-
4
19:48

19:47

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο Ηρακλής νικάει με 4-0 μέσα στην Καρδίτσα. Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς των γηπεδούχων.

19:45

19:44

Ενθουσιασμός επικρατεί στις κερκίδες για τους οπαδούς του Ηρακλή.

19:41

Υποδειγματική η εκτέλεση του Πορτουλίδη, στη δεξιά γωνιά του Τσάμη αναπαύεται η μπάλα.

19:41

87': ΓΚΟΛ για τον Ηρακλή!

19:40

84': Κόκκινη στον Γκουγκούδη για το μαρκάρισμα στον Κάσσο. Σωστή η απόφαση, ήταν σε προφανή θέση για γκολ.

19:40

84': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ηρακλή.

19:39

Δεν μπορεί να αναπτυχθεί η Καρδίτσα ορθολογικά.

19:35

Δεν υπάρχει ενδιαφέρον στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης με τους παίκτες να έχουν συμβιβαστεί με το αποτέλεσμα.

19:32

78': Ο Κυριακίδης στη θέση του Τσιλιανίδη για τους φιλοξενούμενους.

19:29

Ελέγχει πλήρως το παιχνίδι ο Ηρακλής.

19:26

72': Κλείνει τις αλλαγές του ο Θεοδωσιάδης, ο Βουτσιάς βγαίνει και ο Παναγιωτόπουλος μπαίνει.

19:23

69': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Λουκίνας αντί του Περόνε.

19:22

69': Κίτρινη στον Παπαργυρίου.

19:20

66': Αλλαγή για την Αναγέννηση, στη θέση του Μαυρία ο Χατζηρίζος.

19:20

66': Κίτρινη στον Πορτουλίδη.

19:16

62': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Σιατραβάης βγαίνει και ο Ρομάνο μπαίνει.

19:15

Ο Σιατραβάνης με ωραία ψιλοκρεμαστή πάσα βρίσκει τον Περόνε κι εκείνος από πλάγια εντός της περιοχής με διαγώνιο σουτ νικάει τον Τσάμη.

19:15

61': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:13

Πιο γρήγορα ζητάει ο Θεοδωσιάδης να παίζουν οι παίκτες του.

19:10

Έχουν μπει με διάθεση να επιτεθούν οι γηπεδούχοι στο δεύτερο ημίχρονο. Περιμένει ο Ηρακλής, αφού έχει πάρει σκορ ασφαλείας.

19:08

Προσωρινή διακοπή λόγω τραυματισμού του Βουτσιά.

19:05

52': Κίτρινη στον Νίκιτς.

19:04

Προσπαθεί να αναπτυχθεί η Αναγέννηση, αλλά γίνονται λάθη στις μεταβιβάσεις.

19:01

46': Αλλαγή για την Αναγέννηση, ο Μπουντούρης αντί του Κουλίδη.

18:59

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:58

Στον αγωνιστικό χώρο έχουν επιστρέψει οι δύο ομάδες.

18:44

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:43

18:40

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό στα τελευταία λεπτά ο Ηρακλής προκειμένου να πάει στα αποδυτήρια με το μηδέν στην άμυνα.

18:37

39': Ο Παπαργυρίου πιάνει ένα πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα σκάει κιόλας, αλλά ο Χουάντερσον πέφτει στη δεξιά του γωνιά και αποκρούει.

18:36

39': Από εκτέλεση φάουλ του Πορτουλίδη στο δεύτερο δοκάρι ο Στάμου βάζει την προβολή αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

18:35

37': Μεγάλη ευκαιρία για την Αναγέννηση. Ο Βουτσιάς γυρίζει στο σημείο του πέναλτι, ο Μπιντέλης κάνει το κοντρόλ και το κοντινό πλασέ με τον Χουάντερσον να αποκρούει.

18:32

34': Κίτρινη στον Βουτσιά.

18:31

Την τελευταία στιγμή προλαβαίνει και διώχνει ο Σάββας.

18:27

Έχουν ανεβεί οι γηπεδούχοι στα τελευταία λεπτά, κερδίζουν μάχες και προσπαθούν να γίνουν απειλητικοί.

18:24

26': Ο Στάμος κάνει σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στα σώματα και οι γηπεδούχοι ζητούν πέναλτι. Δεν υπάρχει κάτι, σωστή η απόφαση του διαιτητή.

18:20

22': Ευκαιρία για τον Ηρακλή, ο Μπουκοβάλας γυρίζει στο πέναλτι, ο Τσιλιανίδης κάνει ανενόχλητος το πλασέ και ο Τσάμης αποκρούει.

18:19

Ο Σιατραβάνης μπαίνει στην περιοχή, προσπαθεί να φέρει την μπάλα στο δεξί, αλλά την ανοίγει περισσότερο απ' όσο θα ήθελε.

18:15

Δείχνει να μην μπορεί να συνέλθει η Αναγέννηση μετά το εντυπωσιακό ξεκίνημα του Ηρακλή.

18:12

Ο Σαραμαντάς από αριστερά βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Κάσσος πηδάει ψηλότερα όλων και από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:12

14': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:10

Ο Περόνε από δεξιά κάνει ένα γύρισμα προς το πέναλτι, ο Γκουγκούδης πηγαίνει πρώτος στην μπάλα και προσπαθεί με κεφαλιά να τη γυρίσει στον Τσάμη. Ωστόσο, κάνει τραγικό λάθος, ο Τσιλιανίδης προλαβαίνει και με πλασέ ανοίγει το σκορ.

18:10

11' ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:07

8': Η μπάλα στρώνεται στον Σιατραβάνη, εκείνος κάνει ένα σουτ, το οποίο κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Τσάμη.

18:04

Από τα πρώτα λεπτά σε ρόλο οδηγού ο Ηρακλής.

18:01

Σε κάκιστη κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

17:59

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:56

Στο αγωνιστικό χώρο βγαίνουν οι δύο ομάδες.

17:52

Την επιστροφή στις νίκες αναζητά ο Ηρακλής μετά το εντός έδρας στραβοπάτημα με τον Εθνικό Σερρών.

17:46

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Αναγέννησης Καρδίτσας με τον Ηρακλή.

Τσάμης, Νίκιτς, Στάμος, Βουτσιάς, Σάββας, Τζέκος, Γκουγκούδης, Μαυριάς, Κουλίδης, Παπαργυρίου, Μπιτέλης
Αναπ: Μέλκας, Μπουντούρης, Μίχος, Οικονόμου, Χατζηρίζος, Παναγιωτόπουλος, Υφαντής