4
16:52

Τελικό αποτέλεσμα στον Πύργο... Πανηλειακός - Παναχαϊκή 2-4.

16:51

90'+4: ΚΟΚΚΙΝΗ για τον ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟ που μένει με 9 παίκτες. Ο Χατζόγλου αντικρίζει δεύτερη κίτρινη.

16:48

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:44

88': Ο Κυριακάκης στο ματς, εκτός ο Γεωργόπουλος για τον Πανηλειακό.

16:44

87': Κάρτα στον Χούσα.

16:42

86': Ο Μαρουκάκης αν και σε εξαιρετική θέση καθυστερεί να εκτελέσει και χάνει τεράστια ευκαιρία για το πέμπτο γκολ.

16:40

84': Πρώτη αλλαγή για τον Πανηλειακό. Εκτός ο Πούρνος, μεσα ο Κοτάτης.

16:40

83': Στην θέση του Χαρτσια ο Κοντοχρήστος. Κλείνει τις αλλαγές η Παναχαϊκή.

16:36

80': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή με κεφαλιά του Μαρουκάκη, ο φορ των Πατρινών δεν βρίσκει στόχο.

16:36

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο...

16:30

Ύστερα από σέντρα του Μπαξεβάνου ο Τσίτας παίρνει την κεφαλιά από την μικρή περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-4.

16:30

74': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ!

16:26

70': Ένα σουτ του Στεργίδη δεν ανησυχεί τον Γκίνη.

16:26

Διαδικαστικό το τελευταίο 25λεπτο στον Πύργο, με την Παναχαϊκή να κάνει πλέον και συντήρηση δυνάμεων.

16:20

64': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Εκτός ο Ντα Κόστα, μέσα ο Αναστασόπουλος.

16:18

Ο Μπαλού πασάρει στον Πατινιώτη και αυτός με διαγώνιο δυνατό σουτ νικά τον Γκίνη για το 1-4.

16:17

61': ΓΚΟΛ η ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:16

60': Αναγκαστική αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στην θέση του τραυματία Ασίγκμπα ο Χούσα.

16:12

56': Κάρτα βλέπει ο Μπουντόπουλος για μαρκάρισμα στον Ασίγκμπα.

16:11

55': Ο Μπαλασάκης λέει όχι σε Μπουντόπουλο και Γεωργόπουλο, διπλή ευκαιρία εδώ για τον Πανηλειακό.

16:10

54': Κάρτα βλέπει ο Κάργας.