2
19:10

Τελικό αποτέλεσμα στην Κρήτη... ΟΦΗ - Λεβαδειακός 0-2.

19:09

90'+2: ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ! Ο Μάντζιος ευστοχεί από τα 11 βήματα, 0-2.

19:08

ΚΟΚΚΙΝΗ έχει δει ο Τριποτσέρης.

19:07

90'+1: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Ορτέγκα ανατράπηκε από τον Τριποτσέρη μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα.

19:07

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:04

87': Ο Μακρής δοκίμασε τα πόδια του αλλά αστόχησε.

18:57

81': Κίτρινη στον Γκόμεζ.

18:54

78': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, τρίτη και τελευταία. Ο Μάγκας στη θέση του Μιλοσάβλιεφ.

18:52

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, δεν δείχνει να έχει αντίδραση ο ΟΦΗ.

18:52

76': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Ροβίθης αντί του Μπανούση.

18:52

74': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Σουτ του Κονέ από αριστερά, η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι!

18:46

69': Γύρισμα του Στάθη από δεξιά, ο Μερεμπασβίλι στο ύψος του πέναλτι δοκίμασε το σουτ, όμως η μπάλα έφυγε άουτ.

18:43

66': Σουτ του Μιλοσάβλιεφ από αριστερά, η μπάλα έφυγε άουτ για τον Λεβαδειακό.

18:42

Στο 65' έχουμε φτάσει, πάντα στο 0-1 ο Λεβαδειακός με το γκολ του Μάντζιου.

18:36

60': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Γκόμεζ αντί του Βούκσεβιτς.

18:35

59': Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιο.

18:34

55': Να η ευκαιρία για τους Κρητικούς. Σουτ του Τζορτζ από δεξιά, ο Τόμας απομάκρυνε πάνω στη γραμμή.

18:34

Να δούμε αν έχει απάντηση ο ΟΦΗ.

18:33

Σέντρα Πρόγιτς από αριστερά, η μπάλα φτάνειστον Μάντζιο και εκείνος με πλασέ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.

18:31

54': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ!

18:29

Τίποτα το αξιοσημείωτο από τις δύο ομάδες στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους.

18:29

Μεϊτέ, Ροβίθης, Μονιάκης έχουν σηκωθέι για ζέσταμα από πλευράς ΟΦΗ.

18:22

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Πρόγιτς στη θέση του Μαχαίρα.

18:21

46': Έναρξη του δευτέρου μέρους.

18:03

Ημίχρονο στο Γεντί Κουλέ, στο 0-0 ο ΟΦΗ με τον Λεβαδειακό.

18:02

45': Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου για το α' μέρος.

18:02

45': Δυνατό σουτ του Μιλιάζες από αριστερά, ο Σηφάκης απομάκρυνε.

18:01

43': Εκτέλεση φάουλ του Ορτέγκα, κεφαλιά του Μάντζιου στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα έφυγε άουτ.

18:01

Απαντά στις ευκαιρίες ο Λεβαδειακός.

17:57

40': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Τζορτζ στη θέση του Κουτσιανικούλη, ο οποίος αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού και δεν μπορεί να συνεχίσει.

17:57

39': Ωραία ενέργεια από τον Μερεμπασβίλι που γύρισε τη μπάλα από αριστερά, όμως το πλασέ του Πετρόπουλου δεν ήταν ιδανικό.

17:57

Ευκαιρία για τον ΟΦΗ!

17:55

Παιχνίδι λαθών και κέντρου στα τελευταία λεπτά.

17:50

33': Καλή κίνηση και σουτ του Ορτέγκα από δεξιά, η μπάλα κατέληξε άουτ ωστόσο για τον Λεβαδειακό.

17:45

29': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ με τον Πετρόπουλο να σουτάρει, μετά από γύρισμα του Στάθη, αλλά να αστοχεί.