1
-
0
19:09

Τελικό αποτέλεσμα στο Αγρίνιο. 1-0 ο Παναιτωλικός τον Πλατανιά με το γκολ του Μπεχαράνο.

19:06

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:01

85': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Παναιτωλικός. Ο Μαλεζάς στην θέση του Καλογέρη.

18:58

Ο Πλατανιάς τα παίζει όλα για όλα και πιέζει στο τέλος για την ισοφάριση.

18:58

82': Κίτρινη κάρτα στον Κουλιμπαλί.

18:57

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Πλατανιάς. Έξω ο Μενδρινός, μέσα ο Γιακουμάκης. Τελευταίο χαρτί από τον Χριστόπουλο.

18:52

Καμία σχέση το πρώτο ημίχρονο με την επανάληψη... Χαμηλός ρυθμός με λίγες καλές φάσεις στο β' μέρος.

18:52

76': Κίτρινη κάρτα στον Κέβιν Γκαρσία Μαρτίνες.

18:51

75': Γρήγορα γρήγορα δεύτερη αλλαγή και για τον Πλατανιά, με τον Τσοντάκη να παίρνει τη θέση του Τσουράκη.

18:47

71': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά: Έξω ο Μιλούνοβιτς, μέσα ο Φιγκέιρα.

18:46

Έχει πέσει ο ρυθμός στο τελευταίο διάστημα... Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο.

18:42

66': Και δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Εκτός αγώνα ο Άλβες, στη θέση του ο Βασιλείου.

18:37

61': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Μύγας, μέσα ο Κόρμπος.

18:37

61': Κίτρινη κάρτα στον Τσουράκη.

18:37

60': Το πλασέ του Μύγα, έδιωξε σωτήρια ο Ολίμπια. Απειλεί και ο Παναιτωλικός.

18:35

59': Ο Πλατανιάς κοντά στην ισοφάριση! Ο Τσουράκης χάνει κλασική ευκαιρία, αστόχησε με προβολή και ενώ ήταν σε εξαιρετική θέση.

18:32

Πρώτο δεκάλεπτο στο β' μέρος με τον Παναιτωλικό να είναι καλύτερος και να ψάχνει το δεύτερο γκολ.

18:28

Αρχίζει να παίρνει ρυθμό και στην επανάληψη το ματς.

18:28

52': Καλό σουτ του Μύγα εντός περιοχής του Πλατανιά, η μπάλα άουτ.

18:27

51': Πρώτη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό στην επανάληψη με τον Άλβες να αστοχεί από καλή θέση.

18:24

Για να δούμε αν μπορεί να αλλάξει κάτι στην επανάληψη.

18:23

Οι τελικές στο πρώτο μέρος ήταν 14-4 (!) υπέρ του Παναιτωλικού.

18:23

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:21

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:04

Ημίχρονο στο Αγρίνιο, 1-0 ο Παναιτωλικός.

18:03

45'+1: Ο Μενδρινός δεν μπορεί να νικήσει τον Μπρακάλι από καλή θέση, να που απειλούν και οι Κρητικοί!

18:02

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

18:01

44': Διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Το σουτ του Γοδόι σταματά στον Ολιμπά, ο Ετζενγκέλε παίρνει το ριμπάουντ αλλά αστοχεί.

17:58

42': Κίτρινη κάρτα στον Μύγα για λογαριασμό του Παναιτωλικού.

17:56

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου ημιχρόνου.

17:55

Πιέζει ο Παναιτωλικός.

17:54

37': Ο Μαρτίνες χάνει την μια ευκαιρία μετά την άλλη... Αυτή την φορά πλασάρει από το ύψος της μικρής περιοχής ψηλά.

17:52

34': Νέο φαλτσαριστό σουτ του Μαρτίνες έξω από την περιοχή, αλλά ο Ολιμπά μπλοκάρει εύκολα.

17:47

30': Απειλούν και με δεύτερο γκολ οι Αγρινιώτες. Ωραία ατομική ενέργεια του Νίκολας Μαρτίνες, ο οποίος σούταρε εντός περιοχής άουτ.