Κακή η εκτέλεση του Πέρεθ, τελειώνει το παιχνίδι, στο 0-0.

21:26

Φάουλ για τον Πανθρακικό στην τελευταία φάση.

21:24

90'+5: Κίτρινη στον Χασομέρη.

21:21

90'+2: Κίτρινη στον Εμπόου.

21:21

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

Έχει παγώσει τον ρυθμό κερδίζοντας φάουλ ο Εργοτέλης στα τελευταία λεπτά.

21:16

87': Ο Πέρεθ στρώνει στον Μπαϊκαρά, ο τελευταίος σουτάρει με το εξωτερικό και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:15

85': Ο Αραμπά αντί του Ντιγκινί για τον Πανθρακικό.

21:15

85': Βγαίνει ο Χαντί και μπαίνει ο Παμλίδης, κλείνει έτσι τις αλλαγές του ο Δερμιτζάκης.

21:11

Ο Πανθρακικός έχει 20 τελικές προσπάθειες! Ενδεικτικό της υπεροχής του.

21:07

77': Ο Πέρεθ κάνει μία λόμπα εκτός περιοχής και η μπάλα περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Καβουσάκη.

21:05

Πιέζει αρκετά ο Πανθρακικός, αλλά το γκολ δεν έρχεται.

21:04

73': Κίτρινη στο Κοζορώνη.

21:02

Πολλά προβλήματα έχει δημιουργήσει ο Μπαϊκαρά στους φιλοξενούμενους.

20:59

70': Βγαίνει ο Τζάνης και μπαίνει ο Πέρεθ για τους γηπεδούχους.

20:58

69': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό, ο Χασομέρης από κοντά πλασάρει, αλλά ο Καβουσάκης έχει βγει εγκαίρως και αποκρούει με τα πόδια.

20:58

69': Ο Ντιγκινί κάνει προσωπική ενέργεια, σουτάρει με δύναμη έχοντας μόλις μπει στην περιοχή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:56

67': Ο Νόσκοβιτς παίρνει την κεφαλιά και στρώνει την μπάλα στον Χαλκιαδάκη, το σουτ του οποίου φεύγει αρκετά άουτ.

20:54

65': Φεύγει ο Μπογκντάνοφ, μπαίνει ο Νόσκοβιτς για τον Εργοτέλη.

20:51

62': Έξω ο Κάσες, μέσα ο Χασομέρης για τον Πανθρακικό.

20:50

61': Από την εκτέλεση του Τζάνη, ο Σερφά παίρνει την κεφαλιά και ο Καζναφέρης στη γραμμή καταφέρνει να διώξει την μπάλα.

20:50

61': Ο Τζάνης εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Κάσες παίρνει την κεφαλιά και ο Καβουσάκης εκτινάσσεται και παραχωρεί κόρνερ.

20:49

59': Κίτρινη στον Λυκογιάννη.

20:46

Την τελευταία στιγμή προλαβαίνει ο Λυκογιάννης με καθοριστικό τάκλιν τον Μπαϊκαρά και παραχωρεί κόρνερ. Διώχνει εύκολα η άμυνα του Εργοτέλη μετά την εκτέλεση.

20:44

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Κάσες βγαίνει μόνος του από πλάγια αριστερά, αλλά κάνει κακό τελείωμα και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:41

Οι γηπεδούχοι έχουν την υπεροχή και στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:38

48': Από πολύ μακριά ο Ποτουρίδης δοκιμάζει το πόδι του, αλλά είναι εντελώς άστοχος.

20:35

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:30

Δεν μπορεί να κρατήσει καθόλου την μπάλα ο Εργοτέλης.

20:16

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:15

20:14

Αναγκάζονται πολλές φορές οι παίκτες των δύο ομάδων να σηκώνουν την μπάλα.

20:10

41': Ο Λακάδης κάνει από μακριά ένα σουτ, η μπάλα βρίσκει και στο κεφάλι του Κάσες και φεύγει ψηλά.

20:07

38': Κίτρινη στον Γκέντσογλου.

20:06

37': O Καζναφέρης αντί του Τζανακάκη.

20:04

35': Ο Μπαϊκαρά βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Ντιγκινί νικάει τον Γιοβάνοβιτς στον αέρα, αλλά η κεφαλιά του πάει ψηλά.

20:03

Δυσκολεύονται αρκετά οι παίκτες στις προσπάθειές τους από τον αγωνιστικό χώρο.

19:57

Ο Τζάνης από πλάγια δεξιά εντός περιοχής, σουτάρει προς την κλειστή γωνία του Καβουσάκη και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

19:57

Καλύτερος ο Πανθρακικός, ελέγχει το παιχνίδι.

19:54

25': Ο Τζάνης εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Εμπόου πιάνει την κεφαλιά, αλλά δε δυσκολεύει τον Καβουσάκη που μπλοκάρει εύκολα.

19:52

23': Ένα συρτό σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Τσουμάνης, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

19:49

20: Κόρνερ για τον Πανθρακικό, διώχνει εύκολα η άμυνα του Εργοτέλη.

19:46

17': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

19:45

16': Ο Χαντί κοντρολάρει στα όρια της περιοχής, κάνει και το σουτ και ο Αθανασιάδης πέφτει στην αριστερή γωνιά του και παραχωρεί κόρνερ.

19:44

15': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Μπαϊκαρά από δεξιά κάνει τη σέντρα, ο Ντιγκινί από κοντά πιάνει καρφωτή κεφαλιά αλλά ο Καβουσάκης αποκρούει.

19:43

13': Ο Τσουμάνης περνάει εύκολα τον Τζανακάκη, κάνει και το σουτ με το δεξί, αλλά αυτό είναι απογοητευτικό.

19:42

Σε κάκιστη κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος, όπως ήταν και με τον Πλατανιά.

19:38

Δεν μπόρεσαν να συνδυαστούν Ντιγκινί και Κάσες και πέρασε ανεκμετάλλευτη η επίθεση του Πανθρακικού.

19:35

6': Ένα σουτ με το αριστερό κάνει ο Γιουσούφ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Εύκολα διώχνει ο Ποτουρίδης από την εκτέλεση.

19:33

4': Ο Χαντί δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής, πολύ ψηλά φεύγει η μπάλα.

19:31

2': Ο Γιοβάνοβιτς κάνει λάθος, ο Τζάνης παίρνει την μπάλα, σουτάρει με τη μία αλλά αστοχεί.

19:30

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

19:27

19:21

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πανθρακικού με τον Εργοτέλη.