21:21

21:21

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα 2-2.

21:20

Φάουλ από πλάγια κερδίζει ο Ολυμπιακός ίσως στην τελευταία προσπάθεια του αγώνα.

21:19

90'+4: Ο Ντοσεβί σουτάρει με δύναμη από πλάγια εντός περιοχής και ο Βελλίδης αποκρούει.

21:18

Όλος ο κόσμος στην περιοχή του ΠΑΣ Γιάννινα.

21:17

Μεγάλος εκνευρισμός στις κερκίδες.

21:16

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:14

89': Ατομική προσπάθεια από τον Κασάμι, κακό το σουτ του που φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

21:13

Ο Ναδάλες από αριστερά βγάζει σέντρα προς το δεύτερο δοκάρι και ο Γιάκος με μονοκόμματο σουτ νικάει τον Ρομπέρτο.

21:13

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

21:12

87': Ο Γκαζαριάν μπαίνει στην περιοχή, γυρίζει στον Μπενίτες, ο οποίος κάνει το πλασέ, και ο Σκόνδρας με το κεφάλι παραχωρεί κόρνερ ου περνά ανεκμετάλλευτο.

21:10

86: Ο Ντοσεβί σουτάρει από μακριά, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

21:08

83': Κίτρινη στον Εντινγκά.

21:07

Ειναι η σειρά του ΠΑΣ Γιάννινα να ανεβεί και του Ολυμπιακού να ψάχνει τις αντεπιθέσεις.

21:04

Συνεχίζει ο Ολυμπιακός να έχει τον πρώτο λόγο.

21:01

76': Κίτρινη στον Αυγενικού.

21:01

Ο Γκαζαριάν εκτελεί κόρνερ, η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι και ο Κασάμι νικώντας τον Αυγενικού σκοράρει από κοντά.

21:01

75': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:59

74': Ο Ακόστα μπαίνει στη θέση του Στρούνα για τους Γιαννιώτες.

20:59

74': Κίτρινη στον Ναδάλες

20:58

74': Ο Μπενίτες κάνει σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και ο Ολυμπιακός κερδίζει κόρνερ. Ο Σιόβας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:55

70': Βγαίνει ο καλύτερος παίκτης του Ολυμπιακού, Φορτούνης, για να μπει ο Διαμαντάκος.

20:54

69': Βγαίνει ο Σαπαλίδης και μπαίνει ο Ηλιάδης για τους φιλοξενούμενους.

20:53

68':Ένα ακόμη κόρνερ κερδίζει ο Ολυμπιακός. Ο Κασάμι παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα παίρνει πολύ ύψος κι έτσι ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

20:50

Προσπαθεί να είναι ταχύτατος στις αντεπιθέσεις ο ΠΑΣ Γιάννινα, αλλα κάνουν αρκετά λάθη οι παίκτες του.

20:47

62': Ο Κοροβέσης βγαίνει, ο Ντάσιος μπαίνει για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:46

62': Ο Εντινγκά παίρνει κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

20:44

60': Ο Ντοσεβί βγάζει συρτή μπαλιά, ο Φορτούνης κάνει την προβολή, αλλά δε βρίσκει την μπάλα για λίγα εκατοστά.

20:43

58': Εκπληκτική επέμβαση του Βελλίδη σε σουτ του Ντοσεβί εντός περιοχής. Δεν μπόρεσαν να διώξουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ, η μπάλα πέρασε κάτω από πόδια, αλλά ο Βελλίδης έδειξε ότι διαθέτει εντυπωσιακά αντανακλαστικά.

20:41

Ανεβασμένος ο Φορτούνης, από τα πόδια του περνούν οι περισσότερες προσπάθειες.

20:39

Δεν μπορεί να περάσει ούτε τη σέντρα ο ΠΑΣ στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:37

52': Ο Σιόβας σηκώνεται πολύ ψηλά, παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:37

52': Κίτρινη στον Στρούνα.

20:35

50': Νέα επίθεση για τον Ολυμπιακό, ο Φορτούνης κάνει το δυνατό σουτ και ο Βελλίδης αποκρούει.

20:35

Ο Φορτούνης σημαδεύει τη δεξιά γωνία του Βελλίδη, ο οποίος πέφτει στην αριστερή.

20:34

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:34

48': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

20:33

48': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό. Ο Σκόνδρας τραβιέται με τον Αυλωνίτη, ο πρώτος δεν αφήνει τα χέρια του και δίνει το δικαίωμα στον διαιτητή να υποδείξει την παράβαση.

