17:59

17:58

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 1-0 ο ΑΟΧ τον Παναιγιάλειο.

17:57

90'+12: Βγαίνει ο Οικονομόπουλος και μπαίνει ο Καμινιώτης.

17:55

Στο έδαφος ο Οικονομόπουλος, ο οποίος ζητάει αλλαγή.

17:55

17:53

Κρατάνε εύκολα τα Χανιά, δεν δέχονται φάσεις.

17:50

Μόνο μία τελική προσπάθεια έχουν στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι παρόλο που κυνηγούν στο σκορ.

17:47

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις. Ωστόσο, υπάρχουν και τα εννιά λεπτά της διακοπής.

17:45

89': Βγαίνει ο Κρητικός και μπαίνει ο Γκούμας για τον ΑΟΧ.

17:42

Δεν μπορούν να ολοκληρώσουν τις προσπάθειές τους οι παίκτες των φιλοξενούμενων.

17:38

83': Εκτός ο Καραλής, μπαίνει ο Καραγιάννης για τα Χανιά.

17:37

82': Βγαίνει ο Νάστος και μπαίνει ο Μίλιεβιτς για τον Παναιγιάλειο.

17:37

Έχει χαθεί εντελώς ο ρυθμός και είναι απόλυτα λογικό μετά από τέτοια διακοπή.

17:33

Το παιχνίδι ξεκινάει και πάλι.

17:30

Αποκαθίσταται το πρόβλημα.

17:23

Έπεσαν τα φώτα! Διακόπτεται το παιχνίδι.

17:23

68': Κίτρινη στον Καραλή.

17:19

Πρέπει να γίνει πιο επιθετικός αν θέλει να πάρει κάτι από το παιχνίδι ο Παναιγιάλειος, αλλά δυσκολεύεται στο να το κάνει πράξη.

17:15

61': Η μπάλα στρώνεται στον Κρητικό αλλά εκείνος από το ημικύκλιο της περιοχής δεν τελειώνει τη φάση όπως θα ήθελε, αφού το σουτ του περνάει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Σταυριανού

17:13

59': Κίτρινη στον Κοντέων.

17:13

58': Ο Εσονό σουτάρει στην κίνηση πριν σκάσει η μπάλα στο έδαφος, αλλά είναι εντελώς άστοχος.

17:12

Νέα διακοπή, αιμορραγεί ο Σκαρτσίλας.

17:09

55': Βγαίνει ο Ιωάννου και μπαίνει ο Σταμόγιαννος για τους φιλοξενούμενους, ενώ ο Πόνσε παίρνει τη θέση του Σεχολάρι.

17:07

Έξι τελικές έχουν συνολικά οι δύο ομάδες στο παιχνίδι! Ενδεικτικό της ποιότητας του αγώνα.

17:04

Στο έδαφος ο Πάγκαλος, διακοπή στο παιχνίδι.

17:01

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

17:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

16:44

Ο Καραλής εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Κοντέων παίρνει την κεφαλιά και από τη μικρή περιοχή ο Πάγκαλος με δεύτερη κεφαλιά τη στέλνει στα δίχτυα.

16:44

45'+1: ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:43

16:42

Μπαίνει στην περιοχή ο Πάγκαλος, πέφτει και ζητάει πέναλτι, το οποίο δεν υπάρχει.

16:40

42': Κίτρινη στον Οικονομόπουλο.

16:37

Καμία εκ των δύο ομάδων δε φαίνεται διατεθειμένη να ρισκάρει.

16:35

Δυσκολεύονται πολύ να αναπτυχθούν σωστά και οι δύο ομάδες. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο δεν έχουμε τελικές προσπάθειες.

16:32

33': Σουτ της απελπισίας από τον Καραλή, ο οποίος παίρνει την μπάλα, γυρίζει και δοκιμάζει το πόδι του από πολύ μακριά.

16:29

Αρκετές οι διακοπές ως τώρα στο παιχνίδι, το οποίο δεν έχει ρυθμό.

16:26

28': Ο Νάστος κάνει ένα σουτ από πολύ μακριά, εκτός γηπέδου φεύγει η μπάλα!

16:23

24': Κίτρινη στον Σεχολάρι.

16:20

21': Εντελώς άψυχο το σουτ του Πάγκαλου από πλάγια δεξιά εκτός περιοχής, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Σταυριανό.

16:18

Προσωρινή διακοπή λόγω τραυματισμού του Οικονόμοπουλου.

16:16

Κακό το παιχνίδι ως τώρα, πολλά τα λάθη και από τις δύο πλευρές.

16:12

Προσπαθεί σταδιακά να ανεβεί ο Παναιγιάλειος.

16:08

9': Απευθείας εκτέλεσε το κόρνερ ο Καραλής, περίεργη τροχιά πήρε η μπάλα η οποία έφυγε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:06

Καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

16:03

Κυκλοφορούν την μπάλα τα Χανιά στα πρώτα λεπτά.

15:59

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

15:58

15:48

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του ΑΟΧ με τον Παναιγιάλειο.