0
19:06

Λήξη της αναμέτρησης. Βέροια - Νίκη Βόλου 2-0.

19:03

90'+1: Σέντρα Καλτσά από τα δεξιά, κεφαλιά Βούκιτς από την καρδιά της περιοχής, διώχνει εντυπωσιακά με εκτίναξη ο Δήμιζας.

19:02

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

87': Ο Καλτσάς σουτάρει δυνατά απο θέση μέσα δεξιά, διώχνει δύσκολα ο Δήμιζας, στην επαναφορά επιχειρεί νέο σουτ ο Καλτσάς, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται.

18:59

87': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Ο Γιαννιτσάνης αντί του Αναστασόπουλου.

18:59

87': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Άρτσε αντί του Βάσκες.

18:58

85': Τυφλό διώξιμο της άμυνας της Βέροιας, κεραυνός Ροτζέριο από το ημικύκλιο, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί κάθετο δοκάρι του Καντιμοίρη.

18:56

Ατομική προσπάθεια Μπεν, που ξεκίνησε από τη μεσαία γραμμή, μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή και έβγαλε συρτή μπαλιά πάρε-βάλε στον Καλτσά, που με πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής σε κενή εστία έκανε το 2-0.

18:56

84': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

18:55

83': Κεφαλιά Σκούρτη, η μπάλα πάνω από την εστία του Καντιμοίρη.

18:53

81': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ντουμίτρου αντί του Μπαργκάν.

18:53

81': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Ο Τζιώρας αντί του Μαχλελή.

18:49

77': Παράλληλη σέντρα από τον Καλτσά από τα δεξιά, ο Μπεν δεν προλαβαίνει να πιάσει την κοντινή προβολή, η μπάλα κοντράρει στον Αργυρίου και βγαίνει κόρνερ.

18:47

75': Κίτρινη κάρτα στον Καρασαλίδη.

18:41

69': Διαγώνιο σουτ Καλτσά μέσα από την περιοχή, άουτ.

18:40

68': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Βούκιτς αντί του Κάμπορα.

18:38

67': Φάουλ σε καλή θέση για τη Βέροια. Ο Μπαργκάν εκτέλεσε από τα αριστερά του ημικύκλιου, εύκολα στην αγκαλιά του Δήμιζα.

18:36

65': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Ο Σταμπολζίεφ αντί του Τσουκάνη.