1
-
2
21:26

Πολύ δύσκολη νίκη για τον Ολυμπιακό που τελικά φεύγει από τη Λιβαδειά με τους τρεις βαθμούς της νίκης κάνοντας την ανατροπή.

21:26

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:23

Ο Αφελάι από αριστερά σεντράρει, ο Μήτρογλου πετάγεται στο δεύτερο δοκάρι και με κοντινή προβολή κάνει το 1-2.

21:22

90+1': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:22

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:21

90': Ο Ντομίνγκεζ γεμίζει με εκτέλεση φάουλ στην περιοχή, άστοχο το σουτ του Ντοσεβί.

21:20

89': Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα του Ντομίνγκες, ο Μπενίτες με το κεφάλι στρώνει στον Μήτρογλου, που σουτάρει, αποκρούει ο Σηφάκης.

21:19

88': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ο Αφελάι κάνει το γύισμα προς το πέναλτι, ο Κασάμι αφήνει ωραία την μπάλα να περάσει, το πλασέ του Ντοσεβί φεύγει άουτ.

21:16

85': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:14

83': Σέντρα του Ντομίνγκεζ, ωραία ενέργεια και σουτ του Μήτρογλου, πάνω από τα δοκάρια.

21:13

82': Κίτρινη ο Μιλοσάβλιεφ.

21:12

81': Κίτρινη ο Ρομπερτο.

21:10

79': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Αφελάι κάνει το σουτ, λίγο άουτ.

21:08

77': Σουτ του Μάγκα έξω από την περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Ρομπέρτο.

21:06

75': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί, πρώτη κεφαλιά ο Σιόβας και οι αμυντικοί διώχνουν.

21:05

Ο Αφελάι από αριστερά συγκλίνει στον άξονα, κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Ο Ολλανδός δεν έπιασε το σουτ όπως θα ήθελε, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά γεγονός που αιφνιδίασε τον Σηφάκη, που είχε λάθος αντίδραση.

21:04

73': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:03

72': Ο Μάγκας στη θέση του Ορτέγκα.

21:01

70': Σε 3-5-2 άλλαξε το σχήμα ο Μίτσελ. Όλα για όλα ο Ισπανός.

21:01

69': Ο Μπενίτες στη θέση του Εντινγκά.

20:57

66': Κόρνερ ο Ολυμπακός. Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί, διώχνει ο Μάντζιος.

20:54

63': Ο Αφελάι στη θέση του Φουστέρ.

20:53

62': Εκτελεί πάλι ο Ντομίνγκεζ, άστοχη η κεφαλιά του Εντινγκά από καλή θέση.

20:52

61': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνει με γροθιές ο Σηφάκης, κερδίζει νέο κόρνερ ο Ολυμπιακός.

20:49

58': Σουτ του Σκέμπη έξω από την περιοχή, άουτ.

20:44

53': Γύρισμα του Ντοσεβί στην περιοχή, ο Κασάμι στοπάρει, αλλά καθυστερεί και οι αμυντικοί τον κόβουν.

20:38

47': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Διώχνουν οι αμυντικοί την εκτέλεση του Ντομίνγκεζ.

20:36

46': Ο Ντοσεβι στη θέση του Γιαννούλη.

20:36

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.