4
-
2
23:37

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:34

90+2': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Εντού.

23:33

90+1': Μακρινό σουτ του Τερν, ψηλά άουτ.

23:33

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:32

Ο Κασάμι βγάζει ωραία τον Αφελάι σε θέση τετ α τετ, ο Ολλανδός πλασάρει άψογα και 4-2 οι ερυθρόλευκοι.

23:32

90': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

23:31

90': Ο Σιόβας στη θέση του Ντομίνγκεζ, που καταχειροκροτείται.

23:30

88': Ο Μπενίτες στη θέση του Μήτρογλου.

23:29

Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί το κόρνερ, γυριστή κεφαλιά στο πρώτο δοκάρια και ο Μήτρογλου με κοντινή κεφαλιά σκοράρει από κοντά, 3-2 ο Ολυμπιακός.

23:29

87': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

23:25

84': Ο Ελαμπντελαουί κάνει τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Μήτρογλου, σε ετοιμότητα πάλι ο Όλσεν.

23:24

83': Σέντρα του Ντομίνγκεζ, κεφαλιά του Εντινγκά στην αγκαλιά του Όλσεν.

23:23

Ο Τίνερχολμ σεντράρει από δεξιά, ο Ρόζενμπεργκ αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή, πλασάρει εύστοχα και ισοφαρίζει σε 2-2.

23:23

81': ΓΚΟΛ η ΜΑΛΜΕ.

23:22

80': Ο Τσιμπίσκι στη θέση του Θελίν.

23:21

79': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, καλό σουτ του Αφελάι, αποκρούει ο Όλσεν.

23:18

77': Ο Αφελάι στη θέση του Φουστέρ, που αποθεώνεται.

23:16

75': Ο Τερν στη θέση του Έρικσεν.

23:15

73': Μακρινό δυνατό σουτ του Τίνερχολμ, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

23:13

71': Κίτρινη ο Χάλστι.

23:11

69': Κίτρινη για τον Ελάντερ.

23:10

68': Ωραία κούρσα του Μαζουακού από αριστερά και σωστό γύρισμα προς τα έξω, ο Μήτρογλου κάνει το δυνατό σουτ λίγο πάνω από τα δοκάρια.

23:05

Εκπληκτικό γκολ από τον Ντομίνγκεζ. Οι αμυντικοί της Μάλμε διώχνουν απρόσεκτα στο ύψος της περιοχής που βρίσκεται ο Αργεντινός, αυτός στοπάρει την μπάλα και με υπέροχο τρόπο ζυγίζει το πόδι του στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα. Προβάδισμα πάλι για τον Ολυμπιακό.

23:05

63': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΠΙΑΚΟΣ.

23:03

61': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Κόρνερ του Ντομίνγκεζ, η μπάλα φτάνει στον Μανιάτη που από καλή θέση σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

23:01

Μετά το κόρνερ του Ολυμπιακού η Μάλμε φεύγει στην αντεπίθεση βρίσκοντας ανοργάνωτους τους γηπεδούχους, ο Φόρσμπεργκ από δεξιά κάνει το γύρισμα και ο Κρουν με εύστοχο πλασέ νικάει τον Ρομπέρτο και ισοφαρίζει. Φτηνό γκολ για τον Ολυμπιακό, που άργησε χαρακτηριστικά να επιστρέψει.

23:01

59': ΓΚΟΛ η ΜΑΛΜΕ.

22:59

58': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν στο πρώτο δοκάρι οι Σουηδοί.

22:58

56': Ο Κρουν στη θέση του Κονατέ.

22:56

54': Ο Φόρσμπεργκ είχε μία φιλόδοξη προσπάθεια μέσα από την περιοχή θέλοντας να κρεμάσει τον Ρομπέρτο, πολλά μέτρα άουτ.

22:52

51': Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, οφσάιντ στην εξέλιξη της φάσης ο Μήτρογλου.

22:51

50': Μακρινό σουτ του Μαζουακού, σε κόρνερ ο Όλσεν.

22:50

49': Σέντρα του Εντινγκά, κεφαλιά άουτ ο Μποτία.

22:49

48': Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό. Στα σώματα η εκτέλεση του Ντομίνγεζ.

22:48

46': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυπιακός με τον Όλσεν να αποκρούει σωτήρια πλασέ του Φουστέρ από τη μικρή περιοχή.

22:48

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.