19:13

19:12

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 2-1 νίκησε ο Παναιτωλικός.

19:11

90'+2: Κίτρινη στον Μαρτίνες.

19:09

19:08

89': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Μπούζας αντί του Σιώπη.

19:07

88': Ο Παπαδόπουλος αποκρούει και αυτό το πέναλτι! Στο κέντρο το εκτέλεσε ο Μαρτίνες και ο Έλληνας τερματοφύλακας δεν έπεσε.

19:06

87': Κίτρινη στον Ιμπαγάσα.

19:06

87': Πέναλτι για τον Παναιτωλικό!

19:05

86': Ο Πάνος σταματάει την μπάλα πάνω στη γραμμή από το πλασέ του Μαρτίνες! Απίστευτο λάθος του Τασουλή, από αυτό ξεκίνησαν τα πάντα.

19:04

Αναγκαστικά ρισκάρει πλέον ο Πανιώνιος, ο οποίος ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης.

19:01

Ο Μπρακάλι αποκρούει το πέναλτι του Μπουμάλ, αλλά ο Γιάννου από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:01

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:01

Αποβάλλεται ο Μαλεζάς για το μαρκάρισμα στον Μπουμάλ, τραβηγμένη η απόφαση.

18:59

80': Πέναλτι για τον Πανιώνιο!

18:59

80': Βγαίνει ο Μπεχαράνο και μπαίνει ο Κουτρομάνος.

18:57

79': Ο Γιάννου βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Ιμπαγάσα παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πηγαίνει πάνω στον Μπρακάλι.

18:57

79': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, βγαίνει ο Φούντας και μπαίνει ο Σμυρλής.

18:56

Από το κόρνερ που εκτελέστηκε ο Μύγας παίρνει την κεφαλιά και ο Μαλεζάς από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:56

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:55

77': Πέφτει σωστά στην αριστερή του γωνιά και αποκρούει ο Παπαδόπουλος το πέναλτι του Άλβες!

18:54

75': Κόκκινη στον Χατζηισαΐα.

18:53

75': Πέναλτι για τον Παναιτωλικό! Ο Άλβες έχει περάσει τον Παπαδόπουλο, πλασάρει προς την εστία και ο Χατζηισαΐας διώχνει με το μπράτσο.

18:52

73': Βγαίνει ο Φωτάκης και μπαίνει ο Κόρμπος για τον Παναιτωλικό.

18:50

Προβληματικός στο δεύτερο ημίχρονο ο Πανιώνιος, δεν μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Παναιτωλικού.

18:48

Βγαίνει ο Παπαδόπουλος και απομακρύνει προ του Άλβες.

18:45

Ιστορικό το γκολ του Παναιτωλικού, ήταν το πρώτο που έβαλε στο πρωτάθλημα στην ομάδα της Νέας Σμύρνης.

18:44

Μία ακόμη ημιτελής προσπάθεια από τον Φούντα, το σουτ του οποίου κοντράρει στα σώματα.

18:41

ο Μύγας παίρνει την πάλα από δεξιά, βγάζει παράλληλη σέντρα λίγο πιο μπροστά από το σημείο του πέναλτι και ο Κάπελ με προβολή ανοίγει το σκορ. Ανενόχλητος ήταν ο Ολλανδός, κακή η αντίδραση της άμυνας του Πανιωνίου.

18:41

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:37

59': Ο Μαρτίνες ξεμαρκάρεται, φέρνει και τη μπάλα στο αριστερό, αλλά το σουτ του είναι αδύναμο και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

18:36

57': Φάση διαρκείας με την μπάλα να μην απομακρύνεται από την περιοχή του Πανιωνίου και τον Φωτάκη με σουτ να αστοχεί.

18:35

56': Ο Γοδόι από μακριά κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

18:33

53': Ο Φούντας μπαίνει απειλητικά από αριστερά, κάνει και μία δυνατή σέντρα και διώχνει με γροθιές ο Μπρακάλι.

18:30

52': Κίτρινη στον Κάπελ.

18:27

Ο Μαρτίνες από αριστερά κάνει το γύρισμα, αλλά ο Χατζηισαΐας διώχνει.

18:24

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με καθυστέρηση λόγω προβλήματος στην ενδοεπικοινωνία των διαιτητών.

