0
19:51

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Χανιά 1-0.

19:50

90'+3: Σουτ Καραγιάννη μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει ο Πίτκας.

19:48

19:46

89': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελεί ο Καραγιάννης, διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

19:43

87': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης αντί του Ηρακλή.

19:43

86': Σουτ Κοντέων από θέση έξω δεξιά, η μπάλα άουτ.

19:42

85': Δυνατό σουτ Καραγιάννη μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

19:41

Ετοιμάζει τον Κυβελίδη για τελευταία αλλαγή ο Βοσνιάδης.

19:39

Το ματς έπειτα από ένα λεπτό αρχίζει ξανά.

19:38

Μικρή διακοπή, καθώς είναι πεσμένος στο έδαφος ο Ηρακλής.

19:37

80': Σέντρα Παγώνη, κεφαλιά Ευαγγέλου, στα χέρια του Πίτκα.

19:34

77': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Σε νέο κόρνερ ο Σιλιγαρδάκης. Διώχνουν οι αμυντικοί των Χανίων.

19:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Ευαγγέλου.

19:30

Φτάσαμε στο 73', τα Χανιά έχουν πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων, κρατούν περισσότερο την μπάλα, εκμεταλλευόμενα την οπισθοχώρηση του Απόλλωνα, χωρίς ωστόσο να μπορούν να απειλήσουν ουσιαστικά.

19:29

72': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Ευαγγέλου αντί του Μανωλά.

19:27

71': Κόρνερ για τα Χανιά. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:27

70': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σέτι αντί του Γκονζάλες.

19:18

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυριάκος αντί του Βάντερσον.

19:17

60': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Καμινιώτης αντί του Καραλή.

19:16

Μία ώρα παιχνιδιού στη Ριζούπολη, με τα Χανιά στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους να παρουσιάζονται βελτιωμένα και να έχουν μπει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο.

19:12

55': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Εκτέλεση φάουλ με τον Καραγιάννη από τα δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Παγώνης από κοντά δεν θα καταφέρει να νικήσει τον Πίτκα.

19:10

53': Σουτ Καραλή από το ημικύκλιο, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας, που μπλοκάρει.

19:09

52': Στην κόντρα ο Απόλλων με τον Βάντερσον, που κουβαλά την μπάλα από τη μεσαία γραμμή, μπαίνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, ανοίγει όμως την μπάλα, πέφτει και μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Σικαλιάς.

19:08

52': Κόρνερ για τα Χανιά. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:06

49': Κίτρινη κάρτα στον Μανωλά.

19:04

48': Κίτρινη κάρτα στον Κοντέων.