0
-
2
19:03

Δίκαιη η επικράτηση της Ξάνθης, πρώτη για φέτος μακριά από την έδρα της. Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του Εργοτέλη για την ήττα και την κακή εμφάνιση.

19:03

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

18:59

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:59

90': Ρούντι αντί Βασιλακάκη, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές της Ξάνθης

18:57

88': Κίτρινη κάρτα για τον Γιοβάνοβιτς

18:52

83': Φλίσκας αντί Καπετάνου για τη δεύτερη αλλαγή της Ξάνθης

18:51

81': Σουτ του Ομπόντο, κόντραρε η μπάλα, απέκρουσε δύσκολα ο Καβουσάκης

18:44

75': Κίτρινη κάρτα για τον Άλαν

18:40

«Καθαρίζουν» οι ακρίτες το διπλό, σκόρερ ο Ομπόντο με σουτ ύστερα από όμορφη προσπάθεια του Σολτάνι από τα δεξιά και γύρισμα την κατάλληλη στιγμή προς τον Νιγηριανό μέσο

18:40

71': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη

18:39

71': Μπαμ Μπαμ αντί Κοζορώνη, έκλεισαν οι αλλαγές του Εργοτέλη

18:39

70': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό

18:31

62': Κίτρινη κάρτα για τον Νόσκοβιτς

18:26

57': Δύο αλλαγές για τον Εργοτέλη, Άλαν αντί Χαντί και Νόσκοβιτς αντί Παμλίδη

18:19

51': Σουτ του Μπογκντάνοφ, αποκρούει στη γωνία του ο Κυριακίδης

18:14

46': Μπέρτος αντί Γουάλας στην πρώτη αλλαγή της Ξάνθης

18:14

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου