2
-
1
19:10

90+4': Τέλος το αγώνα.

19:09

Ο Καϊκούτ σουτάρει, η μπάλα σταματάει στο δοκάρι και ο Γλύκος σταματάει το σουτ του Μαρκόφσκι.

19:08

90+3': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την Κέρκυρα.

19:06

90+2': Καλό σουτ του Κάτσε, λίγο άουτ.

19:05

90+1': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Μετά από σέντρα του Ρατς και προβολή του Αθανασιάδη ο Περέιρα αστοχεί από τα δύο μέτρα.

19:04

89': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Μαγική ενέργεια και ωραία κάθετη του Περέιρα, ο Πόζογλου πλασάρει από θέση τετ α τετ, κρατάει ζωντανή την Κέρκυρα ο Σέτκους.

19:01

86': Ο Καϊκούτ δοκιμάζει το πόδι του από τα 40 μέτρα περίπου, άουτ.

19:01

86': Ο Ρατς γεμίζει στην περιοχή, ο Βίτορ κάνει την κεφαλιά, άουτ.

18:56

Ο Ρατς σεντράρει από αριστερά, κακή απομάκρυνση από τον Ντιόγκο και ο Κάτσε με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή νικάει τον Σέτκους κάνοντας το 2-1.

18:56

81': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:53

78': Κίτρινη ο Ρατς.

18:51

77': Ο Κρητικός στη θέση του Ναγιάρ.

18:51

76': Ο Πόζογλου στη θέση του Ποζατζίδη

18:51

76': Σέντρα του Τζαβέλλα, κεφαλιά άουτ του Παπαδόπουλου.

18:49

74': Κίτρινη ο Ανδρεόπουλος.

18:45

Ο Ζορμπάς στρώνει στον Ναγιάρ, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής, κόντρα στον Τζαβέλλα και η πορεία της μπάλας μπερδεύει τον Γλύκο που δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Ισοφαρίζει η Κέρκυρα.

18:45

70': ΓΚΟΛ η ΚΕΡΚΥΡΑ.

18:43

69': Μεγάλη ευκαιρία η Κέρκυρα. Τεράστια επέμβαση του Γλύκου σε τετ α τετ του Μαρκόφσκι.

18:43

68': Εκτελεί ο Καϊκούτ, διώχνει ο Ρατς στο πρώτο δοκάρι.

18:43

68': Ευκαιρία η Κέρκυρα. Σέντρα του Ντιόγκο, δύσκολα σε κόρνερ ο Γλύκος την κεφαλιά του Μαρκόφσκι.

18:42

67': Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:41

67': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Ρατς σεντράρει, κεφαλιά του Περέιρα, σπουδαία επέμβαση του Σέτκους σε κόρνερ.

18:40

65': Ο Ανδρεόπουλος στη θέση του Καρντόσο.

18:39

64': Ο Μαρκόφσκι στη θέση του Χαβίτο.

18:33

Ο Τζανδάρης κλέβει έξω από την περιοχή και δίνει στον Παπαδόπουλο, αυτός βρίσκει τον Περέιρα μέσα στην περιοχή και ο Αργεντινός με ωραία ενέργεια και άψογο τελείωμα ανοίγει το σκορ.

18:33

58': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:30

56': Κίτρινη στον Ντιμιτρόφσκι.

18:29

55': Σέντρα του Ρατς, κεφαλιά του Αθανασιάδη άουτ.

18:28

54': Κίτρινη ο Ναγιάρ.

18:27

52': Σουτ του Αθανασιάδη έξω από την περιοχή, σε ετοιμότητα ο Σέτκους.

18:23

48': Μακρινό σουτ του Ζορμπά, μπλοκάρει ο Γλύκος.

18:20

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:20

46': Αθανασιάδης και Ρατς στη θέση των Κουλούρη και Σπυρόπουλου.