0
-
0
16:51

90+5': Τέλος του αγώνα.

16:49

90+4': Ο Πλατέλλας κάνει το πλασέ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Πονηρός.

16:46

90+1': Κίτρινη ο Κορδέρο.

16:45

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:44

88': Σέντρα του Πεταυράκη, κεφαλιά του Αραβίδη, λίγο άουτ.

16:43

86': Ο Φάγιε στη θέση του Γεωργέα.

16:42

86': Ο Τούτοριτς στη θέση του Βλαχόπουλου.

16:39

84': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μάνταλος, διώχνουν πάλι οι γηπεδούχοι. Νέα σέντρα του Ζόριτς, καθαρίζει ο Πονηρός.

16:38

82': Κόρνερ για την Ερμιονίδα. Η μπάλα φεύγει άουτ.

16:32

76': Ο Στάικος στη θέση του Τσακόν.

16:28

72': Ο Σαμαράς εκτελεί το φάουλ σαν κοντινό κόρνερ, ο Κολόκας από καλή θέση δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή, χάνεται καλή ευκαιρία.

16:22

66': Κόρνερ η ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μάνταλος, επιθετικό φάουλ του Λαμπρόπουλου.

16:18

62': Ο Ζόριτς στη θέση του Ανάκογλου.

16:13

57': Κόρνερ η ΑΕΚ. Ο Πονηρός διώχνει με τις γροθιές την εκτέλεση του Μάνταλου.

16:11

55': Μεγάλη ευκαιρία η Ερμονίδα. Ο Σαμαράς εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Ταπέ πλασάρει λίγα εκατοστά πάνω από τα δοκάρια.

16:09

53': Γέμισμα του Μάνταλου, κεφαλιά άουτ του Λαμπρόπουλου.

16:08

52': Ο Ταπέ στη θέση του Σβόγιτς.

16:07

51': Αλλαγή ζητάει ο Σβόγιτς.

16:05

49': Πάλι ο Μάνταλος, μπέρδεμα στην περιοχή, αλλά έστω και δύσκολα οι γηπεδούχοι απομακρύνουν.

16:04

48': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μάνταλος, νέο κόρνερ.

16:03

47': Μακρινό σουτ του Σβόγιτς, ψηλά πάνω από τα δοκάρια.

16:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.