16:55

16:55

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκησε με 2-1 ο Άρης.

16:53

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Χιντασέλι κάνει ωραία ενέργεια από αριστερά και από τη μικρή περιοχή ο Πόι πλασάρει και ο Καραβελίδης αποκρούει με τα πόδια.

16:51

16:50

90': Βγαίνει ο Καπνίδη και μπαίνει ο Ρένια για τον Άρη.

16:48

87': Στη θέση του Τζιότζιου ο Γεωργούλας για τον Απόλλωνα.

16:47

Ετοιμάζει αλλαγή ο Τζιφόπουλος μήπως και μπορέσει η ομάδα του να φτάσει στην ισοφάριση.

16:43

Κυκλοφορούν την μπάλα οι παίκτες του Άρη για να ροκανίσουν όσο μπορούν τον χρόνο.

16:41

Πέφτει στο έδαφος ο Καπνίδης, δε συγκινείται η Τσιοφλίκη. Σωστή η απόφαση.

16:39

78': Έξω ο Παπαδόπουλος, μέσα ο Χιντατσέλι για τον Άρη.

16:37

Κακή η εκτέλεση, εύκολα διώχνει η άμυνα του Άρη.

16:36

Φάουλ σε καλό σημείο για σέντρα κέρδισε ο Απόλλων.

16:33

72': Στη θέση του Ζαχαράκη ο Αποστολάκης για τους φιλοξενούμενους.

16:33

72': Στη θέση του Ατματσίδη ο Λεμονής για τον Άρη.

16:31

Ετοιμάζει αλλαγή ο Κάμπος που δεν είναι ευχαριστημένος απ' όσα βλέπει στο δεύτερο ημίχρονο.

16:27

66': Κίτρινη στον Γεωργίου.

16:26

65': Ο Καπνίδης χάνει άλλη μία μεγάλη ευκαιρία. Βρίσκεται μόνος του με τον Καραβελίδη, αλλά ο τελευταίος αποκρούει.

16:25

Πάρα πολύ κακό το παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο, δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες.

16:21

60': Κίτρινη στον Πιπινίκα.

16:20

60': Κίτρινη στον Καπνίδη.

16:19

Σημάδια χαλάρωσης των παικτών διακρίνουν στον πάγκο του Άρη και γι' αυτό είναι έξαλλοι.

16:16

Συγκρούστηκε με τον Γκίνο ο Σαλέπης, προσωρινά στο έδαφος ο πρώτος.

16:13

52': Κίτρινη στον Πόι

16:11

Με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει την μπάλα ο Καραβελίδης ύστερα από σέντρα του Πόι.

16:09

Στο έδαφος ο Λόλιος, διακόπτεται το παιχνίδι.

16:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:02

15:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:46

Καλοζυγισμένη σέντρα από τον Ζαχαράκη και από το ύψος της περιοχής με κεφαλιά ο Γεωργίου στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:45

45': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

15:42

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, από αριστερά ο Πόι κάνει ωραία παράλληλη μπαλιά και ο Καπνίδης από τη μικρή περιοχή σουτάρει ψηλά.

15:40

39': Ο Σουνάς κάνει μεγάλη μπαλιά και βγάζει μόνο του τον Ατματζίδη, ο οποίος σουτάρει στην κίνηση προς το κέντρο της εστίας. Με τα πόδια απέκρουσε ο Καραβελίδης.

15:38

38': Ο Σαλέπης από μακριά κάνει ένα σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

15:34

34': Από μακριά ο Ατματζίδης κάνει ένα σουτ και ο Καραβελίδης μπλοκάρει εύκολα.

15:34

33': Ο Προβατίδης μπαίνει δυναμικά στη φάση, κλέβει την μπάλα, αλλά στη συνέχεια στέλνει πολύ ψηλά την μπάλα με το σουτ του.

15:32

32': Ο Πιπινίκας από πολύ πλάγια αριστερά κάνει ένα σουτ, αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας για τον Καρατζιοβαλή.

15:28

28': Ο Πόι δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Ήλεγχε τη φάση ο Καρατζιοβαλής.

15:27

Ένα ακόμη φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Άρης. Την εκτέλεσή του αναλαμβάνει ο Φερνάντες, στο τείχος χτυπάει η μπάλα και αλλάζει πορεία.

15:24

Ο Λόλιος από αριστερά βγάζει πολύ ωραία σέντρα για το δεύτερο δοκάρι και ο Πόι με προβολή από τη μικρή περιοχή σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:24

23': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:23

22': Ο Καρατζιοβαλής κάνει τραγική έξοδο μετά από εκτέλεση κόρνερ, αλλά ο Τζιότζιος αιφνιδιάζεται και δεν πλασάρει.

15:20

20': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, ο Γκίνο από δεξιά βγάζει τη σέντρα και ο Καπνίδης με προβολή στέλνει την μπάλα από κοντά ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Καραβελίδη.

15:18

Πολύ αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

15:15

Τον απόλυτο έλεγχο της αναμέτρησης έχει ο Άρης.

15:13

14': Ο Σουνάς το εκτελεί, ο Καπνίδης παίρνει την κεφαλιά ανενόχλητος, αλλά δεν βάζει στην μπάλα ιδιαίτερη δύναμη με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα ο Καραβελίδης.

15:13

Φάουλ σε καλό σημείο για σέντρα κερδίζει ο Άρης.

15:10

Ο Πόι είναι ολομόναχος αλλά ο Καπνίδης κάνει πολύ κακή πάσα.

15:08

Από πολύ νωρίς πήραν κεφάλι στο σκορ οι γηπεδούχοι και τους δίνεται έτσι η δυνατότητα να κάνουν πλέον το παιχνίδι τους απαλλαγμένοι από άγχος.

15:06

Ο Σουνάς από αριστερά κάνει σέντρα, η μπάλα περνάει απ' όλους, ο Καραβελίδης αποκρούει με τα πόδια αλλά στη συνέχεια η μπάλα χτυπάει στον πεσμένο Γκόλια ο οποίος σκοράρει.

15:05

5': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:05

4': Κόρνερ κερδίζει ο Πόι με προσπάθεια από αριστερά. Εύκολα απομακρύνει ο Κουκουλέκης.

15:03

Έχουν μπει καλύτερα οι φιλοξενούμενοι.

15:01

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

14:58

14:55

Τη νίκη που θα τον διατηρήσει στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα στον 1ο ομίλο του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής αναζητά ο Άρης.

14:48

Καλησπέρα σας, σε κάτι περισσότερο από 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Άρη με τον Απόλλωνα Αρναίας.