0
19:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΚ - Επισκοπή 7-0.

19:49

90'+2: Κίτρινη στον Νικόλτση.

19:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:46

90': Κίτρινη στον Δουμάνη.

19:45

Επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο ο Λιονάκης, αν και κουτσαίνει...

19:44

87': Έχει χτυπήσει ο Λιόνακης, με δέκα προσωρινά η Επισκοπή.

19:40

84': Ατομική προσπάθεια Πλατέλλα από τα δεξιά, τεχνικό σουτ με φάλτσα, η μπάλα μόλις έξω από το δεξί δοκάρι.

19:38

Εκτελεί ο Μάνταλος, στην αριστερή γωνιά η μπάλα, στη δεξιά ο Γουναρίδης και 7-0 η ΑΕΚ.

19:38

82': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:38

Ο Ζόριτς έπεσε σε μαρκάρισμα του Βουρβαχάκη μέσα στην περιοχή της Επισκοπής. Δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση. Τουλάχιστον υπεβολικός ο ρέφερι...

19:37

81': Πέναλτι για την ΑΕΚ.

19:37

Σουτ Φαγιέ από τα 25 μέτρα και δεξιά, η μπάλα ψηλά έξω από την εστία της Επισκοπής.

19:35

79': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Επισκοπή. Ο Δρακάκης στη θέση του Ράντοβιτς

19:34

78': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γροντής στη θέση του Μπρέσεβιτς.

19:31

Κίνηση του Ζόριτς μέσα στην περιοχή και σουτ, διώχνει προσωρινά ο Γουναρίδης, στην επαναφορά η μπάλα φτάνει στον Μπρέσεβιτς και με κοντινό πλασέ κάνει το 6-0.

19:31

75': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:30

74': Κόρνερ για την Επισκοπή (το πρωτο στο ματς). Απομακρύνουν οι αμυντικοί της ΑΕΚ.

19:29

73': Σουτ, υπό πίεση, Ζόριτς από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Γουναρίδης.

19:28

72': Διπλή αλλαγή για την Επισκοπή. Ο Πετράκος και Μανουσάκης στις θέσεις των Δελήμπαση και
Παπαδήμα αντίστοιχα.

19:25

69': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Φαγιέ στη θέση του Κορδέρο.

19:19

62': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ζόριτς στη θέση του Ανάκογλου.

19:13

Ο Μπαρμπόσα από το αριστερά με συρτή μπαλιά πέρασε για τον Πλατέλλα, που από το ύψος του πέναλτι, αφού στόπαρε, δεν δυσκολεύτηκε με ψύχραιμο πλασέ να γράψει το 5-0!

19:13

57': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:09

53': Σουτ Νικόλτση από το ύψος της περιοχής και στα αριστερά, μπλοκάρει σταθερά ο Ανέστης.

19:08

52': Ο Μπαρμπόσα από θέση μέσα δεξιά έσπασε έξω για τον Μάνταλο, σουτ από τα αριστερά, άουτ.

19:05

49': Σουτ Πλατέλλα από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, δεν αιφνιδιάζεται ο Γουναρίδης, που διώχνει.

19:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.