0
19:03

Τελικό αποτέλεσμα στην Τρίπολη... Άνετη νίκη του Αστέρα 2-0 επί της Βέροιας.

19:01

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

88': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Καλί.

18:57

87': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μπεν για λογαριασμό της Βέροιας.

18:56

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Αστέρας Τρίπολης. Ο Μούκαμ στη θέση του Φερνάντεθ.

18:54

83': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα... Ο Μπαράλες απέναντι από τον Κανιμοίρη δεν κατάφερε με διπλή προσπάθεια να σκοράρει.

18:50

81': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Έπειτα από βαθιά μπαλιά ο Μάσα μπαίνει από τα αριστερά, περνά την μπάλα πάνω από τον Καντιμοίρη αλλά την στέλνει στο δοκάρι.

18:48

78': Ένα σουτ Οστοιτς έξω από την περιοχή δεν ανησυχεί τον Κοσίτσκι, η μπάλα άουτ.

18:47

Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο με τους Αρκάδες να κρατούν εύκολα το 2-0 και ενώ ο ρυθμός έχει πέσει.

18:44

74': Κάρτα και στον Βέρτζο για φάουλ στον Τσοκάνη.

18:42

72': Κίτρινη στον Λούι.

18:38

Έκλεισε τις αλλαγές της η Βέροια.

18:37

68': Αυτή ήταν η τελευταία προσπάθεια του στο ματς... Ο Μπαργκάν στη θέση του Ντουμίτρου.

18:37

67': Απειλεί και η Βέροια με κεφαλιά του Ντουμίτρου...

18:36

66': Κόρνερ ήταν, εκτελέστηκε, κεφαλιά του Γκοόιαν, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

18:35

65': Νέα καλή στιγμή για τον Αστέρα που πιέζει. Σέντρα Τιε Μπι , η μπάλα σε πόδι αμυντικού και ο Καντιμοίρης απομακρύνει δύσκολα.

18:33

63': Απειλούν οι Αρκάδες. Ο Φερνάντεθ μπήκε στην περιοχή, σούταρε, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.

18:32

62': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μουνάφο στη θέση του Γιαννιώτα.

18:31

61': Γέμισμα του Βέρτζου, ο Κοσίτσκι έφτασε μέχρι τα όρια της περιοχής και έδιωξε...

18:29

61': Διπλή αλλαγή για την Βέροια. Εσπάρθα και Βούκιτς στο ματς, εκτός οι Καλτσάς και Κάμπορα.

18:28

Στο 58' φτάσαμε, δεν έχει ρυθμό το ματς στην επανάληψη, πάντα στο 2-0 οι Αρκάδες.

18:23

53': Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά για θέατρο.