4
-
2
16:51

93': Τέλος του αγώνα.

16:48

90': Ο Ομπόντο στη θέση του Καπετάνου.

16:46

Λάθος του Μάρτενς έξω από την περιοχή της Ξάνθης και ενώ όλος ο ΠΑΟΚ είναι μπροστά, οι γηπεδούχοι φεύγουν στην αντεπίθεση, ο Μπαξεβανίδης δίνει στον Καπετάνο που με ωραίο πλασέ νικάει τον Γλύκο και καθαρίζει το ματς γράφοντας το 4-2.

16:46

88': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ.

16:44

87': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Σέντρα του Σολτάνι, ο Καπετάνος τσιμπάει και βγαίνει σε θέση τετ α τετ, λίγο άουτ το σουτ του.

16:43

85': Κίτρινη ο Καρυπίδης.

16:41

84': Κίτρινη για Παπαστεριανό και Ρατς.

16:39

Σέντρα του Ρατς, ο Παπαδόπουλος σουτάρει μέσα από την περιοχή, η μπάλα φτάνει στον Μακ που με ωραίο πλασέ μειώνει σε 3-2.

16:39

82': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

16:37

80': Ο Μάρτενς στη θέση του Τζανδάρη.

16:37

80': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Κλέιτον.

16:36

79': Σέντρα του Ρατς, άουτ η κεφαλιά του Βίτορ.

16:34

Η Ξάνθη βρίσκει ανοιχτό χώρο, ο Σολτάνι δίνει στον Κλέιτον, που μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει άψογα νικώντας τον Γλύκο για το 3-1.

16:34

77': ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

16:30

73': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Κλέιτον,απομακρύνουν οι αμυντικοί.

16:29

71': Κίτρινη ο Σολτάνι.

16:22

65': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, καθαρίζει ο Κυριακίδης.

16:20

62': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

16:17

60': Κίτρινη ο Μπέρτος.

16:15

Σε 4-4-2 γύρισε το σύστημα του ΠΑΟΚ πλέον ο Αναστασιάδης.

16:13

56': Σαλπιγγίδης και Μακ στη θέση των Αθανασιάδη και Κάτσε.

16:09

52': Κίτρινη ο Κάτσε.

16:08

51': Κίτρινη ο Φλίσκας.

16:04

Μετά από σέντρα από δεξιά και μονομαχία στον αέρα Καπετάνου και Παπαδόπουλου η μπάλα στρώνεται στον Λουσέρο που με μονοκόμματο σουτ νικάει τον Γλύκο για το 2-1. Πολύ ωραίο γκολ από τον Αργεντινό.

16:04

47'; ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

16:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:02

46': Ο Παπαστεριανός στη θέση του Βασιλακάκη.