1
-
1
21:21

90 +3': Τέλος του αγώνα.

21:19

90 +1': Σουτ του Μπαράλες από δύσκολη θέση, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Στιλ.

21:18

90': Σέντρα σουτ του Νάνο, διώχνει με τις γροθιές ο Κοσίσκι.

21:11

83': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Μάσα.

21:10

81': Κίτρινη ο Σίλντενφελντ και φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Αστέρα.

21:08

79': Ο Παντελιάδης στη θέση του Φερνάντες.

21:03

75': Ο Κλωναρίδης στη θέση του Πέτριτς.

21:02

74': Δυνατό σουτ του Μπούι έξω από την περιοχή, άουτ.

21:01

72': Καλό μακρινό σουτ του Γκόιαν, φεύγει λίγο άουτ.

21:01

71': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

20:59

71': Μετά από γέμισμα του Μάσα, ο Γκόιαν κάνει την προβολή, δύσκολα σε κόρνερ ο Στιλ.

20:58

70': Μακρινό σουτ του Πέτριτς, πολλά μέτρα άουτ.

20:58

70': Ο Μπαράλες στη θέση του Πάρα.

20:57

69': Ο Μπούι στη θέση του Μέντες.

20:52

64': Ο Μπαντιμπαγκά στη θέση του Γιαννιώτα.

20:50

62': Ο Πέτρις στρώνει στον Μπεργκ, το σουτ του σταματάει στο τείχος. Χάνεται η ευκαιρία του έμμεσου φάουλ.

20:47

59': Σημαντική ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Πέτριτς μπαίνει στην περιοχή μετά από πάσα από του Μπεργκ, σουτάρει και ο Κοσίσκι αποκρούει. Στη συνέχεια της φάσης ο Κομίνης δίνει έμμεσο φάουλ θεωρώντας γύρισμα του Τσοκάνη στον Κοσίσκι.

20:46

58': Νέα ευκαιρία ο Αστέρας. Ταχύτατη αντεπίθεση με το Φερνάντες που τρέχει την μπάλα μέχρι την περιοχή και σουτάρει, ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι άουτ.

20:45

57': Κίτρινη ο Γκόιαν.

20:43

55': Ο Μπαϊράμι στη θέση του Ατζαγκούν.

20:40

52': Καλή ευκαιρία για τον Αστέρα. Πολύ ωραία κάθετη στην πλάτη της άμυνας, ο Γιαννιώτας σουτάρει αμαρκάριστος μέσα από την περιοχή, λίγο άουτ.

20:38

50': Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, φεύγει από την άλλη πλευρά η μπάλα χωρίς επέμβει κάποιος.

20:36

48': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί στο πρώτο δοκάρι.

20:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.