0
17:52

Τελικό αποτέλεσμα στην Άμφισσα... Φωκικός - Αγροτικός Αστέρας 2-0.

17:50

90'+5: Κλείνει τις αλλαγές του και ο Φωκικός. Στην θέση του Σκαρίμπα ο Δημητρίου.

17:50

Εκτελέστηκε, ο Μουστάκης με το κεφάλι απομακρύνει.

17:49

90'+3: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καρακατσάνη, ο Τσεκρέζι δύσκολα σε κόρνερ!

17:47

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:45

89': Δεύτερη αλλαγή για τον Φωκικό. Μέσα ο Καρυπιάδης, έξω ο Καλλέργης.

17:44

Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο, με τον Φωκικό να κρατά το 2-0 και το τρίποντο.

17:39

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αγροτικός Αστέρας. Εκτός ο Πέεφ, μέσα ο Βελλίνης.

17:37

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό... Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πέεφ και φάση διαρκείας στα καρέ του Φωκικού, ο Κρυστάλλης πλασάρει από κοντά, ο Τσεκρέζι μπλοκάρει.

17:36

80': Πρώτη αλλαγή για τον Φωκικό. Εκτός ο Γεωργουσόπουλος, μέσα ο Ντάμπος.

17:33

76': Εκτελεί ο Πέεφ, ο Τσεκρέζι κάνει άστοχη έξοδο αλλά έχει κερδίσει το φάουλ.

17:32

76': Κόρνερ για τον Αγροτικό.

17:32

Ηρέμησε γρήγορα ο κατάσταση, σηκώθηκε και ο Γεωργουσόπουλος και το ματς συνεχίζεται κανονικά.

17:31

Και νεύρα ανάμεσα σε Καρακατσάνη και Καλλέργη.

17:31

Μικρή διακοπή, ο Γεωργουσόπουλος στο έδαφος.

17:30

74': Μια προσπάθεια του Μίλιτς δεν ανησυχεί τον Τσεκρέζι ο οποίος μπλοκάρει εύκολα.

17:26

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Στην θέση του Καθάριου ο Αθανασιάδης.

17:23

67': Ο Καρακατσάνης εκτελεί, η μπάλα ψηλά...

17:22

Τώρα ο Αγροτικός κερδίζει ένα φάουλ σε καλή θέση, για να δούμε.

17:22

Στο 65' φτάσαμε, το παιχνίδι δεν έχει ρυθμό στην επανάληψη, με τον Φωκικό να έχει καταφέρει να ''παγώσει'' το ματς, ελέγχοντας την κατάσταση.

17:17

Ο Σκαρίμπας εκτελεί, κεφαλιά του Γεωργουσόπουλου στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα ψηλά.

17:17

61': Κόρνερ κερδίζει ο Φωκικός.

17:16

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα με τον Αγροτικό Αστέρα να ρισκάρει περισσότερο στην επανάληψη, μη έχοντας βέβαια άλλη επιλογή μετά το 2-0.

17:14

58': Μια σέντρα του Σκλιοπίδη από δεξιά δεν ανησυχεί τον Τσεκρέζι, ο γκολκίπερ του Φωκικού μπλοκάρει εύκολα.

17:12

56': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Στην θέση του Κώτσια ο Κρυστάλλης.

17:11

Τώρα εκτελέστηκε το κόρνερ χωρίς αποτέλεσμα.

17:11

Μικρή διακοπή πριν την εκτέλεση, στο έδαφος ο Μουστάκης.

17:10

54': Στην άλλη πλευρά, κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα.

17:08

Το κόρνερ εκτελέστηκε χωρίς αποτέλεσμα για τους γηπεδούχους.

17:07

51': Καλή ευκαιρία για τον Φωκικό με τον Γκάτσεσα μέσα στην περιοχή, πιάνει το γυριστό σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

17:06

Σέντρα από δεξιά του Σκλιοπίδη, κεφαλιά του Καθάριου, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι του Τσεκρέζι.

17:05

49': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

17:03

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

16:47

Ημίχρονο στην Άμφισσα... 2-0 μπροστά στο σκορ ο Φωκικός, με τον Αγροτικό Αστέρα να πληρώνει τα αμυντικά κενά του.

16:45

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:43

Φωνές του Αγροτικού Αστέρα για φάουλ πάνω στον Βοσνιάδη... Δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι, ήταν μια κόντρα με τον Γεωργουσόπουλο ο οποίος κατάφερε να κλέψει καθαρά από τον γκολκίπερ των φιλοξενούμενων και να δώσει έτοιμο γκολ στον Καλλέργη.

16:43

Η άμυνα του Αγροτικού είναι ψηλά και ο Φωκικός βγαίνει στην κόντρα με τον Γεωργουσόπουλο, ο οποίος παίρνει με πείσμα την μπάλα από τα χέρια τουγκολκίπερ Βοσνιάδη που ήταν πεσμένος και δεν κατάφερε να μπλοκάρει σταθερά, πασάρει στον Καλλέργη και αυτός με πλασέ γράφει το 2-0.

16:42

Χτύπησε στην κόντρα η ομάδα της Άμφισσας.

16:42

42': ΓΚΟΛ ο ΦΩΚΙΚΟΣ!

16:40

41': Κάρτα βλέπει ο Κώτσιας για σκληρό μαρκάρισμα.