18:03

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:02

Ο Γοδόι σουτάρει εκτός περιοχής μετά το λάθος του Παντίδου, η μπάλα κάπου βρίσκει και φεύγει κόρνερ. Από την εκτέλεσή του ο Μύγας παίρνει την κεφαλιά, αλλά κανένας στο δεύτερο δοκάρι δεν την προλαβαίνει για να σκοράρει.

18:02

18:01

43': Ο Μπουμάλ κοντρολάρει και σουτάρει πριν σκάσει η μπάλα, αλλά στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:59

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Γιάννου δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Φούντα αλλά εκείνος από καλή θέση και ολομόναχος δεν νικάει τον Μπρακάλι.

17:55

39': Ο Φωτάκης κάνει σουτ από μακριά, η μπάλα σκάει προ του Παπαδόπουλου αλλά εκείνος μπλοκάρει.

17:53

Πολλά τα λάθη στις μεταβιβάσεις της μπάλας στα τελευταία λεπτά.

17:51

35': Άλλο ένα κόρνερ κερδίζει ο Παναιτωλικός, περνάει ανεκμετάλλευτο και αυτό.

17:47

31': Ο Μαρτίνες από δεξιά σημαδεύει την απέναντι γωνία και ο Παπαδόπουλος πέφτει και αποκρούει.

17:46

30': Ο Πανιώνιος αναπτύχθηκε πολύ καλά και η φάση τελειώνει με ανάποδο ψαλίδι του Μπουμάλ και την μπάλα να περνάει αρκετά μέτρα άουτ.

17:45

29': Κίτρινη στον Φούντα.

17:44

28': Ο Μαρτίνες ανοίγει στον Κάπελ, εκείνος από αριστερά μπαίνει στην περιοχή, αλλά δεν βρίσκεται κανένας συμπαίκτης του στο γύρισμά του.

17:43

27': Κίτρινη στον Τασουλή.

17:40

Ο Πανατιωλικός κυκλοφορεί την μπάλα, με γρήγορες επιθέσεις προσπαθεί να απειλήσει ο Πανιώνιος.

17:37

21': Ο Φούντας από πλάγια αριστερά σημαδεύει την απέναντι γωνία του Μπρακάλι, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

17:35

19': Ο Παναιτωλικός αναπτύσσεται ωραία, αλλά το σουτ του Μπεχαράνο είναι κάκιστο. Πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

17:33

17': Άλλο ένα σουτ εκτός περιοχής από τον Πανιώνιο, αυτή τη φορά ήταν ο Σιώπης ο οποίος επίσης δε βρήκε στόχο.

17:32

16': Ο Φούντας κάνει ένα αδύναμο πλασέ εκτός περιοχής και ο Μπρακάλι μπλοκάρει εύκολα.

17:31

15': Στη θέση του Βιγιαφάνες ο Μύγας για τον Παναιτωλικό.

17:30

14': Από μακριά ο Μητρόπουλος δοκιμάζει το πόδι του, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

17:29

Αντιμετωπίζει πρόβλημα ο Βιγιαφάνες και όλα δείχνουν ότι θα αντικατασταθεί.

17:26

10': Ο Φωτάκης από μακριά δοκιμάζει απευθείας εκτέλεση φάουλ, η μπάλα κάπου κοντράρει και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:23

Πολύ καλός ο ρυθμός της αναμέτρησης στα πρώτα λεπτά.

17:21

5΄: Ο Μπουμάλ από δεξιά συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει και το σουτ αλλά είναι αφενός αδύναμο και αφετέρου άστοχο.

17:21

5': Ο Φωτάκης από δεξιά γυρίζει την μπάλα προς το πέναλτι, ο Κάπελ κάνει με τη μία το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:19

3': Ο Ιμπαγάσα κάνει σουτ από πολύ μακριά, λίγο άουτ πάει η μπάλα.

17:18

2': Ο Μαρτίνες εκτελεί κόρνερ, ο Μαλεζάς ξεφεύγει από τον Γιάννου και κάνει πλασέ στην κίνηση. Ψηλά πάει η μπάλα.

17:17

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

17:14

17:05

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Πανιώνιο.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Μάκης Χάβος): Μπρακάλι, Μπεχαράνο, Μαλεζάς, Ετζενγκέλε, Κέβιν, Γοδόι, Φωτάκης, Μαρτίνες, Κάπελ, Βιγιαφάνες, Άλβες
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Κούσας, Κόρμπος, Καλογέρης, Μύγας, Βασιλείου