-
0
19:09

19:08

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς σκορ και με έξαλλες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

19:06

90'+1: Ο Μίνγκας το εκτελεί προς τη γωνιά του Μπρακάλι με δύναμη, ο Βραζιλιάνος πέφτει και αποκρούει. Ο Βαλίος στην εξέλιξη της φάσης σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ. Το ριπλέι, πάντως, δείχνει να καλύπτεται ο αμυντικός της Καλλονής.

19:04

89': Τρομερό σόλο από τον Ναβάρο, ο οποίος κερδίζει φάουλ σε καλό σημείο.

19:02

Χωρίς τον Λεοζίνιο δυσκολεύεται πολύ να αναπτυχθεί η Καλλονή.

18:59

84': Μπαίνει ο Ναβάρο και βγαίνει ο Λεοζίνιο για την Καλλονή.

18:57

82': Στη θέση του Άλβες για τον Παναιτωλικό ο Βασιλείου.

18:54

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Η μπάλα στρώνεται στον Καλογέρη μετά το διώξιμο του Γιορέντε, εκείνος κάνει το σουτ στην κίνηση και αστοχεί για λίγα εκατοστά.

18:54

Ο Μύγας φαίνεται να αντιμετωπίζει ένα μικροπρόβλημα τραυματισμού.

18:51

77': Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από πλάγια και η μπάλα περνάει μπροστά από τον Αντέγιο, ο οποίος είχε την εστία στο μισό μέτρο.

18:50

76': Κίτρινη στο Ετζενγκέλε.

18:46

72': Διπλή αλλαγή για την Καλλονή. Καλτσάς και Μίνγκας μπαίνουν αντί των Καμαρά και Μανούσο.

18:44

70': Ο Άλβες παίρνει την μπάλα και αλλάζει παιχνίδι για τον Κέβιν, που έχει ανεβεί, αλλά το σουτ του τελευταίου είναι άστοχο.

18:40

Δύο φάουλ, ένα για την κάθε ομάδα, πέρασαν ανεκμετάλλευτα με τους παίκτες να μην μπαίνουν στην τροχιά της μπάλας.

18:37

63': Βγαίνει ο Κουτρομάνος για τον Παναιτωλικό και μπαίνει ο Κόρμπος.

18:34

Όποτε μπορούν οι παίκτες του Παναιτωλικού ροκανίζουν τον χρόνο.

18:31

57': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, τη θέση του Φωτάκη παίρνει ο Καλογέρης.

18:29

55': Ο Λεοζίνιο σουτάρει εκτός περιοχής και ο Μπρακάλι μπλοκάρει εύκολα.

18:29

Ο Μπρακάλι βγαίνει και προλαβαίνει τον Καμαρά.

18:28

Απίστευτη φάση με τα λάθη να διαδέχονται το ένα το άλλο. Οι παίκτες έπαιρναν την μπάλα και την έχαναν αμέσως για ένα λεπτό.

18:26

51': Ο Χουάνμα κλέβει την μπάλα από τον Κουτρομάνο, μπαίνει στην περιοχή από πλάγια αλλά το πλασέ του είναι πολύ κακό.

18:23

49': Ο Κάπελ από μακριά κάνει ένα σουτ, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

18:20

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45': Ο Μπανούσος από μακριά πιάνει ένα δυνατό σουτ, αλλά ο Μπρακάλι έχει πάρει καλή θέση και δεν δυσκολεύεται.

17:58

43': Άλλο ένα φάουλ του Λεοζίνιο, ο Αντέγιο παίρνει τη γυριστή κεφαλιά αλλά βάζει πολύ ύψος στην μπάλα και το κάνει εύκολο στον Μπρακάλι.

17:56

41': Ο Χουάνμα παίρνει την κεφαλιά από τη σέντρα του Μανούσου, αλλά δεν μπορεί να βάλει ούτε λίγη δύναμη. Πολύ εύκολα μπλοκάρει ο Μπρακάλι.

17:55

Ανεβασμένη η Καλλονή, χωρίς όμως να κάνει κάτι το ιδιαίτερο.

17:52

36':Ο Γοδόι κερδίζει τη μονομαχία από τον Κεϊτά, μπαίνει με την μπάλα από πλάγια εντός περιοχής, αλλά το πολύ δυνατό σουτ του φεύγει ψηλά.

17:50

34': Κίτρινη στον Στεφάνοβιτς.

17:47

31': Σουτ εκτός περιοχής κάνει ο Χουάνμα, αρκετά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

17:45

29': Μακρινή πάσα από τον Βαλιό, η μπάλα χτυπάει στην πλάτη του Κέβιν και πηγαίνει στον Μανούσο, το σουτ του οποίου μπλοκάρει ο Μπρακάλι.

17:43

27': Κίτρινη στον Κούσα.

17:41

Πολλά τα λάθη για τις δύο ομάδες. Το πρόβλημα είναι ότι οι παίκτες τους δεν μπορούν να κάνουν μία προσωπική ενέργεια για να διασπάσουν τη αντίπαλη άμυνα.

17:38

Πολύ αργός ο ρυθμός, καμία εκ των δύο ομάδων δεν μπορεί να αναπτυχθεί γρήγορα.

17:35

20': Ο Καμαρά κάνει τη σέντρα από αριστερά, ο Κούσας δε διώχνει και η μπάλα στρώνεται στον Λεοζίνιο το σουτ του οποίου μπλοκάρει ο Μπρακάλι.

17:31

15': Από το φάουλ του Λεοζίνιο η μπάλα δεν απομακρύνεται, ο Χουάνμα στην κίνηση κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:30

14': Κίτρινη στον Φωτάκη.

17:27

12': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από την προσπάθεια και την επιμονή του Άλβες. Εύκολα διώχνει η άμυνα της Καλλονής.

17:24

Με φάουλ του Λεοζίνιο προσπαθεί ξανά να απειλήσει η Καλλονή, διώχνει ο Φωτάκης.

17:23

Προσοχή στον Κέβιν και τις προωθήσεις του ζητάει ο Ματζουράκης.

17:19

Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από μακριά ψάχνοντας κάποιον συμπαίκτη του, αλλά ο Κούσας απομακρύνει.

17:16

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

17:12

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Καλλονής με τον Παναιτωλικό.