0
19:54

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ

19:53

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο Εθνικός φεύγει με τη λευκή ισοπαλία από το Καυτανζόγλειο.

19:53

90'+7: Αλλαγή για τον Εθνικό, ο Παπαδόπουλος αντί του Χατζηδημητρίου

19:51

90'+6: Κίτρινη για τον Περόνε, ο οποίος πέφτει στα μαλακά μια και έχει μουντζώσει τον επόπτη.

19:51

90'+5: Στη θέση του Τσιλούλη ο Πάλλας για τον Εθνικό.

19:49

90'+3: Ο Κραβαρίτης αποκρούει την κεφαλιά του Πασά με υπερπροσπάθεια.

19:46

Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

89': Αλλαγή για τον Εθνικό, στη θέση του Πλαβούκου ο Νικολίτσας.

19:45

89': Κίτρινη στον Πλαβούκο.

19:43

Ο Κραβαρίτης ξανά στο έδαφος, έξαλλοι οι παίκτες του Ηρακλή που θεωρούν ότι το κάνει εσκεμμένα.

19:41

Αργεί ο Χατζηδημητρίου να δώσει την μπάλα και χάνει την ευκαιρία ο Εθνικός να ξεδιπλώσει αντεπίθεση.

19:37

Ο Πορτουλίδης κερδίζει κόρνερ για τον Ηρακλή. Το εκτελεί ο ίδιος, απομακρύνουν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

19:35

Ο Ηρακλής έχει συνέχεια την μπάλα στην κατοχή του, αλλά δεν μπορεί να παίξει καθόλου από τον άξονα.

19:31

76: Κλείνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής, αντί του Λουκίνα ο Πασάς.

19:30

75': Ο Μπουκουβαλας περνάει τον προσωπικό του αντίπαλο, γυρίζει στο πέναλτι, αλλά το πλασέ του Κάσσου κοντράρει και ο Ηρακλής κερδίζει κόρνερ. Δεν παίρνουν κάτι οι γηπεδούχοι από αυτή τη φάση.

19:28

Δυσκολεύεται πολύ ο Ηρακλής με την άμυνα του Εθνικού.

19:26

Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Σιατραβάνης, ο οποίος έχει βγει εκτός αγωνιστικού χώρου.

19:23

Είναι άξιο αναφοράς το γεγονός πως ο Περόνε παίζει πολύ εκτός περιοχής.

19:20

65': Κίτρινη στον Κουκόλη.

19:18

Αρκετές οι διακοπές στα τελευταία λεπτά, οι οποίες έχουν χαλάσει τον ρυθμό.

19:14

Ο Κραβαρίτης είναι στο έδαφος και γι' αυτό έχει διακοπεί το παιχνίδι.

19:13

57': Ο Κάσσος από πλάγια δεξιά μπαίνει στην περιοχή, κάνει κι ένα σουτ πέφτοντας και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

19:12

57': Έξω Τόσκας και Τσιλιανίδης, μέσα ο Σμίλτος και Κάσσος για τον Ηρακλή.

19:09

Σαφώς καλύτερο το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

19:06

50': Ο Χατζηδημητρίου κλέβει την μπάλα, περνάει τον Ζιαμπάρη, σουτάρει με δύναμη από πλάγια αριστερά εντός της περιοχής και ο Χουάντερσον αποκρούει.

19:05

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλής, ο Περόνε ανοίγει αριστερά στον Σαραμαντά, εκείνος κάνει ένα πλασέ, αλλά μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Λουκίνας και τη στέλνει πάνω από τα δοκάρια.

19:04

Σε ρόλο οδηγού από τα πρώτα λεπτά ο Ηρακλής και στο δεύτερο ημίχρονο.

19:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:59

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:44

Ο Τόσκας αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει το κέντρο της εστίας και δεν δυσκολεύει τον Κραβαρίτη.

18:44

18:44

45': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Πορτουλίδης.

18:40

42': Ωραία ενέργεια από τον Τσιλιανίδη, το σουτ του κοντράρει στον Δέντσα και φεύγει ψηλά.

18:36

38': Κίτρινη στον Σαββίδη.

18:32

33': Ο Μαρίνου πέφτει στην περιοχή, διαμαρτύρεται για πέναλτι αλλά σωστά δεν δίνεται κάτι.

18:29

30': Ο Περόνε τροφοδοτεί τον Σιατραβάνη και ο τελευταίος από πλάγια εντός περιοχής επιλέγει να τελειώσει μόνος του τη φάση στέλνοντας την μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

18:27

Στέκεται καλά ο Εθνικός, ο οποίος προσπαθεί να κρατήσει και την μπάλα στην κατοχή του έστω κι αν δεν το καταφέρνει στον βαθμό που θα ήθελε.

18:24

25': Ευκαιρία για τον Ηρακλή, με ωραίο τακουνάκι ο Σιατραβάνης δίνει στον Λουκίνα κι εκείνος με σουτ εκτός περιοχής στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Κραβαρίτη.

18:22

Ανεβάζει στροφές ο Ηρακλής σταδιακά.

18:19

20': Ο Σιατραβάνης κάνει ένα σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής, η μπάλα φεύγει από τα χέρια του Κραβαρίτη, ο οποίος με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει.

18:16

Ο Περόνε κατεβάζει την μπάλα στην περιοχή, αλλά κόβεται στη συνέχεια.

18:15

15': Κίτρινη στον Τσοβαλτσίδη.

18:11

12': Κίτρινη στον Τόσκα.

18:08

10: Από πάρα πολύ μακριά ο Τσουβαλτσίδης εκτελεί φάουλ απευθείας, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα έξω.

18:05

6': Ο Περόνε εκτελεί φάουλ εκτός περιοχής και λίγο δεξιά, ο Κραβαρίτης εκτινάσσεται και παραχωρεί κόρνερ.

18:02

Πιέζει ψηλά ο Εθνικός Σερρών στα πρώτα λεπτά.

17:59

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:55

Από την άλλη πλευρά, μόλις τρεις βαθμούς έχει ο Εθνικός.

17:52

Το εντυπωσιακό σερί του θέλει να συνεχίσει ο Γηραιός, ο οποίος έχει μόνο νίκες στο πρωτάθλημα ως τώρα.

17:43

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Ηρακλή με τον Εθνικό Σερρών.