16:50

16:50

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο Πλατανιάς παίρνει τη νίκη με 3-1.

16:49

90'+3: Αδύναμο σουτ από τον Αποστολόπουλο, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Δήμιζα.

16:47

16:45

89': Δυνατό αλλά εντελώς άστοχο είναι το σουτ του Τζιώρα.

16:42

86': Βγαίνει ο Μουζακίτης και μπαίνει ο Τζιώρας για τη Νίκη.

16:40

83': Αδύναμο το σουτ του Μάρτινς, κανένα πρόβλημα για τον Ολιμπά αφού πάει πάνω του η μπάλα.

16:37

Στο ρελαντί οι γηπεδούχοι πλέον.

16:33

76': Βγαίνει ο Γκόμες, μπαίνει ο Μιλούνοβιτς για τους γηπεδούχους.

16:32

75': Έγινε η σέντρα από αριστερά από τον Γκόμες, ο Τσουράκης στο δεύτερο δοκάρι πιάνει κεφαλιά ψαράκι και ο Δήμιζας αποκρούει.

16:29

Ο Αναστασόπουλος κλέβει την μπάλα, δίνει στον Σκούρτη κι εκείνος από αριστερά αφού προσποιείται σημαδεύει την απέναντι γωνία του Ολιμπά.

16:29

73': ΓΚΟΛ για τη ΝΙΚΗ!

16:28

72': Ο Λάουκς εκτελεί απευθείας φάουλ, που ήταν λίγο έξω από το ημικύκλιο της περιοχής, και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:28

71': Τελικά βγαίνει ο Ζαραδούκας και παίρνει τη θέση του ο Δημήτρης.

16:25

Ο Ζαραδούκας ζητάει συνεχώς να αντικατασταθεί.

16:23

66': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μπανανά, στη θέση του ο Αποστολόπουλος για τον Πλατανιά.

16:21

Προσωρινή διακοπή με τον Μπανανά να βρίσκεται στο έδαφος.

16:17

Ενοχλήσεις νιώθει ο Ζαραδούκας και πιθανότατα θα γίνει αλλαγή.

16:16

Εντελώς μόνος του ο Ροτζέριο, προσπαθεί λίγο να ανεβαίνει και ο Μουζακίτης, αλλά έτσι η Νίκη δεν γίνεται ούτε να κρατήσει μπάλα ούτε να απειλήσει.

16:13

57': Ο Τόρες σουτάρει από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:11

Ο Γκόμες απειλεί ξανά, το ψιλοκρεμαστό πλασέ του περνάει πάνω από τον Δήμιζα, όμως, προ της γραμμής διώχνει με κεφαλιά ο Λάουκς.

16:10

Ο Τετέ κάνει κάθετη πάσα, ο Τσουράκης κοντρολάρει με πλάτη εντός περιοχής και ο Γκόμες που είναι δίπλα του σουτάρει και νικάει τον Δήμιζα.

16:09

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:09

Χωρίς ιδιαίτερη πίεση κυκλοφορεί την μπάλα και πάλι ο Πλατανιάς.

16:05

Χαμηλό τέμπο στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

16:02

46': Αλλαγή για τη Νίκη, ο Αναστασόπουλος μπαίνει στη θέση του Κοτσαρίδη.

16:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

Ο Γκόμες εκτελεί με το αριστερό φάουλ από δεξιά, ο Δήμιζας προσπαθεί να σταματήσει την πορεία της μπάλας, αλλά εκείνη περνάει τη γραμμή.

15:44

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:44

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:41

42': Ο Ναζλίδης εκτελεί κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Κουλιμπαλί παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:40

41': Ο Ζαραδούκας σουτάρει από μακριά και ο Δήμιζας μπλοκάρει με χαρακτηριστική ευκολία.

15:39

Ο Πλατανιάς έχει χαλαρώσει και προσπαθεί να πάει στα αποδυτήρια διατηρώντας απλώς το προβάδισμά του.

15:36

38': Κίτρινη κάρτα στον Κοτσαρίδη για σκληρό μαρκάρισμα, το οποίο ξεσηκώνει αντιδράσεις.

15:33

35': Κίτρινη για διαμαρτυρία στον Μαχλελή.

15:33

34': Ο Κουλιμπαλί από δεξιά συγκλίνει προς τα μέσα, σουτάρει με το αριστερό, αλλά δεν ανησυχεί τον Δήμιζα.

15:32

Στο 69% η κατοχή για τον Πλατανιά, δείγμα της υπεροχής του.

15:29

Αργός ο ρυθμός του παιχνιδιού, ελάχιστες οι φάσεις.

15:26

28': Ο Κουλιμπαλί βγάζει σέντρα, ο Μαχλελής παραχωρεί κόρνερ. Ο Γκόμες το εκτελεί, αλλά η άμυνα της Νίκης απομακρύνει εύκολα.

15:22

23': Ο Τσουράκης από μακριά κάνει ένα σουτ προς το κέντρο της εστίας με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα ο Δήμιζας.

15:21

22': Ο Τσουράκης από μακριά κάνει κάτι μεταξύ σέντρα και σουτ και ο Δήμιζας παραχωρεί κόρνερ.

15:20

Ενοχλημένος με τους δύο κεντρικούς του αμυντικούς ο Χριστόπουλος, έκανε έντονες παρατηρήσεις επειδή έχασαν τον Σκούρτη

15:18

Στο έδαφος ο Μαχλελής, προσωρινή διακοπή στο ματς.

15:16

Προσπαθεί η Νίκη να ισορροπήσει, αλλά παίζοντας με παίκτη λιγότερο δεν μπορεί να ανεβάζει όσους θέλει στην αντίπαλη περιοχή με αποτέλεσμα να είναι ακίνδυνη.

15:13

Πρώτο γκολ για τον Πλατανιά μετά από πέντε άσφαιρα παιχνίδια.

15:10

Από εξαιρετική πάσα του Τόρες η μπάλα φτάνει στον αμαρκάριστο Ναζλίδη, ο Δήμιζας αλλοιώνει την πορεία της αλλά δεν καταφέρνει να αποσοβήσει το γκολ. Ο Λάουκς με κεφαλιά έδιωξε την μπάλα πριν αυτή βρει δίχτυα, αλλά εκείνη είχε περάσει τη γραμμή.

15:10

12': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:09

11': Ο Μουζακίτης πιάνει συρτό καλοζυγισμένο σουτ και ο Ολιμπά πέφτει στη δεξιά γωνιά του και αποκρούει.

15:08

10': Κίτρινη στον Ζαραδούκα.

15:05

7': Ο Ναζλίδης αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει τη δεξιά γωνία του Δήμιζα, αλλά εκείνος αποκρούει αν και "κρύος".

15:05

6': Μπαίνει ο Δήμιζας αντί του Νικλητσιώτη για τη Νίκη.

15:03

5': Αποβάλλεται ο Ταΐρης, ο οποίος κρατάει τον Τόρες και τον γκρεμίζει. Σε προφανή θέση για γκολ ήταν ο Ισπανός.

15:03

5': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πλατανιά!

15:01

Μονόδρομος είναι η νίκη για τον Πλατανιά μετά από πέντε ανεπιτυχή αποτελέσματα και γι' αυτό έχουν μπει δυνατά οι γηπεδούχοι.

14:59

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

14:56

Οι δύο ομάδες μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο.

14:55

Καλησπέρα σας, σε λίγα λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πλατανιά με τη Νίκη Βόλου.