1
-
2
19:58

Καλύτερος στο α' ημίχρονο ο Άρης πέτυχε δύο γκολ, άντεξε στην πίεση του Πανσερραϊκού, που ήταν ανώτερος στο δεύτερο 45λεπτο, και πήρε τη νίκη.

19:52

Λήξη, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Άρης 1-2. Οι Θεσσαλονικείς συνεχίζουν στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Γ' Εθνικής.

19:51

90'+2: Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Σέντρα Μπονέρη, προβολή Γκόγκα, η μπάλα βρήκε και σε αμυντικό του Άρη και απομακρύνεται σε κόρνερ.

19:51

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Σιάκκας σουτάρει από κοντά, η μπάλα σταμάτησε στις λάσπες, απομάκρυναν πάνω στη γραμμή οι φιλοξενούμενοι... Φωνάζουν οι γηπεδούχοι ότι η μπάλα έχει περάσει τη γραμμή της εστίας.

19:42

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Άρης. Ο Σταυρόπουλος αντί του Γκίνο.

19:38

80': Τρίτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Γεωργιάδης στη θέση Πλιάγκα.

19:35

77': Κεφαλιά Παπαδόπουλου, άουτ...

19:31

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Γκόλιας αντί του Λιόλιου

19:27

71': Ένταση μεταξύ των παικτών. Κίτρινες σε Λιόλιο και Πλιάγκα...

19:26

68': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Χουζούρης αντί Συμεωνίδης

19:24

Σέντρα στα καρέ του Άρη από τον Μουτεσίδη, λάθος έξοδο του Μπαϊμάκη και ο Κούτλας με κεφαλιά μειώνει σε 2-1.

19:24

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

19:23

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Δαγκούλης αντί του Ρούτση.

19:16

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Μουτεσίδης από το ύψος της μικρής περίοχης σουτάρει, αλλά θα καταφέρει να αστοχήσει!

19:12

52': Ζητούν χέρι του Λιόλιου οι γηπεδούχοι σε σουτ του Καψάλη, "παίζετε" λέει ο διαιτητής

19:10

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη χωρίς κάτι αξιόλογο.

19:09

49': Κίτρινη στον Βασιλόπουλο.

19:05

46': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό με την έναρξη του β' μέρους. Ο Μουτεσίδης αντί του Κασμερίδη.

19:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στις Σέρρες. Πανσερραϊκός - Άρης 0-2 με τα γκολ των Χιντασέλι και Ρένια.

18:45

45': Ένα κόρνερ για τον Πανσερραϊκό περνά ανεκμετάλλευτο...

18:41

Τελευταίο πεντάλεπτο στο πρώτο μέρος, εχει ανοίξει το ματς.

18:38

37': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανσερραϊκό! Ο Ρούτσης σουτάρει δυνατά, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

18:37

36': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη... Σέντρα του Ρένια, η μπάλα κόντραρε, έφτασε στον Ντούγκα ο οποίος πήρε την κεφαλιά αλλά αστόχησε.

18:36

Εκτελεί ο Πλιάγκας με σέντρα, η μπάλα περνά άουτ...

18:35

35': Κίτρινη στον Γκίνο και φάουλ σε καλή θέση για τον Πανσερραϊκό.

18:35

35': Σέντρα προς τον Γκόγκα, ο Μπαϊμάκης βγαίνει μπλοκάρει και καθαρίζει. Προσπαθούν οι γηπεδούχοι αλλά δεν απειλουν.

18:33

33': Οφ σάιντ ο Γκόγκας, σταματά η επίθεση του Πανσερραϊκού.

18:30

30': Ένα σουτ του Ντούγκα είναι εντελώς άστοχο για τον Άρη, δεν ανησυχεί ο Πάλιουρας.