20:33

Πολύ δυνατά έχει μπει από τα πρώτα λεπτά ο Ολυμπιακός, ο οποίος πιέζει.

20:30

46': Ο Μπουχαλάκης βγαίνει από τον Ολυμπιακό και μπαίνει ο Γκαζαριάν.

20:30

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:30

Στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι δύο ομάδες.

20:15

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο, έντονες οι αποδοκιμασίες από τον κόσμο του Ολυμπιακού προς την ομάδα του.

20:15

20:12

Πολλά τα λάθη των παικτών του Ολυμπιακού.

20:09

41': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ από πλάγια δεξιά, ο Εντινγκά παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:08

39': Αυτή τη φορά παραχωρεί νέο κόρνερ ο ο Βελλίδης, ο οποίος απομακρύνει την μπάλα από την εκτέλεσή του.

20:06

37': Ο Μπουχαλάκης εκτελεί φάουλ από πλάγια δεξιά, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και ο Ολυμπιακός κερδίζει κόρνερ. Στο πρώτο δοκάρι απομακρύνει ο Στρούνα, νέο κόρνερ. Ξανά το ίδιο.

20:04

Άλλη μια σέντρα, αυτή τη φορά από αριστερά από τον Γιαννούλη, διώχνει ξανά εύκολα η άμυνα των φιλοξενούμενων.

20:03

Αντέχει ο ΠΑΣ Γιάννινα χωρίς να δέχεται φάσεις.

20:01

32': Λανθασμένα αφήνει την μπάλα ο Ναδάλες, αφού την έχει βρει τελευταίος. Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ωστόσο, διώχνει και πάλι η άμυνα του ΠΑΣ Γιάννινα.

19:59

Πολύ από τα δεξιά παίζει ο Ολυμπιακός, ο οποίος είναι μονοδιάστατος.

19:57

28': Ο Ντοσεβί από δεξιά γυρίζει προς την περιοχή και ο Μπουχαλάκης κάνει σουτ στην κίνηση από το ημικύκλιο και στέλνει την μπάλα πάνω στον Βελλίδη.

19:56

27': Ο Χαρίσης κόβει τον Μπενίτες και παραχωρεί κόρνερ. Το εκτελεί ο Μπουχαλάκης, διώχνει ο Ναδάλες.

19:54

26': Τη θέση του Μιλιβόγεβιτς παίρνει ο Εντινγκά.

19:54

Θα γίνει αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:52

Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ προς το δεύτερο δοκάρι, ο Μιχαήλ πηδάει ανενόχλητος από κοντά αφού ο Αυλωνίτης τον έχει χάσει, και ο αρχηγός του ΠΑΣ ανοίγει το σκορ.

19:52

23': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:50

21': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Ρομπέρτο πραγματοποιεί εκπληκτική επέμβαση με το ένα χέρι σε φαλτσαριστό πλασέ του Ηλιάδη. Ήταν συνολικά πολύ καλός ο τρόπος που αναπτύχθηκαν οι φιλοξενούμενοι.

19:48

Έχει επιβάλλει στα τελευταία λεπτά τον ρυθμο του ο Ολυμπιακός, ο οποίος παίζει τον ΠΑΣ Γιάννινα στο μισό γήπεδο.

19:45

17': Ο Μιλιβόγεβιτς κάνει φαλτσαριστό σουτ σημαδεύοντας την αριστερή γωνιά του Βελλίδη, αλλά εκείνος πέφτει και αποκρούει.

19:43

Με κοντινές πάσες προσπαθεί να αναπτυχθεί ο Ολυμπιακός.

19:40

Δεν πατάει καλά στα πρώτα λεπτά ο Ολυμπιακός.

19:37

8': Ο Ίλιτς εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα περνάει απ' όλους και ο Αυγενικού από το ένα μέτρο δεν καταφέρνει να γυρίσει την μπάλα προς την εστία.

19:36

7': Ο Γιάκος κάνει σουτ από μακριά, η μπάλα σκάει λίγο πριν τον Ρομπέρτο και ο τελευταίος δυσκολεύεται και κάνει ασταθή επέμβαση.

19:35

Ο λόγος που ο Μποτία τελικά δεν ξεκίνησε οφείλεται σε μία αδιαθεσία που αισθάνθηκε. Κανονικά ο Ισπανός θα βρισκόταν στο αρχικό σχήμα, ο Σιόβας στον πάγκο και ο Αμπιντάλ εκτός αποστολής.

19:34

Ο Γιαννούλης κάνει το γύρισμα από αριστερά και την τελευταία στιγμή κόβεται η μπαλιά του.

19:31

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός στα πρώτα λεπτά.

19:29

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.