19:13

90'+3': Τέλος αγώνα. Ο Ατρόμητος πήρε τη νίκη κόντρα στον Λεβαδειακό με 1-0 με το γκολ του Παπάζογλου.

19:11

90'+2': Απίστευτη φάση για τον Λεβαδειακό που ζητάει πέναλτι για ανατροπή του Βούκσεβιτς μέσα στην περιοχή. Ο Κομίνης δεν συμφωνεί όμως. Νωρίτερα στην ίδια φάση ο Σοτέλο έκανε το σουτ, με τον Γκορμπούνοφ να αποκρούει, με την μπάλα να χτυπάει και στο δοκάρι.

19:08

89': Απίστευτη επέμβαση από τον Γκορμπούνοφ στη βολίδα του Γεωργιάδη! Η μπάλα κατευθυνόταν στο αριστερό "παραθυράκι" του τερματοφύλακα, ο οποίος έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ.

19:07

88': Σουτ του Κονέ, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γκορμπούνοφ.

19:06

87': Σουτ του Μάγκα, που στόπαρε μέσα στην περιοχή, αλλά η μπάλα πέρασε ψηλά πάνω από τα δοκάρια του Γκορμπούνοφ.

19:02

82': Χλιαρό πλασέ από τον Καραμάνο, ο οποίος μπήκε στην περιοχή, αλλά δεν μπόρεσε να τελειώσει τη φάση, με τον Σηφάκη να μαζεύει εύκολα την μπάλα.

19:01

81': Έκανε και ο Ρικάρντο Σα Πίντο τις τρεις αλλαγές του. Στη θέση του Πίτου Γκαρσία περνάει ο Δημούτσος.

18:55

77': Απίστευτη ευκαιρία για τον Ατρόμητο να κάνει το 2-0. Ο Φάμπιο βγήκε στην αντεπίθεση από τα δεξιά, έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ, με τον Σηφάκη να παρακολουθεί την πορεία της.

18:53

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Ναπολεόνι περνάει ο Φάμπιο.

18:53

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Λεβαδειακός. Βγαίνει από το παιχνίδι ο Σάντσες και μπαίνει ο Ρούμπεν Γκαρσία.

18:49

Ο Φυτανίδης εκτέλεσε το φάουλ, με την μπάλα να χτυπάει στο τείχος και να απομακρύνεται. Με δέκα παίκτες πλέον ο Λεβαδειακός.

18:48

69': Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Ζίτο. Τραγικό λάθος από τον παίκτη του Λεβαδειακού που κράτησε τον Ναπολεόνι έξω από την περιοχή και τον ανέτρεψε ενώ ήταν σε προφανή θέση για γκολ.

18:44

65': Ο Γιάννης Κοντοές βλέπει την κίτρινη κάρτα από τον Κομίνη.

18:43

65': Σκληρό μαρκάρισμα του Κοντοέ στον Γεωργιάδη πίσω από τη σέντρα, όπως έβγαινε ο Λεβαδειακός από τη δεξιά πλευρά.

18:42

64': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Φεύγει από τον αγωνιστικό χώρο ο Μπρίτο, ο οποίος αποθεώνεται από τους λίγους φίλους της ομάδας που είναι στις κερκίδες και δίνει τη θέση του στον Καραμάνο.

18:40

62': Ωραία φάση για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές έγινε αποδέκτης της μπάλας έξω δεξιά από την περιοχή, προσπάθησε να "κρεμάσει" τον Σηφάκη, αλλά η λόμπα κατέληξε άουτ.

18:36

57': Ευκαιρία για τους Βοιωτούς. Φάουλ από τα αριστερά, ο Βούκσεβιτς έκανε την κεφαλιά, αλλά δεν αιφνιδιάστηκε ο Γκορμπούνοφ.

18:32

53': Κίτρινη κάρτα για τον Γεωργιάδη του Λεβαδειακού για χέρι στο κοντρόλ που έκανε για να κατεβάσει την μπάλα.

18:31

53': Ο Ναπολεόνι βγήκε μπροστά από τα δεξιά, γύρισε για τον Μπρίτο, αλλά οι αμυντικοί του Λεβαδειακού έδιωξαν.

18:26

48': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτέλεσε ο Ούμπιντες, ο Ταυλαρίδης πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

18:25

47': Πρώτη καλή στιγμή στην επανάληψη για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία εκτέλεσε το κόρνερ, ο Αγκουαζί έπιασε την κεφαλιά και νέα ωραία επέμβαση από τον Σηφάκη.