1
-
1
19:10

95': Τέλος του αγώνα.

19:09

95': Κίτρινη ο Αγκουαζί.

19:09

94': Σουτ του Χαβίτο από δύσκολη γωνία, πάνω από τα δοκάρια.

19:07

Ο Τάτος εκτέλεσε το κόρνερ, ο Σέτκους βγαίνει και δεν βγαίνει και ο Λαζαρίδης με κεφαλιά ισοφαρίζει.

19:07

92': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

19:06

91': Κόρνερ ο Ατρόμητος.

19:05

90': Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:04

89': Ο Παρασκευαΐδης στη θέση του Ζορμπά.

19:01

87': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Το σουτ του Ναπολεόνι σταματάει στον Σέτκους.

19:01

85': Κίτρινη ο Μαραγκός.

18:58

83': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Τάτος, η κεφαλιά του Φυτανίδη φεύγει άουτ.

18:55

80': Σουτ του Ζορμπά έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ.

18:54

80': Κίτρινη ο Σέτκους.

18:51

77': Απελπιστικά άουτ η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φυτανίδη.

18:47

73': Τάτος και Μπρίτο μέσα, Καραμάνος και Πίτου Γκαρσία έξω.

18:45

70': Τρίτο κόρνερ για τον Ατρόμητο στη σειρά. Περνάει ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

18:44

Ο Πίτου Γκαρσια προσπαθεί να αιφνιδιάσει με απευθείας εκτέλεση, δύσκολα σε κόρνερ ο Σέτκους.

18:44

69': Κόρνερ ο Ατρόμητος.

18:42

67': Κίτρινη ο Νάστος.

18:38

64': Κρητικός και Μαρκόφσκι στη θέση των Κόντου και Ναγιάρ.

18:38

64': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Καθαρίζει ο Σέτκους.

18:38

63': Ο Φάμπιο στη θέση του Ούμπιντες.

18:35

Τραγικό λάθος του Γκορμπούνοφ που στο ύψος της περιοχής δεν διώχνει μακριά, ο Κόντος το εκμεταλλεύεται και με λόμπα στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα. Ο Κόντος σκοράρει και ενώ ο Γρηγορίου ήταν έτοιμος να τον αντικαταστήσει.

18:35

61': ΓΚΟΛ η ΚΕΡΚΥΡΑ.

18:32

58': Κακό σουτ του Ναπολεόνι, κανένα πρόβλημα για τον Σέτκους.

18:32

57': Ευκαιρία η Κέρκυρα. Ο Καϊκούτ μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει από πλάγια θέση, ο Γκορμπούνοφ με διπλή επέμβαση μπλοκάρει.

18:24

49': Ευκαιρία ο Ατρόμητος, η καλύτερή του μέχρι τώρα. Σέντρα του Πίτου Γκαρσία, ο Ναπολεόνι από ευνοϊκή θέση μέσα στην περιοχή σουτάρει άουτ.

18:22

47': Αδύναμο σουτ του Καραμάνου, μπλοκάρει ο Σέτκους.

18:20

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.